Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση σχετικα με τις εξετάσεις αίματος και το κάπνισμα


sabino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην αγχωνεσαι,δε θα το μαθουν οι γονεις σου...

Να αγχώνεσαι γιατί θα το μάθουν οι γονείς σου κάποια στιγμή και θα φάς το ξύλο της αρκούδας... :lol::lol:

 

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γενικά θέλει επισταμένη τοξικολογική η οποία σπάνια γίνεται -εξού και το ερωτηματολόγιο.

Το σκεπτικό είναι πως εφ' όσον πας εθελοντικά και οι πληροφορίες εμπίπτουν στο ιατρικό απόρρητο, δεν έχεις λόγο να πεις ψέμματα και σε εμπιστεύονται. Αλλιώς δε θα σε ρωτούσαν "έχεις πηδηχτεί με aidsικό, έχεις σουτάρει ποτέ Η." κτλ, θα σου έκαναν de facto τις εξετάσεις. Και κάποιες τις κάνουν, αλλά καθώς η τετραυδροκαναβινόλη δεν πειράζει κανένα χριστιανό, πολύ αμφιβάλλω αν θα το ψάξουν: το περί ναρκωτικών αφορά κυρίως το ζήτημα της σύριγγας.

 

Σε μια άλλη νότα, έχω δώσει αίμα μετά την 300423η δοκιμή μου -και όχι μετά από πεντάμηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε μια άλλη νότα, έχω δώσει αίμα μετά την 300423η δοκιμή μου -και όχι μετά από πεντάμηνο.

 

δοκιμαζεις δοκιμαζεις κι ακομα δεν εχεις καταλαβει εεε;:lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα παντως αμα καπνιζεις ο αιματοκριτης σου ειναι υψηλοτερος οχι χαμηλοτερος!μπορουν δηλαδη να το καταλαβουν αμα εχεις χαμηλο και ξαφνικα τωρα ειναι πολυ υψηλοτερος!αλλα δεν νομιζω να το καταλαβουν μην ανησυχεις :-P!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Και κάποιες τις κάνουν, αλλά καθώς η τετραυδροκαναβινόλη δεν πειράζει κανένα χριστιανό, πολύ αμφιβάλλω αν θα το ψάξουν: το περί ναρκωτικών αφορά κυρίως το ζήτημα της σύριγγας.

 

 

χριστιανος ή μουσουλμανος αν ειναι σκετος μπορει να μην παθει τιποτα, αν ομως παιρνει φαρμακα και κανει αντιδραση στη μεταγγιση τοτε την κατσαμε ολοι :devil: λυπαμαι, δεν ειναι κυριως το ζητημα της συριγγας. δεν μας κανουν ουτε ολα τ΄αλλα αθωα και ελαφρια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω το θεμα μπλεχτηκε σε 2 κατηγοριες.

1)καποιοι λενε αν φαινετε σε αιματολογικη εξεταση και

2)εαν εχεις κανει ναρκωτικα και πας για αιμοδοσια αν θα φανει!!!

ρε παληκαρι αν ειναι το 2ο δηλ για ποιο λογο να δωσεις αιμα,για να παρεις αδεια στο στρατο?αραξε εκει που σε, δεν εχει κανεις αναγκη τετοιο αιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Ξερω οτι ειναι ασχετο σε αυτο το τοπικ αλλα εχω χαθει και δεν ξερω τι να κανω. Εχω τρεις αποριες ομως και θελω να τις λυσω!: Πως γραφω καινουριο τοπικ, πως διαγραφω ενα μηνυμα που εχω παραθεσει σε τοπικ και πως διαγραφω τον χρηστη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...