Προς το περιεχόμενο

Άρωμα Άνδρα


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και είναι θέμα γούστου, τι πιστεύετε ότι είναι καλύτερο; Να δοκιμάζετε αρκετά αρώματα κάθε φορά ή να καταλήξετε σε 2-3 που σας αρέσουν για χειμώνα/καλοκαίρι κλπ; ΜΙΛΗΣΤΕ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και είναι θέμα γούστου, τι πιστεύετε ότι είναι καλύτερο; Να δοκιμάζετε αρκετά αρώματα κάθε φορά ή να καταλήξετε σε 2-3 που σας αρέσουν για χειμώνα/καλοκαίρι κλπ; ΜΙΛΗΣΤΕ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ!

 

Εμένα δεν μου φαίνεται παράλογο να έχει κάποιος και 10 αρώματα! Απλά, θα έχει για περισσότερο καιρό αρώματα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλύτερο άρωμα για έναν άντρα είναι η essance του ιδρώτα και οι φερομόνες που άφησε πάνω του μια ικανοποιημένη γυναικα λίγες ώρες πριν βγει από το σπίτι του

 

όλα τα αλλα είναι metrosexual φλωργιες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά μ αρέσει πολλοί που είστε απόλυτοι και το άρωμα που φοράτε είναι το καλύτερο :-) Υπάρχει και το θέμα γουστου ξέρετε. Αλλάζουν τα αρώματα από άνθρωπο σε άνθρωπο δεν μυρίζουν όλες οι μύτες το ίδιο, ούτε όλα τα αρώματα πάνω μας "κάθονται" όπως σε άλλους...

 

Και στο ερώτημα του φίλου

 

Αν και είναι θέμα γούστου, τι πιστεύετε ότι είναι καλύτερο; Να δοκιμάζετε αρκετά αρώματα κάθε φορά ή να καταλήξετε σε 2-3 που σας αρέσουν για χειμώνα/καλοκαίρι κλπ; ΜΙΛΗΣΤΕ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ!

 

Κάτι το ενδιάμεσο, ναι μεν έχω κάποια στάνταρ στο μυαλό μου κάθε φορά και γύρω από αυτά κινούμαι αλλά καμιά φορά δοκιμάζω και κάνα άλλο αν μ αρέσει και το παίρνω, έτσι και για αλλαγή....

 

Πάντως φίλε το καλύτερο είναι αυτό που έχει πει και ένα παιδί εδώ μέσα: Το άρωμα σου να ξεχωρίζει, να το μυρίζουν και να θυμούνται εσένα... Τα κλασσικά λίγο πολύ όλοι τα γνωρίζουν κ όλοι αυτά φοράνε. Επομένως αν θες να ξεχωρίζει το άρωμα σου απλά ψάξε τι ταιριάζει πανω σου. Θέλει χρόνο και μύτη να αντέχει βέβαια...

Επεξ/σία από vk13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το καλύτερο άρωμα για έναν άντρα είναι η essance του ιδρώτα και οι φερομόνες που άφησε πάνω του μια ικανοποιημένη γυναικα λίγες ώρες πριν βγει από το σπίτι του

 

όλα τα αλλα είναι metrosexual φλωργιες tongue.gif

 

Να μας πεις τι ώρες κυκλοφορείς με ΜΜΜ για να έχουμε το νου μας (μαζί με μάσκες).

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ψηθείτε να μου πείτε από που συμφέρει να τσιμπήσω κολώνια.

Ως τώρα έπαιρνα από duty free αεροδρομίων αλλά δεν πετάω κάπου εκτός ΕΕ στα κοντά.

Αθήνα ή Θεσσαλονική, υπάρχει πουθενά Fahrenheit Absolute κάτω από 65-60 ευρώ τα 100ml;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την λατρευω εδω και πολυ καιροο.. Burberry London

κλασσικο και πραγματικα υπεροχο αρωμα.. :-)

 

Το έβαζα παλιά φθινοπορο-χειμώνα. Το πρόβλημα είναι οτι μένει στα ρούχα που φοράς η έντονη μυρωδιά με μαύρο πιπέρι, ταμπάκο και δέρμα. Μετά απο 5 μήνες η μυρωδιά κατάφερε να μου φέρνει αναγούλα. Έντονο άρωμα που το μυρίζεις παρότι το φοράς και μετά από ώρα.

Επεξ/σία από NemeSis1990
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, ψηθείτε να μου πείτε από που συμφέρει να τσιμπήσω κολώνια.

Ως τώρα έπαιρνα από duty free αεροδρομίων αλλά δεν πετάω κάπου εκτός ΕΕ στα κοντά.

Αθήνα ή Θεσσαλονική, υπάρχει πουθενά Fahrenheit Absolute κάτω από 65-60 ευρώ τα 100ml;

 

Ο πατέρας της κοπέλας μου δουλεύει στη Γευγελή και εχουν κ εκεί duty free ή κάτι τέτοιο. Θα της πω να ρωτήσει :P

 

edit, αν και στο skroutz την βλέπω την 100ml στα 65eu.

Επεξ/σία από tehAllantin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την λατρευω εδω και πολυ καιροο.. Burberry London

κλασσικο και πραγματικα υπεροχο αρωμα.. :-)

 

είναι το άρωμα που φοράω τα τελευταία 4 χρόνια ... απλά υπέροχη .

 

 

Να ρωτήσω με την σειρά μου , μιας που είναι Καλοκαίρι ...

 

Απο σπρέϋ τί προτιμάτε ? Εγω παίρνω το old spice , άντε κανα ΆΞ , το μώβ συγκεκριμένα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...