Προς το περιεχόμενο

Οι καλυτερες παπατζες που εχετε ακουσει


JohnConstantine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγουρα πιστευω οτι ξερετε τι σημαινει η λεξη "παπατζα" τα ψεματα τα οποιοα δεν τα πιστευεις για κανενα λογο. Θεωρω οτι τα καλυτερα παπατζιλικια εχουν πεσει με θεμα γυναικες ποσες εχω ριξει η με αυτοκινητα η ακομα καλυτερα στο Στρατο. Προσωπικα εγω ειχα ενα φιλο που δεν ειχε αφησει θηλυκια γατα.  Ειχε χωθει σε γκομενα πανω στο καταστρωμα πλοιου μεσα σε ασανσερ και το ασανσερ να ανεβοκατεβαινει μπατσινα πανω στο καπο να της τον ριχνει. Και ηταν 21 χρονων και ειχε παει με 21 γκομενες παρακαλω. (εννοειται ο τυπος 2 ζωες να ειχε δεν πιανει τις 21 για κανενα λογο απο ολες τις αποψεις.) Ο αλλος παλι να λεει εβγαλα το λοχο μου selfie να τον ρωταει ο Δοικας "τι κανεις εκει ρε?????????" και να λεει selfarw με το λοχο μου. Ακουω τα δικα σας να γελασουμε και λιγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

"Δεν θα κλείσουμε ραντεβού για αύριο, αύριο θα είμαι στην Αθήνα για ένα συνέδριο. Την Δευτέρα τώρα. Τι ώρα να σας κλείσω;"

Εγώ το λέω, στους ασθενείς μου, Πέμπτες, όταν θέλω αν την κάνω ΠΣΚ για μπανάκια από Μάϊο και μετά, μουχαχαχαχαχα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ειχε χωθει σε γκομενα πανω στο καταστρωμα πλοιου μεσα σε ασανσερ και το ασανσερ να ανεβοκατεβαινει μπατσινα πανω στο καπο να της τον ριχνει. Και ηταν 21 χρονων και ειχε παει με 21 γκομενες παρακαλω. (εννοειται ο τυπος 2 ζωες να ειχε δεν πιανει τις 21 για κανενα λογο απο ολες τις αποψεις.) 

 

πλοίο; ασανσέρ; μπατσίνα; καπό; δε βγάζω νόημα. τελικά πήγε με 21 ή θέλει άλλες 2 ζωές;

 

η μεγαλύτερη παπάτζα (από γκόμενο) : δεν είναι αυτό που νομίζεις-ή κάπως έτσι, ενώ ήδη είχε βρει καινούρια γκόμενα και εμφανιζόταν παντού μαζί της

 

επίσης άπειροι ξερόλες να επιμένουν ότι ξέρουν κάτι ενώ απλά δεν ισχύει επιβεβαιωμένα κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλοίο; ασανσέρ; μπατσίνα; καπό; δε βγάζω νόημα. τελικά πήγε με 21 ή θέλει άλλες 2 ζωές;

 

η μεγαλύτερη παπάτζα (από γκόμενο) : δεν είναι αυτό που νομίζεις-ή κάπως έτσι, ενώ ήδη είχε βρει καινούρια γκόμενα και εμφανιζόταν παντού μαζί της

 

επίσης άπειροι ξερόλες να επιμένουν ότι ξέρουν κάτι ενώ απλά δεν ισχύει επιβεβαιωμένα κάτι τέτοιο

Αν πω χυμα αυτο που θελω θα μου το κλεισουνε το θεματακι για αυτο το ειπα λιγο στην καθαρευουσα :3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά νομίζω πώς όλες έχουμε ακούσει αυτή την παπάτζα.


Αν πω χυμα αυτο που θελω θα μου το κλεισουνε το θεματακι για αυτο το ειπα λιγο στην καθαρευουσα :3

ναι αλλά δεν έχει συνειρμό. τα πλοία έχουν ασανσέρ; τα ασανσέρ έχουν καπό; η μπατσίνα που ήταν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά νομίζω πώς όλες έχουμε ακούσει αυτή την παπάτζα.

ναι αλλά δεν έχει συνειρμό. τα πλοία έχουν ασανσέρ; τα ασανσέρ έχουν καπό; η μπατσίνα που ήταν;

Ειχε μπει με το περιπολικο στο ασανσερ..Τι αμφισβητεις ακριβως?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα τα εμετικά κλισέ

 

ευχαριστώ τον ελληνικό λαό για την ψήφο του....

 

από αύριο όλοι μαζί ενωμένοι να σηκώσουμε την χώρα....

 

έχω εμπιστοσύνη στην ελληνική δικαιοσύνη...

 

υπηρέτησα την θέση μου με αυταπάρνηση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...