Προς το περιεχόμενο

Γενικευμενη συρραξη στο Συνταγμα τωρα...


rikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην το ζοριζουμε.απαντα μου μονολεκτικα σε μια απλη ερωτηση που σου κανω: μετα τις επαναστασεις σε αυτες τις χωρες τι ειχανε; δημοκρατια η δικτατορια;

 

 

Β' Παγκόσμιο

 

οσο αφορα την αλλη ερωτηση,δεν σου ζητησα να κανεις αναλυση.απλα πραματακια,δωσε 2-2 παραδειγματα.να παρω μια ιδεα ποιας φιλοσοφιας εισαι.

 

 

 

Θεωρώ ότι χρειαζόμαστε οικουμενική και ευρωομολογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 383
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε 'συ κιλλικ, αυτή τη μανία με τις μονολεκτικές απαντήσεις να την ψάξεις. Θα πας καμιά μέρα σε κάνα εστιατόριο, θα ρωτήσεις τι έχει το μενού και θα βραχυκυκλώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπ υπεκφυγη.

δεν πειραζει ομως,την επιασες την ουσια. :-)

 

 

 

Μάλλον δεν έπιασες εσύ την ουσία. Αλλά δεν πειράζει βρε.

 

*Συγκαταβατικό κούνημα κεφαλιού*

 

Κι αύριο μέρα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα, έχεις δικαίωμα εσύ να δημοσιεύεις άρθρο από ένα site και εγώ δεν έχω το ίδιο δικαίωμα να δημοσιεύω την απάντηση αναγνώστη στο συγκεκριμένο άρθρο?

 

Και που είναι η συνωμοσία σήμερα? Συνωμοσία είναι αυτό που έγινε στη Βουλή και μόνο ένας τυφλός την είδε.

 

Και επαναλαμβάνω ότι δεν δέχομαι υποδείξεις για το τι θα σχολιάζω από άτομα που δημοσιεύουν ένα κείμενο και μετά θυμούνται εκ των υστέρων να τονίσουν για ποιο πράγμα το δημοσίευσαν. Εσύ εστίασες στον χοντρό με τα διόδια, εγώ εστίασα στον συγκεκριμένο συγγραφέα που περνούσε κύριος με τη μηχανή του από τα "τσαντίρια" και ζητούσε αστυνόμευση σε άδειους δρόμους 11 το βράδυ.

 

Over and out

 

οπως το ειπες

δεν καταλαβες

 

Φίλτατοι η κάθαρση θέλει αίμα. Ούτε φωνές ούτε διαμαρτυρίες. Ας γίνει η Βουλή μια μέρα σαν deathmatch του Quake 3 arena και να δειτε πως αλλάζουν τα πράγματα.

 

no no no

my friend

 

χρειαζεται deathmatch και στο δημοσιο

και στους ματατζιδες

στους στρατοκαυβλους

στουν αντιεξουσιαστες

στην οικογενεια του καθενα

που ψηφιζε και γιγαντοναι αυτο το

ενας θεος να το κανει κρατος

 

και τα σχετικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σημερινή είναι.

 

[...]

No offence αλλά επειδή την δημοσίευσε ο Ntinaras, περιμένω και δική του επιβεβαίωση.

 

No offence και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η φωτογραφία είναι σημερινή;

 

Η αληθεια ειναι οτι δεν είναι σημερινή. Στο λέω εγω ως πρώην. Παρόλα αυτα κάθε φορά που πέφτουν δακρυγόνα, έτσι είναι οι εύζωνες, πραγμα λογικό.

 

Έχουν χάσει κάθε μέτρο οι μπάτσοι. Στο 1.30 ρίχουν εξ επαφής κρότου λάμψης στους καταστηματάρχες που τους φωνάζουν και γενικότερα δημιουργούν σκηνικά τρόμου απο εκει που δεν υπάρχουν :

 

http://www.youtube.com/watch?v=b_j0cIIboGA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

την βρηκα απο καποιον στο fb δε ξερω,αλλα καπου αλλου επεσε το ματι μου οτι ειναι παλια...

 

 

Καλό θα ήταν λοιπόν, όταν δημοσιεύουμε μια φωτογραφία έτσι ξερά και μάλιστα φωτογραφία που υπονοείται ότι είναι σημερινή, να έχουμε υπ' όψιν μας εάν όντως είναι σημερινή.

 

Ή είναι του 2007!

 

Γιατί αλλιώς αύριο κάποιος θα δημοσιεύσει συρράξεις που συνέβησαν στο Χημείο τον Μάιο του 1985...

 

Όπου κι εκεί είχαμε "κουκουλοφόρους" παρέα με τα ΜΑΤ. Βέβαια τότε λέγονταν "αγανακτισμένοι πολίτες" και οι νυν "αγανακτισμένοι" χειροκροτούσαν αλλά δεν βαριέσαι, ζωή είναι και γυρίζει.

 

Απλώς για την αποκατάσταση της αλήθειας σχετικά με τον δακρυσμένο εύζωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...