Προς το περιεχόμενο

Άρωμα Άνδρα


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 6 χρόνια αργότερα...

για να μην ανοιγω καινουριο θεμα γράφω εδω σε περίπτωση που κάποιος θελει να διαβασει και τα προηγούμενα. λοιπον ενδιαφέρομαι για το ανδρικο αρωμα της απιβιτα το εχει καποιος να μου πει γνωμη; εχω δει και καποια του κορρε επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, someone- είπε

για να μην ανοιγω καινουριο θεμα γράφω εδω σε περίπτωση που κάποιος θελει να διαβασει και τα προηγούμενα. λοιπον ενδιαφέρομαι για το ανδρικο αρωμα της απιβιτα το εχει καποιος να μου πει γνωμη; εχω δει και καποια του κορρε επίσης.

Πάρε ένα σοβαρό άρωμα και άσε τις ελληνικές πατέντες, τα αρώματα τους είναι χάλια

Επεξ/σία από NemeSis1990
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
13 minutes ago, OnePlus6T said:

αρωματα ΜΟΝΟ οριτζιναλ. δε βαζω στο δερμα μου τα πειραματα του καθενος

Ναι ενω τα οριτζιναλ δεν ειναι τιγκα στο χημικο :P

Αν εχεις τετοιους ενδοιασμους βαζε τα στα ρουχα καλυτερα, δεν σε σωζει το οριτζιναλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, YourTrueLegend είπε

Ναι ενω τα οριτζιναλ δεν ειναι τιγκα στο χημικο :P

Αν εχεις τετοιους ενδοιασμους βαζε τα στα ρουχα καλυτερα, δεν σε σωζει το οριτζιναλ.

οι εταιριες των δις ξερουν καλητερα απο τον μπαρμπα γιωργη που φτιαχνει αρωματα στο μαγαζακι του

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, OnePlus6T said:

οι εταιριες των δις ξερουν καλητερα απο τον μπαρμπα γιωργη που φτιαχνει αρωματα στο μαγαζακι του

Καλα μην ψαρωνεις, υπαρχουν και εταιρειες περισσοτερων δις, πολυεθνικες μερικες, που βγαζουν ιμιτασιον αρωματα. Καταλαβαινω ποιο ειναι το point σου, αλλα ξαναλεω οτι πλανασαι εαν θεωρεις οτι επειδη μια εταιρεια ειναι επωνυμη, τοτε το αρωματακι που απλωνεις στο δερμα σου ειναι υγεια.

Μπορει να στο επιβεβαιωσει αυτο ο πλησιεστερος δερματολογος και οχι μονο δερματολογος.

Απο εκει και περα, ουτε εγω βαζω ιμιτασιον αλλα τουλαχιστον ξερω τους λογους που το κανω, και εχουν να κανουν με τη διαρκεια και το projection του αρωματος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, OnePlus6T είπε

αρωματα ΜΟΝΟ οριτζιναλ. δε βαζω στο δερμα μου τα πειραματα του καθενος

πες τα ρε χρυσοστομε! ασε που ολα αυτα τα ιμιτασιον μυριζουν ολα ιδια και μετα απο λιγο ειναι μια αηδια. προσωπικα με πιανει κατευθειαν φαγουρα με φτηνα αρωματα ακομα κι αν ειναι μαρκα τυπου body shop και εχει τυχει και με ακριβο Dior αλλα μονο ενα και σε πολυ μικροτερη ενταση, Μαρκες πολυτελειας και μονο. Μυριζουν ωραια και καλογουστα και οι πιθανοτητα να κανεις αλλεργια ειναι μικροτερη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, OnePlus6T είπε

αρωματα ΜΟΝΟ οριτζιναλ. δε βαζω στο δερμα μου τα πειραματα του καθενος

Βασικά τώρα που μπήκα στο site τους είδα ότι δεν πουλάνε επώνυμα... Γι αυτό και οι χαμηλές τιμές.. Σήμερα με ψεκασε μια στο iq, ψιλοκαλη μυρωδιά αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...