Προς το περιεχόμενο

ALEXPAK 50% στα παντα


stigmes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο πάνω έγραψες οτι δεν ξέρω να διαβάζω, τώρα ξαφνικά έμαθα να διαβάζω, και ανακαλύφτηκαν οι φίλοι σου ^_^ , που στα είπαν αυτοί γιατί αγόρασαν αυτοί τις μπογιές :confused: .

 

Πήγες να αγοράσεις μπογιές, δεν βρήκες μπογιές, τις τιμές στις είπαν οι φίλοι σου :P και τελικά βρήκες καλύτερες απο αυτές του 50% της προσφοράς :shifty: στο μαγαζί της γειτονιάς σου :devil: ! Τζάμπα έκαψε το καρμυρατέρ δηλαδή.

 

Γουρούνες δεν ήθελες να αγοράσεις, αλλα πήγες για γενική επισκόπηση και καταγραφή προϊόντων :-D . Άσε μας ρε μαράκι. Δεν βρήκες και τα κατσαβίδια. Μήπως είχες πυρετό τίποτα;

 

Τελικά τι πήγες να πάρεις;; Αφου σου είπαν οι φίλοι σου οτι δεν είναι καλες οι τιμές τι πήγες εκεί μόνο για κατσαβίδια και υγρά μαντιλάκια :huh: ;

 

Σήμερα πήρα ένα αλουμινένιο τραπεζάκι μπαλκονιού αξιοπρεπέστατο, 4 ατόμων 18 ευρό. Αντε εσύ στο μαγαζί της γειτονιάς σου και πάρε προφυλακτικά πολυτελείας με τα 18 ευρό :-) γιατί τίποτα άλλο δεν παίρνεις :-D

 

Και δεν υπάρχει αναβάθμιση. Υπάρχει αντιγραφή, και χαμηλής νοημοσύνης αντιγραφή δίχως φαντασία επίσης :X .

 

ΥΓ το ΙΚΕΑ μου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παντως τα γραφεις ωραια....λιγο μπερδεμενα βεβαια αλλα ωραια...

Δηλαδη εσυ για βολτα δεν πας σε μαγαζια ετσι? ΟΚ να το δεχτω...

Συνεχιζω να επιμενω οτι δεν ξερεις να διαβαζεις...αλλωστε ποτε δεν εγραψα το αντιθετο....και ξαναγραφω...απο την αρχη εχω γραψει οτι μιλησα με φιλους και επειδη απο την πρεμουρα μην κατηγορησουμε το μαγαζακι σου δεν προλαβες να το διαβασεις στο παραθετω....

 

Πηγα πιο πολυ για περιεργεια και γιατι....

......................υστερα απο συζητηση με φιλους που μας προετρεψαν να παμε να δουμε, να συγκρινουμε και να αγορασουμε...

Μαρακι οχι..Μαρινακι ΝΑΙ,

 

Οσον αφορα τα κατσαβιδια...εχω να κερδισω κατι με το να λεω οτι δεν βρηκαμε? α ναι ξεχασα ειμαι του LM...εχεις δικιο...

 

Γουρουνες....you know βολτα? αμα γεια σου....οταν παω σε ενα μαγαζι το γυρναω ολοκληρο...τωρα εαν εσυ επειδη δουλευεις σε συγκεκριμενο τομεα (αληθεια ποιος ειναι χρωματα, κατσαβιδια, γουρουνες ή επιπλα?) καθεσαι μονο εκει δεν σου φταιω....αλλα επειδη παλι δεν προλαβες να διαβασεις ειπα τι ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙ ακουγα να λεει ο κοσμος...αλλα μαλλον ουτε αυτο το καταλαβες...στο παραθετω λοιπον ΞΑΝΑ

 

 

οτι υπηρχε απο "γουρουνες", "παπακια" κλπ μηχανοκινητα ή ποδηλατα ΚΑΙ ΚΑΛΑ ειχε κρατηθει.....Οτι ΤΕΛΙΚΑ υπηρχε ηταν τουλαχιστον 10 με 30% τσιμπημενο προς τα επανω (συμφωνα με αυτα που ακουγα απο αλλους εκει μεσα)!!!!

 

ΟΥΠς ξεχασα ειμαι του LM...εχεις δικιο...

 

Σήμερα πήρα ένα αλουμινένιο τραπεζάκι μπαλκονιού αξιοπρεπέστατο, 4 ατόμων 18 ευρό. Αντε εσύ στο μαγαζί της γειτονιάς σου και πάρε προφυλακτικά πολυτελείας με τα 18 ευρό :-) γιατί τίποτα άλλο δεν παίρνεις :-D

 

18ευρω ε? μπραβο, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ...ελπιζω να μην καλεις κοσμο στο σπιτι σου ή αν καλεις καλυτερα να μην τους βαλεις να καθησουν σε αυτο γιατι μετα τα προφυλακτικα πολυτελειας θα τα χρειαστεις εσυ...

 

 

ΥΓ το ΙΚΕΑ μου αρέσει.

 

Υ.Γ Μπραβο κανεις ωραιες επιλογες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τα γραφεις ωραια....λιγο μπερδεμενα βεβαια αλλα ωραια...

Δηλαδη εσυ για βολτα δεν πας σε μαγαζια ετσι? ΟΚ να το δεχτω...

Συνεχιζω να επιμενω οτι δεν ξερεις να διαβαζεις...αλλωστε ποτε δεν εγραψα το αντιθετο....και ξαναγραφω...απο την αρχη εχω γραψει οτι μιλησα με φιλους και επειδη απο την πρεμουρα μην κατηγορησουμε το μαγαζακι σου δεν προλαβες να το διαβασεις στο παραθετω....

 

 

Μαρακι οχι..Μαρινακι ΝΑΙ,

 

Οσον αφορα τα κατσαβιδια...εχω να κερδισω κατι με το να λεω οτι δεν βρηκαμε? α ναι ξεχασα ειμαι του LM...εχεις δικιο...

 

 

 

18ευρω ε? μπραβο, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ...ελπιζω να μην καλεις κοσμο στο σπιτι σου ή αν καλεις καλυτερα να μην τους βαλεις να καθησουν σε αυτο γιατι μετα τα προφυλακτικα πολυτελειας θα τα χρειαστεις εσυ...

παιδια, δεν ξερω τι λετε (μαλλον ξερω) αλλα με το τελευταιο επεσε ταπα, χαχαχαχαχα αααααααχααχαχαχα

Μαρ(ιν)ακι, αααχαχαχαχα καλό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 10-30% να έχουν εκπτώσεις (όπως λες εσύ) πάλι καλά είναι. Αλλη φορά όμως να έχεις τις δικές σου απόψεις και όχι ότι "άκουσες απο τον κόσμο" "διάβασα σe forum" "μου το είπαν φίλοι" . Εγώ αυτά που λέω δεν μου τα παν άλλοι :-(

 

Είδη σου είπα προιόν που πήρα σήμερα σε έκτωση 50% και μου το γυρνάς στην ποιότητα, λες και το δες :mad: . Μια οι τιμές σε χαλάνε, μια η ποιότητα (αλήθεια που το είδες το τραπεζάκι; ) και μια οι γουρούνες που δεν ήθελες να πάρεις, αλλα σου είπαν οτι δεν είναι ΚΑΙ καλές :-D . ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ :shock:

 

Δεν είπα οτι λες ψέματα, μπορεί να μπήκες σε άλλο κατάστημα :) , μπορεί να ήσουν υπο την επείρια ναρκωτικών :-D,μπορεί να έπαθες επιληψία :eek: μέσα στο μαγαζί ή μπορεί να έχεις μυωπία μεγάλου βαθμού who knows. Μπορεί και να είσαι και τελείως τηφλή και το laptop σου να έχει σύστημα braile B)

 

Αγόρασα και με 2 ευρό 100 a6 glossy papers για αλμπουμ και με 1,5 ευρό 20 a4. 3,5 ευρό σύνολο 100 α6 +20 Α4 glossy. Να σου δώσω τα 3,5 ευρό και να δω αν θα φέρεις τα ΜΙΣΑ απο αυτά. Δεν είναι καλα θα μου πεις πάλι :mrgreen: ή μάλλον δεν τα χρειάζεσαι μια που δεν βλέπεις και πολύ καλά :X και βλέπεις αυτά που δεν μπορείς να δεις (το τραπεζάκι μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγοραζω (και αν βρισκω κατι συμφερον θα συνεχισω να αγοραζω) απο τα alex pak. ας πω ομως μια ιστοριουλα συντομη τωρινη. πηρε η γιαγια μου 2 αρτοπαρασκευαστες, τους ανοιξε, ο ενας μια χαρα, ο αλλος ομως σε ηταν εμφανως χρησιμοποιημενος (κιτρινισμενο πλαστικο και υπολειμματα ζυμης αλλα και αξεσουαρ οπυ ελειπαν απο το κουτι). τον πηγε πισω για επιστροφη, δεν ειχαν αλλον κι ουτε εδιναν χρηματα (ως οφειλαν) και απλα παρεπεμψαν στην αποθηκη τους για τα ανταλλακτικα που ελειπαν. τον πηρε λοιπον παλι σπιτι, επικοινωνησα με τα την αποθηκη τους και ειπαν οτι για να παραλαβω απο καταστημα που θα ζητουασα να αποσταλλει, μονο το ενα απο τα αξεσουαρ, θα κοστιζε 10ευρω (οταν ολοκληρος ο αρτοπαρασκευαστης κοστιζε 25 με την προσφορα!). της ειπα λοιπον και σημερα ξαναπηγε στο μαγαζι και με πηρε τηλεφωνο απο εκει. η πωλητρια επεμενε οτι δεν επιστρεφουν χρηματα (η αγορα εγινε το σαβατο) και αυτη ειναι η πολιτικη του καταστηματος. της ανεφερα τους σχετικους νομους και μου ειπε οτι κανω λαθος και επισης οτι ο υπευθυνος καταστηματος (που ειπα οτι επρεπε εκεινος να επιληφθει του θεματος) δεν μπορει να κανει οτι θελει και οτι πρεπει να παρει εγκριση απο τα κεντρικα (προβλημα του το τι πρεπει να κανει βασικα, υπευθυνος καταστηματος σημαινει υπευθυνος καταστηματος, δεν τους εχουν για μοστρα εκει!). της ζητησα λοιπον να μιλησω σε εκεινον και οτι δεν εχω τιποτα αλλο να πω μαζι της, οτι θα γινει καταγγελια και το καταστημα θα πληρωσει τα 25ευρω συν τα δικαστικα εξοδα αν φτασει μεχρι εκει το πραγμα. εκλεισα τη γραμμη περιμενοντας και σε 2 λεπτα ξαναπηρα στο κινητο τη γιαγια (γιατι τα καταστηματα τους δεν εχουν απευθειας νουμερο, παρα μονο προσφατα εκεινο στην καβαλας), η οποια μου ειπε οτι ειχε ηδη κατεβει ο υπευθυνος και τους ειχαν επιστραφει τα χρηματα. :devil:

 

ετσι για να μην νομιζουν οτι μπορουν να κανουν τον κοσμο οτι θελουν και οτι ειναι υπερανω του νομου! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...