Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy note 3 286.98$ (απο κινα)


Exploticon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα σημερα βρηκα εντελως τυχαια απο το merimobiles (online καταστημα κινας) το galaxy το note 3 στα 286.98$ (250-260 ευρω δηλαδη). Εποκοινωνησα  μαζι τους και τους ρωτησα αν το κινητο ειναι συμβατο με τα δικτυα της ελλαδας και μου ειπαν αλλα στα σπεκς ειδα οτι δεν εχει 4g πραγμα παραξενο μιας και στο gsmarena ειδα οτι εχει μου ειπε οτι ειναι το μοντελο n9006 και οτι ηταν αποκλιστικα στην αγορα της κινας πρην βγει το κανονικο το international μοντελο μολις εμαθα οτι ηταν αποκλιστικα απο το καταστημα της κινας τον ξανα ρωτισα αν ειναι 100% σιγουρο οτι θα δουλευει το data στην ελλαδα και μου ειπε ναι οποτε το αγοαρα αμεσως μιας και δεν με απασχολη το 4g τελος παντων το λινκ σας το γραφω απο κατω επισης εβαλα και το official site της samsung απο την κινα για να δειτε οτι το συγκεκριμενο μοντελο υπαρχει και δεν ειναι καμια μουφα αντιγραφη


http://merimobiles.com/samsung-galaxy-note-3-n9006.htm

 

http://www.samsung.com/cn/consumer/mobile-phones/smart-phone/galaxy-note/SM-N9006ZWACHU

 

ΥΓ1:η τιμη σε σχεση με την ελλαδα αξιζει και ας ειναι χωρις 4g μιλαμε για διαφορα 200 ευρω και παραπανω 

ΥΓ2:συγνωμη για τα ορθογραφικα μου :D

 

 

 

Επεξ/σία από Exploticon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω πως εκανα απο paypal? γενικα υπαρχουν πολλοι τροποι να αγορασει κανεις ασε που εδω στο φορουμ προχθες ειδα απο ενα μελος απο εδω να λεει οποιος θελει να κανει αγορα απο paypal εκτος ελλαδα να μου στιλη pm αν και λογικα πιστευω θα θελει κι αυτος καποια μικρο bonus απο τα λεφτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχες διαθέσιμο balance στο paypal ναι, μπόρεσες. Ή αν έχεις κάρτα εξωτερικού με χρήματα μέσα. Αλλιώς, δεν γίνεται.

ξερω οτι το πειρα με το balance στο paypal για τους αλλους λεω μπορουν να το παρουν με πολλους τροπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τρόπους; Για πες...

απο τι ειδα το site δεχεται και skrill ειναι καιτ σαν την paypal αλλα δεν ξερω τι παιζει με την skrill αν δεχεται καρτες απο ελλαδα λογικα οχι αλλα ποτε δεν ξες :D δευτερον μπορειτε να πειτε σε γνωστο σας απο το εξωτερικο να σας τα στιλη μεσω paypal σε balance 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πάρουμε θεωρητικά ναι είναι πολύ καλή τιμή για σφραγισμένο.... Αλλά ποιος ρισκάρει για νοτε 3 όταν το παίρνεις από εδώ μεταχειρισμένο στα 300 ευρώ με αξεσουάρ και με εγγύηση από εδώ ? Τα κινέζικα έχουν και 1 χρόνο εγγύηση ενώ τα ευρωπαϊκά 2 χρόνια εγγύηση και εάν σου χαλάσει το κινέζικο θα πρέπει στην κίνα να το στείλεις και τρέχα γύρευε......

 

Όποτε δεν αξίζει κατά την γνώμη μου και καλύτερα είναι να δώσεις 300 ευρώ από εδώ Ελλάδα να το δεις από κοντά και να αποκτήσεις και ένα πακέτο με αξεσουάρ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ενα παιδι που μου ειχε μεταφερη λεφτα σε paypal http://prntscr.com/7vp80mοπως θα δειτε στο screenshot ακομα και απο bitcoin σε paypal μου ειχε μεταφερη και απο paysafe :P απλα περνη καποια προμυθεια κι αυτος ελληνας ειναι αμα θελεται στιλτε μου πμ να σας δωσο skype του η facebook του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...