Προς το περιεχόμενο

[Laptop]Lenovo Z710 - 17.3" (i7-4710MQ/16GB/1TB/840M) 849€ @public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Laptop Lenovo Z710 - 17.3" (i7-4710MQ/16GB/1TB/840M) 849€

ή 35,38€x 24 άτοκες δόσεις πιστωτικη

ή με764,1€ εως 13 Ιουνίου με πιστωτικές κάρτες Eurobank κερδίζετε αυτόματα 10% Επιστροφή σε ευρώ στην κάρτα σας

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-lenovo-z710-173-i7-4710mq16gb1tb840m/prod7000278pp/

 

απο 1000€ στο σκρουτζ

http://www.skroutz.gr/s/5171275/Lenovo-IdeaPad-Z710-i7-4710MQ-16GB-1TB-GeForce-GT-840M.html

large_16284469-orig.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Laptop Lenovo Z710 - 17.3" (i7-4710MQ/16GB/1TB/840M) 849€

ή 35,38€x 24 άτοκες δόσεις πιστωτικη

ή με764,1€ εως 13 Ιουνίου με πιστωτικές κάρτες Eurobank κερδίζετε αυτόματα 10% Επιστροφή σε ευρώ στην κάρτα σας

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-lenovo-z710-173-i7-4710mq16gb1tb840m/prod7000278pp/

 

απο 1000€ στο σκρουτζ

http://www.skroutz.gr/s/5171275/Lenovo-IdeaPad-Z710-i7-4710MQ-16GB-1TB-GeForce-GT-840M.html

large_16284469-orig.jpg

 

 

 

πιστευω οτι αξιζει (because its packed full of specs)  αλλα ας μας πει καποιος ειδικος...

 

:mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τουλαχιστον fhd? Είναι γυαλιστερή σαν καθρέπτης για να χτενιζομαι όταν δουλεύω ? ή είναι φυσιολογική ματ? που βλέπεις μονο το περιεχόμενο της οθόνης σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη τιμη, ειδικα στα ~764 ειναι οτι πρεπει.

 

Αν ειχε IPS θα ταν οντως σε αλλη κατηγορια!....

 

Αν κρινω παντως απ΄την FHD του Z50-70 μου, μια χαρα οθονουλα θα ειναι.

 

Απλα μην περιμενετε τις πανεμορφες γωνιες θεασης που προσφερει μια IPS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

είναι σίγουρα το ίδιο μοντέλο ή προηγούμενο?

 

κατά τα άλλα τα περισσότερα αρνητικά σχόλια είναι ό,τι να 'ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι σίγουρα το ίδιο μοντέλο ή προηγούμενο?

 

Ίσως κάποιο να έχει διαφορετικό επεξεργαστή ή παραπάνω μνήμη, αλλά το μοντέλο είναι το ίδιο...

 

Επίσης δεν είδα πουθενά να λένε για IPS οθόνη... το πιθανότερο είναι η οθόνη να είναι μια απλή γυαλιστερή (για να χτενίζεστε) TN οθόνη με τις γνωστές περιορισμένες γωνίες θέασης που έχουν και τα άλλα μοντέλα της σειράς που έχω δει από κοντά και που στις 17 ίντσες το φαινόμενο είναι ακόμα πιο έντονο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ίσως κάποιο να έχει διαφορετικό επεξεργαστή ή παραπάνω μνήμη, αλλά το μοντέλο είναι το ίδιο...

και κάρτα γραφικών, δεν νομίζω ότι βγήκε παράλληλα με αυτά που linkαρες, αλλά τα "αρνητικά" λογικά είναι ίδια...

 

Επίσης δεν είδα πουθενά να λένε για IPS οθόνη... το πιθανότερο είναι η οθόνη να είναι μια απλή γυαλιστερή (για να χτενίζεστε) TN οθόνη με τις γνωστές περιορισμένες γωνίες θέασης που έχουν και τα άλλα μοντέλα της σειράς που έχω δει από κοντά και που στις 17 ίντσες το φαινόμενο είναι ακόμα πιο έντονο....

αν είχε IPS οθόνη θα ήταν άψογο, αλλά δεν...

δεν νομίζω ότι υπήρχε κάποια απορία :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τιμή αυτή είναι καλή επιλογή κυρίως λόγω 3ετης εγγύησης, 16αρας ραμ και καλού επεξεργαστή.

Κατά τα άλλα μέτρια full hd γυαλιστερή οθόνη, μέτριο έως κακό πληκτρολόγιο.

Στα συν του ότι είναι φωτιζόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aφου εχει 3ετη εγγυηση ειναι πολύ καλή προσφορα.Ειχα διαβάσει και εγω για θεματάκια παντως.

Χιλιες φορες ομως θα προτιμούσα να εδινα +100€ και να πηγαινα στο Lenovo Y50 , εστω και με 8gb ram...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aφου εχει 3ετη εγγυηση ειναι πολύ καλή προσφορα.Ειχα διαβάσει και εγω για θεματάκια παντως.

Χιλιες φορες ομως θα προτιμούσα να εδινα +100€ και να πηγαινα στο Lenovo Y50 , εστω και με 8gb ram...

Το y50 είναι 15αρι. Εδώ ουσιαστικά μιλάμε για 17αρι desktop replacement.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...