Προς το περιεχόμενο

Microsoft: Ενεργοποίηση του hotmail.gr


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) δεν ειναι μεταπωληση ειναι δωρεα για το registeρ.... τα δινουν οικειοθελως

2) Το οτι μπορει να δουλευω σε καποιες εταιριες και ενηργησα κατοχυρωνωντας τα Brand names τους δυνοντας ενα δυνατο εργαλειο με πολλες λειτουργιες και ευκολια χρησης ...ανταμειβομαι για αυτο .

3) Καποτε ενας φιλος αγορασε ενα domain name ....2.000 ευρω προσφατα το πουλησε 30 ....μετα απο 7 χρονια απραξιας.

4) Χωρις πλακα αγοραζω το maria@hot.. αν το εχει καποιος απο εδω .

5)Ναι μπορεις να κανεις το [email protected] ...αλλα το αλλο ειναι δωρεαν και πολυ ποιο ασφαλες.

 

30b3i2a.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είσαι γίγαντας μου έδωσες τρελή ιδέα

 

 

[email protected]

 

έχω ένα cat @ hotmail . gr ... ένα μαύρο... 130€ γιατί έχει κάνει όλα τα εμβόλια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα [email protected] και ενα [email protected] και τα δινω free επειδη υπαρχει πολυ ανταγωνισμος

 

θα σε καταγγειλο στο εμπορικο συλλογο γιατι με αυτες τις ενεργειες καταστρεφεις τον κλαδο....:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAHHAHAHAHAHAHAHA Πρώτη φορά γελάω τόσο δυνατά σε post ^^ :D

 

εγώ πάντως πιστεύω τα 4 email accounts που έχω είναι αρκετά, και είναι καιρός να "σουτάρω" κανένα. όχι να κάνω κι άλλο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως πιστεύω τα 4 email accounts που έχω είναι αρκετά, και είναι καιρός να "σουτάρω" κανένα. όχι να κάνω κι άλλο :P

 

Έχεις απόλυτο δίκαιο φίλε μου.

Είμαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν θυμόμαστε ούτε τους μισούς από τους λογαριασμούς που έχουμε ανοίξει.

Εγώ πάντως δεν τους θυμάμαι στα σίγουρα. Και στην ουσία χρησιμοποιώ μόνο 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Εχω ενα [email protected] και ενα [email protected] και τα δινω free επειδη υπαρχει πολυ ανταγωνισμος

Χαλάς την πιάτσα.

 

@fsbmaniac

Δεν μπορώ να καταλάβω πως ακριβώς ενισχύεται το brand-name μιας εταιρείας όταν έχει email [email protected]. Επίσης πες μου μια σοβαρή εταιρεία που δεν έχει δικό της domain και χρησιμοποιεί gmail και hotmail. Πολύ θα ήθελα να μάθω έστω και μία...

Επεξ/σία από Angeldust
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πουμε ρε παιδια... εδω υπαρχουν καποιοι που εκαναν το [email protected] , το LG , το ipad, ακομα και samsung....

 

χαχαχα... ολες τις εταιριες... λες και θα παει η εταιρια να τους δωσει λεφτα για να τα αγορασει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πουμε ρε παιδια... εδω υπαρχουν καποιοι που εκαναν το [email protected] , το LG , το ipad, ακομα και samsung....

 

χαχαχα... ολες τις εταιριες... λες και θα παει η εταιρια να τους δωσει λεφτα για να τα αγορασει....

 

Δεν είναι κάποιοι. Είναι κάποιος γνωστός (από αυτό το thread), μελλοντικός κροίσος. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από hotmail. Μια φορά μου το έκλεψαν από netcafe και παρόλο που είχα βάλει αληθινά στοιχεία και επικοινώνησα 2 φορές με την εξυπηρέτησή τους δεν έλαβα καμία απάντηση για ανάκτηση κωδικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από hotmail. Μια φορά μου το έκλεψαν από netcafe και παρόλο που είχα βάλει αληθινά στοιχεία και επικοινώνησα 2 φορές με την εξυπηρέτησή τους δεν έλαβα καμία απάντηση για ανάκτηση κωδικού.

 

Γιατί "μακρυά από hotmail"; Προσωπικά δεν το χρησιμοποιώ, αλλά τι στην ευχή φταίει η συγκεκριμένη υπηρεσία αν εσύ ξέχασες να σβήσεις τα στοιχεία σου από τον browser ή έστω βρε αδελφέ να κάνεις log off;

Αν δηλαδή ξεχνούσες την πιστωτική σου και σου έκλεβε κανείς χρήματα θα έλεγες μακρυά από την συγκεκριμένη τράπεζα; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρυά από το insomnia.gr ! μια φορά την ώρα που διάβαζα νέα μηνύματα, χύθηκε το γάλα !

 

Και εμένα μου χύθηκε ο καφές. ΠΡΟΣΟΧΗ το insomnia βλάπτει σοβαρά τα βραδυνά ...ροφήματα. Αυταπόδεικτη συνωμοσία!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...