Προς το περιεχόμενο

ALEXPAK 50% στα παντα


stigmes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πήγα σήμερα και αυτά πού ήθελα να πάρω δεν υπήρχαν διότι είτε τα είχαν ήδη πάρει ή δεν υπήρχαν εξ αρχής, δηλαδή ντουλάπες στρώματα κλπ. Ένας ανταπτορας usb για αμάξι είχε 17,90 ευρώ άρα περίπου 9 ευρώ καί στο καρφουρ το είχα πάρει με 3 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πήγα σήμερα και αυτά πού ήθελα να πάρω δεν υπήρχαν διότι είτε τα είχαν ήδη πάρει ή δεν υπήρχαν εξ αρχής, δηλαδή ντουλάπες στρώματα κλπ. Ένας ανταπτορας usb για αμάξι είχε 17,90 ευρώ άρα περίπου 9 ευρώ καί στο καρφουρ το είχα πάρει με 3 ευρώ

 

στα tech είναι τραγικοι. δες τα mp3 παραπάνω . ντουλάπες πλαστικεσ είχε, αλλά όλοι ντουλάπες και χρώματα έψαχναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα πιο πολυ για περιεργεια και γιατι....

ηθελα να παρω πλαστικα κουτια αποθηκευσης...δεν ειχε τιποτα,

ηθελε ο συζυγος να παρει κατι κατσαβιδια κλπ....δεν ειχε τιποτα,

 

απο χρωματα...δεν ειχε τιποτα,

οτι υπηρχε απο "γουρουνες", "παπακια" κλπ μηχανοκινητα ή ποδηλατα ΚΑΙ ΚΑΛΑ ειχε κρατηθει.....

Τα δε ηλεκτρικα-ηλεκτρονικα εκτος του οτι ηταν ΝΟ ΝΑΜΕ ή τεσπα εταιρειες που δεν τις ξερει ουτε αυτος που τις εχει, σου ζηταγαν να πληρωσεις λες και αγοραζες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3D SONY και βαλε!!!!!!

 

Οτι ΤΕΛΙΚΑ υπηρχε ηταν τουλαχιστον 10 με 30% τσιμπημενο προς τα επανω (συμφωνα με αυτα που ακουγα απο αλλους εκει μεσα)!!!! και καλα για να σου κανουν εκπτωση 50%,οποτε εαν αυτο δεν λεγεται ΑΠΑΤΗ πως αλλιως μπορει να ειπωθει.....α ναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!!!!!!

 

Α ναι για να μην ειμαι και αδικη....σε οτι δεν προλαβαν να αλλαξουν τιμες ειτε γιατι σου λεει σιγα μην το παρουν αυτο, ειτε γιατι το ξεχασαν...εκει ΝΑΙ ειχε πραγματι 50% εκπτωση!!! και αυτο το γραφω...υστερα απο συζητηση με φιλους που μας προετρεψαν να παμε να δουμε, να συγκρινουμε και να αγορασουμε...

 

Τελικα πηραμε κατι υγρα χαρτομαντηλα :-D (για να μην πουμε οτι πηγαμε τζαμπα!!!) προς 0,25 το ενα και φυγαμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tώρα τί να σχολιάζουμε για γύφτικες καταστάσεις που υποτιμούν τη νοημοσύνη μας. Καλύτερα χωρίς τα προϊόντα τους παρά με αυτή την εξαθλίωση... Ετσι κι αλλιώς οι περισσότεροι τα αγοράζουν ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ότι τα χρειάζονται ενώ στην πραγματικότητα τρέχουν μήπως και εξοικονομήσουν χρήματα. Στην πραγματικότητα, χάνουν το χρόνο τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα πιο πολυ για περιεργεια και γιατι....

ηθελα να παρω πλαστικα κουτια αποθηκευσης...δεν ειχε τιποτα,

ηθελε ο συζυγος να παρει κατι κατσαβιδια κλπ....δεν ειχε τιποτα,

 

απο χρωματα...δεν ειχε τιποτα,

οτι υπηρχε απο "γουρουνες", "παπακια" κλπ μηχανοκινητα ή ποδηλατα ΚΑΙ ΚΑΛΑ ειχε κρατηθει.....

Τα δε ηλεκτρικα-ηλεκτρονικα εκτος του οτι ηταν ΝΟ ΝΑΜΕ ή τεσπα εταιρειες που δεν τις ξερει ουτε αυτος που τις εχει, σου ζηταγαν να πληρωσεις λες και αγοραζες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3D SONY και βαλε!!!!!!

 

Οτι ΤΕΛΙΚΑ υπηρχε ηταν τουλαχιστον 10 με 30% τσιμπημενο προς τα επανω (συμφωνα με αυτα που ακουγα απο αλλους εκει μεσα)!!!! και καλα για να σου κανουν εκπτωση 50%,οποτε εαν αυτο δεν λεγεται ΑΠΑΤΗ πως αλλιως μπορει να ειπωθει.....α ναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!!!!!!

 

Α ναι για να μην ειμαι και αδικη....σε οτι δεν προλαβαν να αλλαξουν τιμες ειτε γιατι σου λεει σιγα μην το παρουν αυτο, ειτε γιατι το ξεχασαν...εκει ΝΑΙ ειχε πραγματι 50% εκπτωση!!! και αυτο το γραφω...υστερα απο συζητηση με φιλους που μας προετρεψαν να παμε να δουμε, να συγκρινουμε και να αγορασουμε...

 

Τελικα πηραμε κατι υγρα χαρτομαντηλα :-D (για να μην πουμε οτι πηγαμε τζαμπα!!!) προς 0,25 το ενα και φυγαμε....

Σε αυτές τις προσφορές καλό θα ήταν να πας απο την πρώτη μερα. Δοκίμασε άλλο κατάστημα απο κατσαβίδια εργαλεία και μπογιές βρόμαγε ο τόπος όταν πήγα εγώ

 

Το μαγαζί δεν ενδύκνειται για τεχνολογία αλλα για πριόνια κλαδευτήρια φωτιστικά εργαλεία μπογιές είδη αμαξιού είδη σπιτιού κτλ Μοιάζει με το practiker χωρίς να είναι καλό στην tech. Ένας φίλος πήρε ένα μινι πριόνι με 30 ευρό αρκετά καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτως ή αλλως ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να αγορασω απο εκει κατι ηλεκτρονικο-ηλεκτρικο απλα τα ανεφερα σαν αυτο που ειδα και μου εκανε εντυπωση....

 

Οσον αφορα τα χρωματα, κατσαβιδια κλπ...οχι δεν προκειται να ξαναπαω εκει αρκετο ΣΟΚ περασα με αυτα που εβλεπα.... :fear:

 

Τα χρωματα τελικα τα αγορασα απο μαγαζι στην περιοχη μου και σιγουρα σε πολυ καλυτερη τιμη!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτές τις προσφορές καλό θα ήταν να πας απο την πρώτη μερα. Δοκίμασε άλλο κατάστημα απο κατσαβίδια εργαλεία και μπογιές βρόμαγε ο τόπος όταν πήγα εγώ

 

Το μαγαζί δεν ενδύκνειται για τεχνολογία αλλα για πριόνια κλαδευτήρια φωτιστικά εργαλεία μπογιές είδη αμαξιού είδη σπιτιού κτλ Μοιάζει με το practiker χωρίς να είναι καλό στην tech. Ένας φίλος πήρε ένα μινι πριόνι με 30 ευρό αρκετά καλό

+1

χτυπησα ενα τελευταιο κομματι χορτοκοπτικο black&decker με 36 εβρο.πηγα στην πειραιως την πρωτη μερα στις 9 το πρωι.μιλαμε οτι γινοταν λεηλασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτως ή αλλως ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να αγορασω απο εκει κατι ηλεκτρονικο-ηλεκτρικο απλα τα ανεφερα σαν αυτο που ειδα και μου εκανε εντυπωση....

 

Οσον αφορα τα χρωματα, κατσαβιδια κλπ...οχι δεν προκειται να ξαναπαω εκει αρκετο ΣΟΚ περασα με αυτα που εβλεπα.... :fear:

 

Τα χρωματα τελικα τα αγορασα απο μαγαζι στην περιοχη μου και σιγουρα σε πολυ καλυτερη τιμη!!!!!

 

Δεν είναι μαγαζί για ευαίσθητες :rolleyes: Είναι για σκληρά παιδιά και δεν είναι για ποιοτικά πράγματα. Yπάρχει και το Leroy Merlin :-D για τα δικά σου τα δεδομένα

 

Μπράβο και στο κατάστημα της γειτονίας σου που νικάει το Alex PaK σε μπογιές με 50% έκπτωση. Αλήθεια που το είδες; Είπες οτι είχαν εξαντληθεί όταν πήγες :X Απομνημόνευσες τα καρτελάκια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μαγαζί για ευαίσθητες :rolleyes: Είναι για σκληρά παιδιά και δεν είναι για ποιοτικά πράγματα. Yπάρχει και το Leroy Merlin :-D για τα δικά σου τα δεδομένα

 

Μπράβο και στο κατάστημα της γειτονίας σου που νικάει το Alex PaK σε μπογιές με 50% έκπτωση. Αλήθεια που το είδες; Είπες οτι είχαν εξαντληθεί όταν πήγες :X Απομνημόνευσες τα καρτελάκια;

Kill bill πρεπει να εχεις βαλει αφισα alex pak στο δωματιο σου σιγουρα..πλακα κανω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μελαγχολικα και μιζερα στα καταστηματα αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν βρισκεις και τιμια/καλα προιοντα σε καλυτερες τιμες απο τους ανταγωνιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μαγαζί για ευαίσθητες :rolleyes: Είναι για σκληρά παιδιά και δεν είναι για ποιοτικά πράγματα. Yπάρχει και το Leroy Merlin :-D για τα δικά σου τα δεδομένα

 

Μπράβο και στο κατάστημα της γειτονίας σου που νικάει το Alex PaK σε μπογιές με 50% έκπτωση. Αλήθεια που το είδες; Είπες οτι είχαν εξαντληθεί όταν πήγες :X Απομνημόνευσες τα καρτελάκια;

 

 

Xaxa με εκανες και γελασα!!!

 

Προτιμαω το LEROY MERLIN τουλαχιστον εκει βρισκεις αυτα που θες....

 

Χιλια ΜΠΡΑΒΟ στο καταστημα της γειτονιας μου που τουλαχιστον ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΜΕ ΜΑΙΜΟΥ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ!!!

 

Οσο για το εαν απομνημονευσα τα καρτελακια διαβασε καλυτερα αυτο που γραφω και θα καταλαβεις.....

 

Ποιο ειδα τι?

 

Kill bill πρεπει να εχεις βαλει αφισα alex pak στο δωματιο σου σιγουρα..πλακα κανω :)

 

Τελικα πρεπει να εχεις κανει και ταπετσαρια με αφισες του ALEX PAK ετσι? :X ...πλακα κανω και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηγα πιο πολυ για περιεργεια και γιατι....

ηθελα να παρω πλαστικα κουτια αποθηκευσης...δεν ειχε τιποτα,

ηθελε ο συζυγος να παρει κατι κατσαβιδια κλπ....δεν ειχε τιποτα,

 

απο χρωματα...δεν ειχε τιποτα,

οτι υπηρχε απο "γουρουνες", "παπακια" κλπ μηχανοκινητα ή ποδηλατα ΚΑΙ ΚΑΛΑ ειχε κρατηθει.....

 

 

Εγώ καταλαβαίνω τι διαβαζω εσύ μάλλον ξαναδες τι έγραψες. ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΠΤ ΛΕΣ. Οπότε απομνημόνευσες τα φακελάκια B) μια μου βρήκες άλλου φτηνότερα ΧΡΩΜΑΤΑ όπως είπες.

 

Πήγαινε στο leroy merlin λοιπόν, που δεν κάνει εκπτώσεις ποτέ, και σου ξετινάζει και το atm σου, αλλα κατα τα άλλα το alex pak σε κοροϊδεύει

 

Eπίσης είσαι η μόνη που δεν βρήκε πλαστικά αποθήκευσης και εργαλεία. Ειδικά τα εργαλεία εκεί μέσα δεν τελειώνουν ποτέ...και κατσαβίδια κιόλας, τελειώσαν τα κατσαβίδια;;;;;; :shock: μάλλον κάτι σου συμβαίνει, δες το λίγο :-D

Σκέψου και κάτι μόνη σου μην κάνεις refrase τον astymagos. Have imagination. :mrgreen:

Επεξ/σία από Kill_bill2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι υπηρχε απο "γουρουνες", "παπακια" κλπ μηχανοκινητα ή ποδηλατα ΚΑΙ ΚΑΛΑ ειχε κρατηθει

 

σε moto φορουμ διαβασα για μια γουρούνα Alex pak που της εφυγε η ρόδα εν κίνησει :P. αρα σε καλο σας βγηκε

που δεν ειχε γουρουνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ καταλαβαίνω τι διαβαζω εσύ μάλλον ξαναδες τι έγραψες. ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΠΤ ΛΕΣ. Οπότε απομνημόνευσες τα φακελάκια B) μια μου βρήκες άλλου φτηνότερα ΧΡΩΜΑΤΑ όπως είπες.

 

Πήγαινε στο leroy merlin λοιπόν, που δεν κάνει εκπτώσεις ποτέ, και σου ξετινάζει και το atm σου, αλλα κατα τα άλλα το alex pak σε κοροϊδεύει

 

Eπίσης είσαι η μόνη που δεν βρήκε πλαστικά αποθήκευσης και εργαλεία. Ειδικά τα εργαλεία εκεί μέσα δεν τελειώνουν ποτέ...και κατσαβίδια κιόλας, τελειώσαν τα κατσαβίδια;;;;;; :shock: μάλλον κάτι σου συμβαίνει, δες το λίγο :-D

Σκέψου και κάτι μόνη σου μην κάνεις refrase τον astymagos. Have imagination. :mrgreen:

 

Επρεπε να εχεις επισκεφθει το ALEX PAK της Παλληνης για να δεις εαν ειχε κατσαβιδια ή οτιδηποτε αλλο....

 

ΔΕΝ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΣΑ τιμες ομως εχω φιλους που αγοραζαν απο εκει χρωματα....οταν ηρθε η ωρα της ανακοινωσης του 50%.....ξαφνικα(?) οι τιμες τσιμπησαν προς τα επανω.....οτι ειχε ή ειχε μεινει? ηταν σε "αλλες" τιμες απο οτι τον υπολοιπο καιρο...οποτε εαν δεν γνωριζουμε δεν κανουμε και τους εξυπνους!!!!

 

Αααα και κατι αλλο....αντε βρε με αποκαλυψες...ειμαι του ΙΚΕΑ ή μηπως του LM? και προσπαθω να κανω προπαγανδα για το μαγαζι μου!!!!

 

Συνεχιζω να επιμενω για την ταπετσαρια....σε ιδιαιτερες περιπτωσεις παυω να εχω imagination...αλλωστε δεν ειναι κακο να ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ με κατι πραγματικα πνευματωδες και να το "αναβαθμιζεις...."

 

σε moto φορουμ διαβασα για μια γουρούνα Alex pak που της εφυγε η ρόδα εν κίνησει :P. αρα σε καλο σας βγηκε

που δεν ειχε γουρουνες.

 

Δεν υπηρχε περιπτωση να αγορασουμε απο εκει γουρουνες ή ποδηλατα....αρκετα εχουμε διαβασει σε αλλα forums...απλα το ανεφερα για την....ας μην την χαρακτηρισω και ας την αναφερω απλα σαν...ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ σε θεματα προσφορων(?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...