Προς το περιεχόμενο

Branded κινητα-Αποριες.


AntiCambeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1)Τι διαφορα εχει 1 branded κινητο με 1 unbranded εκτος απο τις εξτρα προεγκατεστημενες εφαρμογες?

 

2)Απενεργοποιουνται χωρις root ετσι ωστε να ειναι σαν να μην υπαρχουν και επιβαρυνουν την συσκευη?

 

3)Για να δουμε αν καποιο κινητο ειναι branded πρεπει να το ανοιξουμε για να δουμε αν θα εμφανισει το logo στην εκκινηση,η το γραφει πανω στο κινητο η στο κουτι?

 

4)Μπορει η αντιστοιχη αντιπροσωπεια να απαντησει αν ειναι branded 1 κινητο δινοντας τους το imei?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) τιποτα απλα ανοιγει με το σημα της

2) οι εφαρμογες με root βγαινουν, ενω η vodafone ολες εκτος απο το discover τις έχει να απεγκατασταθουν (με root απεγκαθιστονται, χωρις root απενεργοποιούνται)

3) Πλέον καμία συσκευή δεν το λέει πάνω της ούτε στο κουτί της. Παλιοτερα γινόταν αυτό αλλα από το 2009-10 σταμάτησε.

4) Νομίζω είναι εφικτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το δικό μου είναι Branded και δεν έχει τίποτα να το θυμίζει, έπρεπε να κατεβάσω το LG phone from για να το ανακαλύψω. Επίσης ο κωδικός που σε παραπέμπει εκεί είναι αναγραμμένος και πάνω στο κουτί, πχ εμένα είναι 6SW και είναι Ελβετικό σε κάποιον πάροχο εκεί που ξεχνάω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...