Προς το περιεχόμενο

Άρωμα Άνδρα


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθώς αγόρασα acqua di parisis και μου είπε μία τι άρωμα έχω,ξόδεψα όλη μου την συλλογή,και ήταν και μεγάλη.

Και είναι άρωμα,κρατάει πάρα πολύ.

Αλλά από ένα μπουκάλι azzaro pour homme,fahrenheit,και Jil sander sun θα κρατάω πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πήρα για φίλο creed aventus (μου την έκανε παραγγελιά γιατί δεν την είχαν εκεί) και μου δώσανε δείγμα από την viking - απλά απίστευτη.
Αν ποτέ μου περισσεύουν 300 ευρά θα πάρω μία. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, FireKiller είπε

πήρα για φίλο creed aventus (μου την έκανε παραγγελιά γιατί δεν την είχαν εκεί) και μου δώσανε δείγμα από την viking - απλά απίστευτη.
Αν ποτέ μου περισσεύουν 300 ευρά θα πάρω μία. 😂

την εχω βρει σε στοκ του σεφορα στα 80 ευρω. σκονισμενο κουτι κατω κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/10/2018 στις 6:11 ΜΜ, ταμτακος είπε

το iq parfumerie εχει καλα αρωματα?

Τελικά αγόρασα από εκεί. Αρκετά καλή μυρωδιά και με διάρκεια αυτό που πήρα. Το κακό είναι ότι σε κάποιες(λίγες) στιγμές μυρίζει σαν εντομοαπωθητικο. Βέβαια αυτό συμβαίνει με διαφορά αρώματα ακόμα και original, προφανώς βάζουν την ίδια αρωματική ουσία που βάζουν και στα εντομοαπωθητικα. Αυτό που θα κάνω είναι να ψεκαστω κάποια στιγμή με το αυθεντικό άρωμα σε κάποιο κατάστημα να δω αν και πόσο διαφέρουν

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
25 minutes ago, ταμτακος said:

Τελικά αγόρασα από εκεί. Αρκετά καλή μυρωδιά και με διάρκεια αυτό που πήρα. Το κακό είναι ότι σε κάποιες(λίγες) στιγμές μυρίζει σαν εντομοαπωθητικο. Βέβαια αυτό συμβαίνει με διαφορά αρώματα ακόμα και original, προφανώς βάζουν την ίδια αρωματική ουσία που βάζουν και στα εντομοαπωθητικα. Αυτό που θα κάνω είναι να ψεκαστω κάποια στιγμή με το αυθεντικό άρωμα σε κάποιο κατάστημα να δω αν και πόσο διαφέρουν

Το κακό είναι πως συνεχίζεις ακόμη να το φοράς καθώς και να ψωνίζεις από εκεί... 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, billdanos είπε

Το κακό είναι πως συνεχίζεις ακόμη να το φοράς καθώς και να ψωνίζεις από εκεί... 😛 

μια φορα ψωνισα  μονο...και δεν ειναι οτι μυριζει συνεχεια ασχημα ξαναγραφω.Φυσικα, η συγκριση με το αυθεντικο ειναι το καλυτερο μετρο συγκρισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
31 minutes ago, ταμτακος said:

μια φορα ψωνισα  μονο...και δεν ειναι οτι μυριζει συνεχεια ασχημα ξαναγραφω.Φυσικα, η συγκριση με το αυθεντικο ειναι το καλυτερο μετρο συγκρισης

Το ότι κάθε φορά μυρίζει και διαφορετικά το κάνει ακόμη χειρότερο... 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό είναι χρόνια εκεί 

Και επί σειρά ετών θυμάμαι απέξω 2 ενοχλητικές πιτσιρίκες (προφανώς ανανεώνονται) να σε κυνηγάνε να σου ρίξουνε πατσουλί :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

θυμάμαι απέξω 2 ενοχλητικές πιτσιρίκες (προφανώς ανανεώνονται) να σε κυνηγάνε να σου ρίξουνε πατσουλί :P

Mας ψεκάζουν

ή τουλάχιστον προσπαθούν :ρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...