Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Αθηναίων Insomniacs -- new poll -- 15, 16 ή 17 Ιανουαρίου 2016


*nenya*

Πότε επιθυμείτε να γίνει συνάντηση insomniacs στην Αθήνα;  

30 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πότε; Εεεεε;

    • Παρασκευή 15 Ιανουαρίου 2016
    • Σάββατο 16 Ιανουαρίου 2016
    • Κυριακή 17 Ιανουαρίου 2016
    • Οποιαδήποτε από τις τρεις παραπάνω ημερομηνίες, δεν έχω πρόβλημα
    • Άλλη ημερομηνία (αναφορά ημερομηνίας)
    • Οποιαδήποτε από τις τρεις παραπάνω ημερομηνίες, δεν θα έρθω οπότε δεν με νοιάζει


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη βλεπω πως αν ειναι να περιμενουμε ποτε θα βρεθει νεος διοργανωτης συναντησεων δεν κανουμε τιποτα πιστευω πως η καλυτερη λυση ειναι να αρχισουμε εμεις να διοργανωνουμε τις συναντησεις οποτε μπορουμε. Προτεινω λοιπον το επομενο Σαββατο κατα τις 6 στο Μοναστηρακι οπως ειχε γινει στην προηγουμενη συναντηση και μετα παμε να κατσουμε καπου εκει κοντα. Οποιος μπορει ερχεται. Τι λετε? Συμφωνειτε? Η προτιματε Κυριακη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον για αυτο το Σαβαβτο ειναι καλα στις 6 στο Μοναστηρακι? Η να πουμε αλλου? Μηπως προτιματε Κυριακη? Ας ειμαστε και λιγοτεροι απο 10 ατομα δεν πειραζει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα μην παω αν δεν δηλωσει εστω και 1 συμμετοχη. Εστω 2-3 να ειμαστε οκ .Ποιος παει μονος του? Δηλαδη αν ειμαι εγω εσυ και ενας αλλος ενταξει γινεται η συναντηση. Βεβαια καλο θα ηταν να μαζευομασταν καμια 20αρια ατομα .... Ισως αν αρχισουμε να ενημερωνουμε τα υτολοιπα μελη του φορουμ για τις συναντησεις μεσω pm κατι να γινει. Οι περισσοτεορι βλεπεις δεν διαβαζουν καν αυτο το thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και να ερθουν κοπελες που ξερουμε αν θα ειναι ελευθερες η οχι?   Σε τεχνολογικα φορουμ οπως insomnia ragequit κτλ οι περισσοτεροι χρηστες ειναι αντρες. Αυτο το ξερουμε ολοι μας πολυ καλα. Αν και εγω ελπιζω σε μια τετοια συναντηση αν ειμαι τυχερος να γνωρισω την κοπελα των ονειρων μου! Τελικα το σκεφτηκατε? Για Σαββατο στις 6 στο μοναστηρακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι κατάλαβα οσο παρακολουθώ οι περισσότεροι δεν θελετε συναντήσεις Insomniacs, αλλα ραντεβουδάκια στα τυφλά, οποτε μαλλον είστε σε λαθος φορουμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως τελικα ειναι καλυτερα να το κανονζιουμε μεσω pm για το ποτε και που θα συναντιομαστε... Δηλαδη να στελνουμε pm ο ενας στον αλλον οσοι ενδιαφετονται οντως να γινει μια συναντηση  Insomniacs και να  τα κανονισουμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως τελικα ειναι καλυτερα να το κανονζιουμε μεσω pm για το ποτε και που θα συναντιομαστε... Δηλαδη να στελνουμε pm ο ενας στον αλλον οσοι ενδιαφετονται οντως να γινει μια συναντηση  Insomniacs και να  τα κανονισουμε ?

Απλά θα χάσουμε χρόνο από την τυχόν οργάνωση συνάντησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...