Προς το περιεχόμενο

[fake 99%] 6GB EVGA GeForce GTX 1060 SC Gaming


isBlackNWhite

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παράγγειλα την συγκεκριμένη κάρτα 

 

-

 

άλλα μου φαίνεται πολύ περίεργο που είναι τόσο χαμηλά... που είναι η παγίδα; Η τιμή της στην Ελλάδα είναι 320~ ...

Επεξ/σία από isBlackNWhite
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς; αφού είναι από το amazon... για οτιδήποτε δεν έχω την "προστασία" τους;

 

edit: πο έχω αρχίσει να ιδρώνω  xD, με κάρτα μιας και δεν είχε άλλη επιλογή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως και αν χει προσεχετε λιγο ρε παιδια...απο νεο χρηστη χωρις βαθμολογια πατε και δινετε λεφτα...ειδικα σε αυτην την τιμη που τοσο δεν κανε οχι η 1060 ουτε η 960...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι με συμβουλεύεται να κάνω;  βασικά θέλω να μάθω αν ειμαι καλυμμένος 100%.

 

Καθαρά μαλακία μου δεν είδα ότι ήταν καινούριος χρήστης, πρώτη φορά παραγγέλνω από amazon :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα πρωτα ας αλλαξει ο τιτλος και να μεταφερθει το θεμα γτ δεν ειναι προσφορα και μην την πατησει κανας αλλος...εκτος αν γινει κανα θαυμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι δυνατόν στο amazon να είναι μούφα;;;Μην λέμε και ότι να'ναι.Το ότι είναι καινούργιος δεν σημαίνει ότι δεν σε καλύπτει το amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλώ έναν Mod να το μεταφέρει εκεί που αρμόζει. 

 

Πάντως  επικοινώνησα με την τράπεζα, και με καθησύχασαν ότι δεν θα χάσω τα λεφτά μου... Έστειλα και μήνυμα στον πωλητή και στο amazon... και ο θεός βοηθός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα ο τυπος θα τα τσεπωσει ασχημα ρε φιλε...δεν θα πρεπε ν υπαρχεις ενας ελεγχος με τις τιμες οτι οταν υπαρχουν τετοιες αποκλισεις να στελνετε μια ειδοποιηση ειτε σε αυτον που αγοραζει ειτε στο αμαζον για να τσεκαρουν τον χρηστη που ανεβαζει τις αγγελιες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαμε παρόμοιο σκηνικό πάλι στο .de, πάλι με κάρτες γραφικών πριν μερικές βδομάδες.

 

http://www.insomnia.gr/topic/619783-amazon-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-gtx-1070-300-%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%8E/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...