Προς το περιεχόμενο

[microSD] Samsung 32GB EVO PLUS class 10 - 16.5€ @ e-shop.gr (crazy sundays) [ΤΕΛΟΣ]


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SAMSUNG MB-MC32DA/EU EVO PLUS 32GB MICRO SDHC CLASS 10 + ADAPTER

 

Περιγραφή: microSD κάρτα μνήμης.
Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Μετατροπέας από microSD σε SD.
Χωρητικότητα: 32GB.
Class rating: 10 UHS-I U1.
Ταχύτητα ανάγνωσης: έως 80MB/s.
Ταχύτητα εγγραφής: έως 20MB/s.
Διάρκεια: 10000 mating cycles
Διαστάσεις: 15 x 11 x 1mm
Βάρος: περίπου 0.5g
EMC Certifications : FCC, CE, VCCI, NATA
Εγγύηση: 10 χρόνια. DOA 7 ημερών

 

http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mc32da-eu-evo-plus-32gb-micro-sdhc-class-10-adapter-p-PER.576944

 

Ειναι η καινουρια η evo plus. Στο skroutz δεν την εχει φερει κανενας αλλος ακομα. Μου κανει εντυπωση παντως που δεν την εχει φερει ακομα ουτε το amazon, ουτε το mymemory.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο skroutz δεν την εχει φερει κανενας αλλος ακομα. Μου κανει εντυπωση παντως που δεν την εχει φερει ακομα ουτε το amazon, ουτε το mymemory.

 

Μόνο σε εμένα φαίνεται αυτό παράξενο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Διαβαστε αυτό το ποστ μου πριν 10 μερες

http://www.insomnia.gr/topic/482222-βρήκα-κάτι-που-υποτίθεται-οτι-είναι-προσφορά-εί/page-528?p=53990507#entry53990507

 

και θα δειτε πως εξηγειται το ότι την εχει το ισοπ ενώ δεν υπαρχει αρκετα Ευρωπη. Επισης στα 15-16-18 είναι η κανονικη της τιμη εξω (οπου υπαρχει) αλλα τυπικα για Ελλαδα είναι ας πουμε προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εισαγωγή από ανατολικη ευρωπη προφανως ("Πολωνια" η λεξη κλειδι πιθανότατα ;) ). Πολλες φορες εχουν γραψει συμφορουμιτες ότι είναι εισαγωγες από εκει διαφορα προιοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια άκρη έχει το eshop με τις Samsung τελευταία..

Θυμάμαι στο προηγούμενο crazy είχε την Evo 16gb, και στο προ-προηγούμενο την Pro 64gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειναι καλυτερη σε θεμα ταχυτητας απο τις απλες EVO που βαζει κατα καιρους...?

 

Η σειρά Pro είναι καλύτερη από την σειρά EVO.

Γενικά το amazon δίνει τις παρακάτω ταχύτητες, αν και για αυτή τη συγκεκριμένη το eshop δίνει 80/20

 

post-61795-0-20116500-1431849283_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Του θεματος είναι η "+", δεν είναι η σκετη "evo" (ξεχωριζει και απο το χρωμα, κοκκινη αντι πορτοκαλι), είναι λιγο καλυτερη και 1-2 ευρω ακριβοτερη από την σκετη evo. Είναι νεοτερη, το πινακακι στο αμαζον δεν την εχει.


Κάποια άκρη έχει το eshop με τις Samsung τελευταία..

Θυμάμαι στο προηγούμενο crazy είχε την Evo 16gb, και στο προ-προηγούμενο την Pro 64gb

 

Αν διαβασεις το λινκ που δινω στο #6, θα δεις ότι ειχε(εχει) και την 64GB του μοντελου του θεματος, στο newsletter στα 31.90 που είναι επισης πανω κατω "κανονικη τιμη" εκτος Ελλαδας. (βλεπω το γραφει ο Αγαθοκλης και στο #2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τη τσίμπησα χθες, διάβασα και το σχόλιο που είχε κανει ο matrix πριν λίγες μέρες και με βοήθησε πολυ γιατί η καρτούλα ήταν φάντασμα. Δεν τη βρίσκεις πουθενά, και απ'ότι κατάλαβα έγινε released 5 Μαίου. Πάντως και εγω απορώ πως το κιτρινομάγαζο τις φέρνει τόσο γρήγορα, ναι οκ μπορεί να τις φέρνει απο Πολωνία αλλα και πάλι τις έχει σε φυσιολογικές τιμές(όταν βλέπω τιμές λογικές σε ελληνικα μαγαζιά, τρομάζω). Με γεια σ'όσους τη πήραν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...