Προς το περιεχόμενο

ALEXPAK 50% στα παντα


stigmes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βρηκα επαναφορτιζομενες μπαταριες (4αδα) Eneloop ΑΑΑ που με την εκτωση βγαινει στα 5,5€. Τις φθηνοτερες στο ebay τις βρισκεις 11 ευρω (απο Ευρωπη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι οι καλές eneloop λέμε οι Lite είναι. Ακόμα και έτσι πιο ακριβές είναι αυτές που δείχνεις γιατί πρέπει να πάρεις 2

 

5.5 ευρό eneloop AAA 4άδα είναι φοβερή προσφορά πάνω απο 50%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το Alex pak δεν είναι κατάστημα για αυτούς που έχουν φράγκα. Αυτοί θα πάνε αλλού... Για τους φτωχούς ή τέλος πάντως όχι πλούσιους (όπως και εγώ) είναι. Τα πράγματα είναι μέτριας ποιότητας αλλά εγώ προσωπικά έχω βρει καλά πράγματα σε πολύ καλές τιμές.

π.χ.


  •  
  • γραφειάκι pc 20 ευρώ
  • ραφιέρα 1,80 μ 25 ευρώ
  • πολύ καλή ποιότητα και τα δυο παραπάνω
  • 2 υαλοκαθαριστήρες 1,80 ευρώ (καλοί εως τώρα)
  • 1 καθαριστικό μαρμάρων Durostick 2 ευρώ
  • καρέκλα γραφείου περιστρ. με μπράτσα 21 ευρώ
     

 

Αξίζει να πάει κανείς μια βόλτα. Υπάρχουν πολλά είδη με έκπτωση 50%, όχι όλα. Αυτό το ξέρω γιατί πηγαίνω συχνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το παλικάρι διευκρίνισε ότι ήταν 4αδα και κόστισαν 5μιση ευρο.

αυτές από Κορέα που αναφέρεις είναι 2αδα και κοστίζουν 3 ευρώ, άρα 6 ευρό οι 4αδα.

αν βάλεις και την αναμονή κανά 3-4 βδομάδες...φέξε μου και γλίστρησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αν πραγματικα το κανει το 50% δε το ξερω γιατι δε ξερω τι τιμες ειχε πριν ανα προιον.

ξερω ομως οτι ηρακλειο κρητης σημερα που πηγα κυριολεκτικα τα ραφια εχουν εξαυλωθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Πήγα την πρώτη μέρα στις 11 το πρωί. Σε αυτό που είναι στην Καβάλας(Περιστέρι). Χαμός... Τρελή ουρά. Αυτό που παρατήρησα είναι πως δεν είχε τον χαμό απο προϊόντα όπως την προηγούμενη φορά που είχε γίνει...Χαρακτηριστικό πως ο 2ρος όροφος ήταν σχεδόν άδειος!!!Και έλεγε σε καρτέλες κλειστό λόγω ανακαίνισης. Γενικά δεν είχε και προϊόντα αστεία όπως χαρτιά Α4 ή φακέλους με bubbles. Τα ακριβά(τουλάχιστον αυτά που έψαξα να βρω εγώ) μου είπαν πως τα πήραν πρωί - πρωί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πήγα σήμερα στην Καβάλας και μόνο τα ράφια δεν είχαν πάρει...Λίγο χάος η κατάσταση μέσα στο μαγαζί αλλά πιστεύω ότι τις πρώτες μέρες είχε κάποια μικροπράγματα, τα οποία ήταν σε καλές τιμές...Εγώ πήρα 2 σετ υαλοκαθαριστήρες και έδωσα 3.90 (και την θεωρώ πολύ καλή τιμή-λιγότερο από ένα ευρώ ο ένας) και είναι αρκετά καλοί απ'όσο τους τσέκαρα...

 

υαλοκαθαριστηρες εχει?η τελος και αυτοι?

Ανάλογα το μέγεθος και το μαγαζί...Εγώ που πήγα στην Λ.Αθηνών 45άρηδες δεν είχε...Από 30άρηδες μέχρι 38άρηδες έιχε αρκετούς και 53 με 55άρηδες λίγους...Άμα πας αύριο ίσως βρεις κάτι αλλά με επιφύλαξη γιατί γινόταν χαμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...