Προς το περιεχόμενο

θελω την γνωμη σας για μια εταιρεια


mitsos8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα!παρακολουθωντας την συζητηση σας πανω στο θεμα της συγκεκριμενης εταιρειας,εγω διαφωνω,διοτι ενας dealer απο την ιδια εταιρεια προσφατα ηρθε στο σπιτι μου και εκανε επειδιξη των κατσαρολων!αφου μου εκανε μια ενημερωση πανω στα προιοντα,επιπλεον ο ανθρωπος για να αποδειξει αυτα που ελεγε μαγειρεψε μπροστα στα ματια μου μπριζολα με  λαχανικα(πατατες,καροτα,πιπεριες,κρεμμυδια)  κ δεν θα το πιστεψετε ενω ηταν μαγειρεμενο σε κατσαρολα στο ματι της κουζινας εκτος του οτι ηταν σαν να βγηκε απο  φουρνο το συγκεκριμενο φαγητο,το οποιο συνηθως θελει να γινει 1 ωρα και κατι παραπανω,αυτος το εκανε μεσα σε 15 λεπτα!!!!επιλεον η γευση που ειχαν τα λαχανικα δεν περιγραφεται....κατα τη γνωμη μου εγω πιστευω οτι αυτα τα λεφτα που ειναι να πανε στα σκευη αυτα,αξιζουν και με το παραπανω....εκτος του οτι μαγειρευεις γρηγορα και υγειινα,κανεις κ οικονομια στο ρευμα......!!!!αυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναταλίτσα έψαχνα και γω να αγοράσω κάτι τέτοιο και αφού το εγγυάσαι θα τα αξίζουν τα λεφτά τους. Μπορείς να μου πουλήσεις εσύ άμα σχετίζεσαι με τις κατσαρόλες;

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω σχεση με την εταιρεια δεν ειμαι μελος της απλα ετυχε ο ανθρωπος να παρευρεθει και στο δικο μου σπιτι για μια τυπικη παρουσιαση!ωστοσο,αν θες μπορω να σου δωσω ενα τηλεφωνο να επικοινωνησεις με την συγκεκριμενη εταιρεια και να σου λυσουν οτι απορια εχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω σχεση με την εταιρεια δεν ειμαι μελος της απλα ετυχε ο ανθρωπος να παρευρεθει και στο δικο μου σπιτι για μια τυπικη παρουσιαση!ωστοσο,αν θες μπορω να σου δωσω ενα τηλεφωνο να επικοινωνησεις με την συγκεκριμενη εταιρεια και να σου λυσουν οτι απορια εχεις

 

Και μετά, χορτάτη πλέον, έτυχε να μπεις στο ιντερνετ και να ψάξεις για την εταιρία και τις κατσαρόλες που μόλις αγόρασες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω σχεση με την εταιρεια δεν ειμαι μελος της απλα ετυχε ο ανθρωπος να παρευρεθει και στο δικο μου σπιτι για μια τυπικη παρουσιαση!ωστοσο,αν θες μπορω να σου δωσω ενα τηλεφωνο να επικοινωνησεις με την συγκεκριμενη εταιρεια και να σου λυσουν οτι απορια εχεις

 

αξιζουν τα 910 ευρω για 3 κατσαρολες που δεν προοριζονται ουτε καν για επαγγελματικη χρηση?

Ασε μας κουκλιτσα μου

Εγγραφη στο φορουμ σημερα 13:40,απαντηση στο θεμα 14:04 εισαι μελος εδω και μια ωρα ω ναι

 

Και μετά, χορτάτη πλέον, έτυχε να μπεις στο ιντερνετ και να ψάξεις για την εταιρία και τις κατσαρόλες που μόλις αγόρασες.

Εντελως τυχαια :P

 

 

Edit: επισης τωρα ειδα οτι κερδισε και το χρυσο φτυαρι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας ποιος σου ειπε οτι πηρα 3 κατσαρολες σε αυτη την τιμη????προτου να μιλας μαθε λιγο τι συμβαινει και μετα μπες στον κοπο να σχολιασεις!!!

δευτερον ο κυριος που λεει οτι μπηκα ''εντελως τυχαια'' με ειρωνικο τονο και εσυ μαζι του,πως βγαζετε συμπερασματα χωρις να ρωτησετε τι συμβαινει??και οχι δεν μπηκα τυχαια, μπηκα στο site της εταιρειας να δω αναλυτικα τα προιοντα και ετυχε να μου βγαλει και αυτη την σελιδα και μπηκα απλα απο περιεργεια!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω σχεση με την εταιρεια δεν ειμαι μελος της απλα ετυχε ο ανθρωπος να παρευρεθει και στο δικο μου σπιτι για μια τυπικη παρουσιαση!ωστοσο,αν θες μπορω να σου δωσω ενα τηλεφωνο να επικοινωνησεις με την συγκεκριμενη εταιρεια και να σου λυσουν οτι απορια εχεις

Και πως μπορώ να είμαι σίγουρος ότι πρόκειται για καλές κατσαρόλες άμα δεν τις έχει προτείνει κάποιος που ξέρω; Στο ίντερνετ θα μπορούσε και ένας μαντράχαλος να βάλει όνομα ναταλίτσα ή νουνούκα και να δίνει συμβουλές για την κουζίνα αλλά καταλαβαίνεις πρέπει κάπως να βεβαιωθώ ότι είσαι υπαρκτό πρόσωπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν μπηκα εδω ουτε για χαβαλε,ουτε για να περασω την ωρα μου,ουτε να καθομαι να σας κοροιδευω..!

εγω ειδα τα μηνυματα και απλα ειπα την γνωμη μου πανω στο θεμα,διοτι το χω δει με τα ματια μου μαζι με την μητερα μου....

τωρα ειναι λογικο να εμπιστευεσαι καποιο ατομο και οχι μια ''ξενη'' και γω στην θεση σου θα ειχα τις αμφιβολιες μου....

απο κει και περα δεν μπορω να κανω κατι....!και φυσικα και ειμαι υπαρκτο προσωπο.προς θεου δηλαδη αν κανουμε αυτα που κοροιδευουμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορι μου τι ακριβως θες ρε?ναι ειπα να μπω και να απαντησω σε θεμα του '12..σε πειραζει?σε χαλαει???μηπως πρεπει να παρω και αδεια απο καποιον για να απαντησω???αν θες πολυ απλα μην απαντας και μην ασχολεισαι...!αντε κανε μου την χαρη,,,,!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κατσαρόλες είναι καλές!

τώρα βέβαια δεν ξερω κατα ποσο μια σοβαρή εταιρία θα έβγαινε στον δρομο για να πλασάρει προϊόντα από πόρτα σε πόρτα?

μπορεί να εμπλέκονται αντιπρόσωποι, πάντως ειναι καλης ποιοτητας και φυσικα μπορεις να τις βρεις σε πολυ χαμηλοτερη τιμη.

ωστόσο μπορεί να ειναι και μαϊμούδες, οπότε λογικο να τις πλασάρουν απο πορτα σε πορτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...