Προς το περιεχόμενο

θελω την γνωμη σας για μια εταιρεια


mitsos8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε haris, τι ειναι αυτα τα τρελλα που πετας εδω ;;, 

ϊδια μέρα; Γιατί αν το ένα τεστ το έκανες μέρα με καλό καιρό και άρα το νερό που έβαλες μέσα για το βράσιμο ήταν στη Χ θερμοκρασία σίγουρα θα υπερτερεί του άλλου που το έκανες μια μέρα σαν την σημερινή που έχει ψοφόκρυο και το νερό της ΕΥΔΑΠ είναι συγκρίσιμο με του ψυγείου.  :cry:  :cry:  :cry: 

Θα κλαψω στο τελος με αυτα που πετας εδω χαχαχχαχχαα, πρωτον δεν ειμαι και ουτε υπηρξα ποτε πωλητης , δευτερον εννοειτε οτι αφου ειχα αλλες κατσαρολες εχω κανει τα ιδια φαγητα και στις δυο κατσαρολες με τον ιδιο τροπο με τα ιδια φαγητα, και επιδει δεν αντεχω αλλο τοση "Εξυπναδα"  :whistle:  απο καποιους πολυξερους λεω να σταματησω εδω το διαλογο διοτι για να φερει κανεις αποψη για οτιδηποτε θα πρεπει πρωτα να εχει δει η να εχει δοκιμασει, και εδω βγαινει οποιος να ναι και λεει οτι να ναι και δεν εννοω μονο για το συγκεκριμενο θεμα αλλα για οποιοδηποτε θεμα  , αυτα απο μενα .

 

sarcasm_motivational_poster_by_coletteba

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε haris, τι ειναι αυτα τα τρελλα που πετας εδω ;;, 

ϊδια μέρα; Γιατί αν το ένα τεστ το έκανες μέρα με καλό καιρό και άρα το νερό που έβαλες μέσα για το βράσιμο ήταν στη Χ θερμοκρασία σίγουρα θα υπερτερεί του άλλου που το έκανες μια μέρα σαν την σημερινή που έχει ψοφόκρυο και το νερό της ΕΥΔΑΠ είναι συγκρίσιμο με του ψυγείου.  :cry:  :cry:  :cry: . 

Θα κλαψω στο τελος με αυτα που πετας εδω χαχαχχαχχαα, πρωτον δεν ειμαι και ουτε υπηρξα ποτε πωλητης , δευτερον εννοειτε οτι αφου ειχα αλλες κατσαρολες εχω κανει τα ιδια φαγητα και στις δυο κατσαρολες με τον ιδιο τροπο με τα ιδια φαγητα, και επιδει δεν αντεχω αλλο τοση "Εξυπναδα"  :whistle:  απο καποιους πολυξερους λεω να σταματησω εδω το διαλογο διοτι για να φερει κανεις αποψη για οτιδηποτε θα πρεπει πρωτα να εχει δει η να εχει δοκιμασει, και εδω βγαινει οποιος να ναι και λεει οτι να ναι και δεν εννοω μονο για το συγκεκριμενο θεμα αλλα για οποιοδηποτε θεμα  , αυτα απο μενα .

ρε φιλε σεχωσε στην κουζινα η γυναικα?εσυ μαγειρευεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε σεχωσε στην κουζινα η γυναικα?εσυ μαγειρευεις?

Χχχαχαχαχαχαααχαχα, ειδες τι τραβαμε και εμεις η παντρεμενοι, γυναικες ειναι αυτες βλεπεις, καταφεραν να βαλουν τον διαβολο σε μπουκαλη και δεν θα βαλουν εναν αντρα στην κουζινα;;; χαχχαχαχχαχαχαχα

Άρα, το ότι μια ιταλική εταιρία έχει ένα site μόνο στα ελληνικά (κι αυτό μες στα λάθη παντός τύπου), το ότι τα μόνα αποτελέσματα στο google γι' αυτή την εταιρία είναι πάλι μόνο στα ελληνικά, το ότι έρχονται στο σπίτι σου για επίδειξη (μαζί με δώρα πάντα) και παρόλα αυτά η μία κατσαρόλα κάνει 295 ευρώ, δεν είναι αρκετά για να κρίνουμε την εταιρία. Όχι... Πρέπει να τα στάξουμε για να έχουμε άποψη... Seems legit.

Φιλε μου SilkyN, το ειχα ψαξει και εγω αυτο και κατεληξα στο ιδιο συμπερασμα με σενα , και ετσι πηρα στην εταιρεια τηλ και ρωτησα μου ειπαν οτι ειναι η ιδια εταιρεια INOXIA, απλα στην Ελλαδα λεγεται ThermoForte, απο κει και περα εγω ειδα τα αποτελεσματα και δεν την εψαξα πιο πολυ διοτι δεν με ενδιεφερε και ολας αφου ειμαι ευχαριστημενος, αυτο ομως ειναι προσωπικη αποπψη, και ο καθε ενας σκεφτεται και πρατει οπως αυτος θελει, και εγω δεν απευθηνομαι σε κεινους που σχηματισανε αποψη απο εμπιρεια.

Τελος παντον εγω δεν θελω να συνεχεισω αλλο το θεμα αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φιλε μου SilkyN, το ειχα ψαξει και εγω αυτο και κατεληξα στο ιδιο συμπερασμα με σενα , και ετσι πηρα στην εταιρεια τηλ και ρωτησα μου ειπαν οτι ειναι η ιδια εταιρεια INOXIA, απλα στην Ελλαδα λεγεται ThermoForte, απο κει και περα εγω ειδα τα αποτελεσματα και δεν την εψαξα πιο πολυ διοτι δεν με ενδιεφερε και ολας αφου ειμαι ευχαριστημενος, αυτο ομως ειναι προσωπικη αποπψη, και ο καθε ενας σκεφτεται και πρατει οπως αυτος θελει, και εγω δεν απευθηνομαι σε κεινους που σχηματισανε αποψη απο εμπιρεια.

Τελος παντον εγω δεν θελω να συνεχεισω αλλο το θεμα αυτο.

Φίλε μου, καταρχάς είμαι φίλη :P Κατά δεύτερον, αν είστε εσείς ευχαριστημένοι, εμένα μου φτάνει. Αυτό όμως δεν αλλάζει την γνώμη μου για την συγκεκριμένη εταιρία. Ακόμη και το "είμαστε η INOXIA, απλώς μας λένε thermoforte εδώ" μου κάνει τρελό μούσι, δεδομένου ότι η συγκεκριμένη εταιρία εμφανίζεται ως INOXIA σε Αμερική, Αγγλία, Πολωνία, Γαλλία, Ισπανία, Γερμανία και Ρωσία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα αν οι κατσαρόλες και γενικά η Therm-o-forte είναι legit, αλλά ΑΝ είναι, πρέπει ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ να φροντίσει την παρουσία και την εικόνα του brand της στο ίντερνετ.  Δεν μπορεί, κάτι θα περισσεύει και για μαρκετινγκ της προκοπής από το 1000άρικο του κάθε σετ.

 

Έτσι ή αλλιώς, προσωπικά δεν θα έδινα τόσα λεφτά για κατσαρόλες ούτε κάτω από την επήρρεια αλτζχάιμερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Φίλε μου, καταρχάς είμαι φίλη :P Κατά δεύτερον, αν είστε εσείς ευχαριστημένοι, εμένα μου φτάνει. Αυτό όμως δεν αλλάζει την γνώμη μου για την συγκεκριμένη εταιρία. Ακόμη και το "είμαστε η INOXIA, απλώς μας λένε thermoforte εδώ" μου κάνει τρελό μούσι, δεδομένου ότι η συγκεκριμένη εταιρία εμφανίζεται ως INOXIA σε Αμερική, Αγγλία, Πολωνία, Γαλλία, Ισπανία, Γερμανία και Ρωσία.

 

Ζητω συγνωμη για το "Φιλε μου"  :rolleyes: , για τα υπολοιπα δεν ξερω αν ειναι η οχι μουσι το θεμα, ισως και να εχεις δικιο παντος τα αποτελεσματα με ικανοποιουν, και συμφωνο με τον-ην φιλο-η (μην κανουμε το ιδιο λαθος  :P ) πιο πανω για την κατοχυρωση ονοματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητω συγνωμη για το "Φιλε μου"  :rolleyes: , για τα υπολοιπα δεν ξερω αν ειναι η οχι μουσι το θεμα, ισως και να εχεις δικιο παντος τα αποτελεσματα με ικανοποιουν, και συμφωνο με τον-ην φιλο-η (μην κανουμε το ιδιο λαθος  :P ) πιο πανω για την κατοχυρωση ονοματος

Δε χρειάζεται συγνώμη. Που να το ήξερες; Τώρα στο θέμα μας: Αφού είσαι ικανοποιημένος, τότε καλά έκανες και τ' αγόρασες. Απλώς το θέμα έπαιζε στο legit της εταιρίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Αγαπητοί ανίδεοι, που χωρίς να έχετε ιδέα για το αντικείμενο που μιλάτε σπεύδετε να πείτε την γνώμη σας, (την κάθε βλακεία που σας έρχεται στο μυαλό), θα σας πω μόνο ένα: Αν όλες οι κατσαρόλες είναι ίδιες, τότε και όλες οι κατσαρόλες πρέπει να κοστίζουν το ίδιο. Με την ίδια λογική όλα τα αυτοκίνητα, ανεξαρτήτου ποιότητας και χρησιμότητας, θα πρέπει να κοστίζουν το ίδιο. Αφού λοιπόν είναι έτσι, βρείτε μου μια Ferrari που να κοστίζει όσο ένα Fiat, γιατί με ενδιαφέρει πολύ. Εκτός και αν θεωρείται την Ferrari απατεώνες επειδή πουλάει τα αυτοκίνητά της ακριβά. Όσο για το αν είναι νόμιμη η εταιρεία, θα σας πω ότι πιο νόμιμη δε θα βρείτε στην Ελλάδα και εννοείται ότι κόβει απόδειξη για το καθετί που πουλάει. Αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτίδεια τόπικ με διαφημίσεις έχουν γίνει πολλά. Αλλά περιέργως αυτό έχει 2,5 χρόνια που συνεχώς κάποιος κάνει bump για να υποστηρίξει την εταιρία, κάτι που δεν συμβαίνει με τα άλλα τόπικ και κάτι μου λέει ότι ο "peter" έχει ξαναγράψει σε αυτό εδώ το τόπικ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι η πρώτη φορά που γράφω και αυτό επειδή δεν μπορώ να ακούω (διαβάζω) ασυναρτησίες. Τη σύγκριση την έκανα για να καταλάβουν μερικοί ότι στα πάντα υπάρχουν διάφορες ποιότητες και διάφορες τιμές. Αν δεν θέλετε να το καταλάβετε και αφού είστε ειδικοί σε όλα δεν πρόκειται να κάτσω να σας πείσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι την πειρατε και ενδιαφερεστε γιατι δεν ρωτατε την inoxia.it τι παιζει...

αν ειναι μουφα λογικα θα κυνηγησουν την thermoforte(γιατι τις παρουσιαζει κ στο σιτε οτι ειναι inoxia κατασκευης).

αν παλι ο Peter1976 ειναι ιδιοκτητης τοτε ειναι αστεια εταιρεια...αν ειναι πλασιε προμηθειας οκ.

τωρα αν η inoxia ή thermoforte ειναι αντιστοιχης ποιοτητας με fissler,amc,wmf,rykon,lagostina,fest κτλ. δεν εχω ιδεα αλλα αφου δεν τις ξερατε γιατι σκασατε χ ευρω για μια χυτρα ενω η τιμη ακουγετε υψηλη και ολα αυτα με door2door επιδειξη?

Απο τα λιγα που ξερω η χυτρα ειναι για να κανεις φαγητο γρηγορα με οτι συνεπαγεται αυτο..

οι αλλοι μαλακες ειναι που σιγοβραζουν ωρες για ενα γευστικο φαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι η πρώτη φορά που γράφω και αυτό επειδή δεν μπορώ να ακούω (διαβάζω) ασυναρτησίες. Τη σύγκριση την έκανα για να καταλάβουν μερικοί ότι στα πάντα υπάρχουν διάφορες ποιότητες και διάφορες τιμές. Αν δεν θέλετε να το καταλάβετε και αφού είστε ειδικοί σε όλα δεν πρόκειται να κάτσω να σας πείσω. 

 

ΚΑΙ ΔΙΛΑΔΕΙ ΡΕ ΦΥΛΕ Η ΦΕΡΑΡΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΘ ΦΕΡΝΕΙ ΠΡΟΣΠΕΚΤΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Ν Α ΑΓΟΡΑΣΙΣ ΑΜΑΞΙ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν έχω καταλάβει κάτι με τις super κατσαρόλες που κάνουν 3000 και σου κάνουν οικονομία στο ρεύμα και τις δίνεις και στα δισέγγονά σου.

1. Πόσα χρόνια χρειάζονται για να κάνεις απόσβεση την διαφορά κατανάλωσης ρεύματος? 200?

2. Μετά από πόσες γενιές κάνεις απόσβεση λόγω της μεταβίβασης του προιόντος?  3-4?

 

Μου κάνει εντύπωση που,

 

1. Ένα κατσαρολοthread έχει γεμίσει τόσες σελίδες.

2. Που υπάρχει κόσμος που δίνει τέτοια ποσά για κατσαρόλες, δεν το ήξερα ως hobby.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...