Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο το κανει και η προ 2ετιας Panasonic Plasma που εχω και εννοειται οτι μιλαμε για τα ελευθερα δορυφορικα καναλια και οχι αυτα που χρειαζονται συνδρομη και αρα καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν παρέλαβα σήμερα… Χτες με πήρε η ίδια η κ. Πρεβεζάνου και μου είπε ότι είχαν κάποιο πρόβλημα με το κούριερ, αλλά παρόλ’ αυτά εγώ θα παραλάβω κανονικά σήμερα. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να περιμένει κάποιος στο σπίτι όλη την ημέρα μήπως και φανεί η τηλεόραση. Τελίκά δεν φάνηκε κανείς, δεν με ενημέρωσε κανείς και αφού πήρα το απόγευμα τηλέφωνο να ρωτήσω αν τελικά τη στείλανε και τι γίνεται, μου απάντησε η κοπέλα που το σήκωσε ότι δεν ξέρει τίποτα και δεν μπορεί να με ενημερώσει ούτε καν αν έχει φύγει από αυτούς η TV, επειδή είναι απλώς τηλεφωνικό κέντρο και ότι θα προωθήσει αυτό που της είπα. Ακόμα περιμένω…

 

Δεν έχω γκρινιάξει μέχρι τώρα γιατί θεωρούσα ότι η παράδοση ήταν μέσα στα χρονικά όρια. Όταν όμως με παίρνει η ίδια η κ. Πρεβεζάνου και μου λέει ότι θα παραλάβω σήμερα και σήμερα δεν με ενημερώνει κανείς ότι τελικά δεν θα παραλάβω και εγώ περιμένω σαν… τι να πω, αξιοπιστία μηδέν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αρχη παρακολουθω το θερντ τι πραγμα ειμαστε εμεις οι Ελληνες ρε Π@@ΣΤΗ μου τελειως ανυπομονος λαος και το μυαλο συνεχεια στο κακο θαρεις και εγινε κατι αν περιμενουμε 5-10 μερες!

 

ωωωπαααα αγαπητε ... εμενα τα 400 μου ευρω μου τα πηρανε απο την πιστωτικη στις 28/1...

τσακ-μπαμ ....και ακομη σημερα 18/2 δεν παρελαβα τιποτα

...σε προκαλω ελληναρα μου εαν το θες κ ελα αυριο κ δωσε μου 400 ευρω ως παρακαταθηκη μεχρι παραλαβω την τηλεοραση και μετα στα επιστρεφω...και μαλιστα μπορω να περιμενω πολυ παραπανω απο 5-10μερες ...αν δεν μπορεις να το κανεις σε παρακαλω μεινε στην ακρη και μην ανακατευεσαι με τα λεφτα των αλλων ... εχουμε ηδη πληρωσει ενα προιον κ δεν εχουμε παρει ΤΙΠΟΤΑ ...μονο κοροιδια !!!

 

 

φιλικα

Αργυρης Ποτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κα Πρεβεζανου το ειπα απ' την αρχη καποιος εδω δεν κανει σωστα την δουλεια του ..το μεσημερι με πηραν δυο φορες τηλεφωνο απο τα κεντρικα της ACS και μαλιστα στο δευτερο ο προισταμενος του τμηματος αποστολων - παραδοσεων (ενας Κος με ονοματεπωνυμο που ευνοητως δεν θα κοινοποιησω εδω)...

και ελατε να μιλησουμε ανοικτα κ δημοσια για το τι μου ειπε!!

 

ελατε να δουμε ποιος διαστρεβλωνει κουβεντες(βρε για δες ..εκει που μας χρωστουσαν μας πηραν και το βοδι κουμπαρε).. ποιος φανταζεται πραγματα (λες και ετσι μου ηρθε να γραψω οτι στην Acs εχουν να παραλαβουν απο την προηγουμενη παρασκευη )ποιος χρησιμοποιει δικαιολογιες και μαλιστα αφηνοντας να εννοηθει πως φταινε οι αλλοι μια το goldendeal μια η Acs και μαλλον αυτη τη φορα οι πλανητες που δεν ειναι ευθυγραμισμενοι???!!

 

 

Ανοιχτα και δημοσια σας προκαλω ...να μου δωσετε ουσιαστικες πραγματικες και ξεκαθαρες εξηγησεις για τον λογο που οπως μου ειπατε, μου επιδειξατε κιολας τον τροπο υπολογισμου της ημερας παραδοσης και με κανατε πιστεψω πως πρεπει να περιμενει τελικα ανουσια ακομη μια μερα ενας ανθρωπος στο σπιτι για παραλαβει ... ελατε να δουμε μαζι πλεον ποιοι ειναι οι λογοι που με ταλαπωρητε!!

 

ελατε να με βοηθησετε να καταλαβω τους ορους.. αυστηρη προτεραιοτητα..συνεπεια..εξυπηρετηση ..τιμιοτητα ...προγραμματισμος - οργανωση μιας επιχειρησης και επαγγελματισμος και επιτελους να διαγραψω απο απο το μυαλο μου για εσας και το μαγαζι σας τους ορους οπως ασυνεπεια.. κοροιδια.. ασκοπη ταλαιπωρια και εν τελει εκνευρισμος !!!!

 

ελατε λοιπον να σταματησουμε αυτον τον εμπαιγμο εις βαρος μου...παρτε λιγο χρονο οργανωστε αν θελετε και λιγο marketing για το ποιο προιον αυτην την φορα θα θελησετε να διαφημησετε - πουλησετε σε πια τιμη και με ποιον ευφανταστο τροπο "θΑ ΕΠΙΜΕΙΝΕΤΕ ακομη μια φορα ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΓΑ ΞΥΓΚΙ" !!!

 

δοξα τω θεο ...κοροιδα πανταχοθεν!!!!!!!

 

Φιλικα οπως παντα

 

Αργυρης Ποτος

 

ΥΓ. Αραγε αυτο που διαβασα εδω: http://www.mellon.gr/%CE%95%CE%99%CE%94%CE%97%CE%A3%CE%95%CE%99%CE%A3/tabid/68/vw/1/ItemID/1747/Default.aspx εχει να κανει με εσας και το μαγαζι σας ????

και εαν ναι θα πρεπει να ανησυχησω και αλλο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@apotos

 

Γιατι σου κανει εντυπωση οσα λενε ? Το ιδιο εχει γινει και εδω και με την Panasonic (βεβαια κατι σελιδες πριν ειχαμε ακουσει για ενα 8% δυσαρεστημενων πελατων, εκει εγινε 15% και υποθετω πλεον θα εχει ανεβει και αλλο). Παντως παραδεχομαι πως η εταιρεια πονταρει στον "υπερκαταναλωστισμο" του Ελληνα (και στην πονηρια αφου ειναι καλες τιμες) οποτε αμφιβαλλω αν ποτε καποιος εχει ακυρωσει παραγγελια.

 

Βεβαια οταν κανατε την παραγγελια καλως η κακως δωσατε 30 μερες περιθωριο στο καταστημα οποτε αν και ειναι τραγικο αυτο που συμβαινει (μια φταινε οι πολλες παραγγελιες, μια ο καιρος στην Ευρωπη, τωρα φταιει η ACS για την καθυστερηση κτλ.) αναγκαστικα πρεπει να περιμενετε μεχρι τις 25.

 

Γιατι ομως δεν γραφεις Ακριβως τι σου ειπε ο προισταμενος αποστολων ωστε να το δουν ολοι, ακομα και τα νεα μελη που ετυχε να εγγραφτουν τωρα που εχουν ηδη παραλαβει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειναι προφανες το πως γινεται η δουλεια!

 

Μαζευουν τις παραγγελιες, μαζευουν τα χρηματα και τοτε κανουν την αγορα απο τον προμηθευτη.

 

Ο προμηθευτης προφανως ειναι εκτος ελλαδας , ωστε να εχει δυνατοτητα για μεγαλο ογκο παραγγελιας και αντιστοιχα χαμηλη τιμη.

 

 

Απο κει και περα οποιος εχει δουλεψει σε μαγαζι ηλεκτρονικων ξερει ποσο καιρο κανουν τα πραγαμτα να ερθουν απο ευρωπη και με τι κοστος στα μεταφορικα.

 

Αρα ειναι αναμενομενο να χρειαζεται σχεδον ενας μηνας για την πληρη διαδικασια:

 

Προσφορα golden deals-->αιτηση στα κεντρικα για την παραγγελια--> ληψη χρηματων απο golden deals--> πληρωμη του προμηθευτη--> διαδικασια αποστολης στην ελλαδα--> Τοπικη αποστολη προιοντων στον τελικο καταναλωτη.

 

Δεν βλεπω καποιο πρωτοποριακο μαρκετινκ

 

Η κα Πρεβεζανου προφανως αυτο κανει. Εχει 2-3 διασυνδεσεις σε αντιπροσωπους στην ευρωπη και κλεινει χαμηλες τιμες για μεγαλες παραγγελιες.

 

Η παραπανω διαδικασια ειανι προφανες οτι ειανι πολυ δυσκολο να υλοποιηθει σε λιγοτερο απο 2-3 εβδομαδες διοτι ειανι παρα πολλοι οι εμπλεκομενοι , ενω παντα εμφανιζονται ασταθμητοι παραγοντες που επηρεαζουν τον σωστη τηρηση του χρονοδιαγραμματος.

 

 

 

 

 

 

Το golden deals και οτι οροι τελοσπαντων συμφωνησατε κατα την αγορα ελεγε 1 μηνας. Ετσι ειανι καλυμενοι αυτοι. Ας προσεχατε ή ας το διαβαζατε καλυτερα. Απο κει και περα εγω δε θα δεχομουν καμια παραπανω καθυστερηση. Επαγγελματισμος ειναι να τηρεις τις συμφωνιες που κανεις και το προφιλ σου να υποδεικνυει αξιοπιστια. Επιχειρημα του τυπου "τοσο φτηνα την παιρνεις την οθονη περιμενε 2-3 μερες ακομα, υπομονη" δεν στεκουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειναι προφανες το πως γινεται η δουλεια!

 

Μαζευουν τις παραγγελιες, μαζευουν τα χρηματα και τοτε κανουν την αγορα απο τον προμηθευτη.

 

Ο προμηθευτης προφανως ειναι εκτος ελλαδας , ωστε να εχει δυνατοτητα για μεγαλο ογκο παραγγελιας και αντιστοιχα χαμηλη τιμη.

 

 

Απο κει και περα οποιος εχει δουλεψει σε μαγαζι ηλεκτρονικων ξερει ποσο καιρο κανουν τα πραγαμτα να ερθουν απο ευρωπη και με τι κοστος στα μεταφορικα.

 

Αρα ειναι αναμενομενο να χρειαζεται σχεδον ενας μηνας για την πληρη διαδικασια:

 

Προσφορα golden deals-->αιτηση στα κεντρικα για την παραγγελια--> ληψη χρηματων απο golden deals--> πληρωμη του προμηθευτη--> διαδικασια αποστολης στην ελλαδα--> Τοπικη αποστολη προιοντων στον τελικο καταναλωτη.

 

Δεν βλεπω καποιο πρωτοποριακο μαρκετινκ

 

Η κα Πρεβεζανου προφανως αυτο κανει. Εχει 2-3 διασυνδεσεις σε αντιπροσωπους στην ευρωπη και κλεινει χαμηλες τιμες για μεγαλες παραγγελιες.

 

Η παραπανω διαδικασια ειανι προφανες οτι ειανι πολυ δυσκολο να υλοποιηθει σε λιγοτερο απο 2-3 εβδομαδες διοτι ειανι παρα πολλοι οι εμπλεκομενοι , ενω παντα εμφανιζονται ασταθμητοι παραγοντες που επηρεαζουν τον σωστη τηρηση του χρονοδιαγραμματος.

 

 

 

 

 

 

Το golden deals και οτι οροι τελοσπαντων συμφωνησατε κατα την αγορα ελεγε 1 μηνας. Ετσι ειανι καλυμενοι αυτοι. Ας προσεχατε ή ας το διαβαζατε καλυτερα. Απο κει και περα εγω δε θα δεχομουν καμια παραπανω καθυστερηση. Επαγγελματισμος ειναι να τηρεις τις συμφωνιες που κανεις και το προφιλ σου να υποδεικνυει αξιοπιστια. Επιχειρημα του τυπου "τοσο φτηνα την παιρνεις την οθονη περιμενε 2-3 μερες ακομα, υπομονη" δεν στεκουν.

 

Φιλε Zandim ολοι γνωριζουν πανω κατω πως γινονται αυτες οι προσφορες και συμφωνω μαζι σου....Συνηθως αυτα τα νεα "εικονικα" μαγαζια δεν εχουν σοβαρο κεφαλαιο και λογικο να υπαρχουν προβληματα με τις παραγγελιες, εξαλλου τα χρηματα τα δεσμευει πρωτα πχ το Golden Deals και μετα τους τα δινει, αναλογα με ποσα κομματια εχουν παραδωσει. Ωστοσο αυτο δεν δικαιολογει ολη την διαδικασια που βλεπουμε εδω, δλδ στην αρχη να φταινε οι πολλες παραγγελιες, μετα να φταιει ο καιρος στην Ευρωπη, μετα να φταιει το Golden Deals (και για αυτο επεσε και διαφημιση των νεων τους συνεργατων) και τωρα να φταιει ακομα και η εταιρεια ταχυμεταφορων (ACS)....Θυμιζει την κολοκυθια ολο αυτο το θεμα....Αλλα εχεις δικιο, καλως η κακως πολλοι δεχονται να πληρωσουν για κατι σημερα και να το παραλαβουν μετα απο 1 μηνα η ακομα και παραπανω οποτε ειναι αναγκασμενοι να "υπομενουν" ολα αυτα δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωωωπαααα αγαπητε ... εμενα τα 400 μου ευρω μου τα πηρανε απο την πιστωτικη στις 28/1...

τσακ-μπαμ ....και ακομη σημερα 18/2 δεν παρελαβα τιποτα

...σε προκαλω ελληναρα μου εαν το θες κ ελα αυριο κ δωσε μου 400 ευρω ως παρακαταθηκη μεχρι παραλαβω την τηλεοραση και μετα στα επιστρεφω...και μαλιστα μπορω να περιμενω πολυ παραπανω απο 5-10μερες ...αν δεν μπορεις να το κανεις σε παρακαλω μεινε στην ακρη και μην ανακατευεσαι με τα λεφτα των αλλων ... εχουμε ηδη πληρωσει ενα προιον κ δεν εχουμε παρει ΤΙΠΟΤΑ ...μονο κοροιδια !!!

 

 

φιλικα

Αργυρης Ποτος

 

Αν το εχεις μετανιωσει αγοραζω αμεσα το κουπονι σου στειλε πμ δεν προλαβα την προσφορα αν κ θα την προτιμουσα σε 37 ιντσες για το υπνοδωματιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω παραγγείλει την Φωτογραφική . Θα μου την στελναν χτές οποτε σήμερα το πρωι τσεκάρω το σιτε της ACS και βλέπω ότι έχει φτάσει Τούμπα που μένω . Super και ξεκινάω να πάω , βρίσκουν το πακέτο και μου το φέρνουν .

Κάτι δεν μου άρεσε στο μέγεθος ( μικρό και στενό ) και στο βάρος ( δηλωμενο 1,6 κιλά και δεν ήταν ούτε 200 γρ. ) και παρουσία του υπαλλήλου της ACS το ανοίγω ....

 

img0177xl.jpg

 

 

Τώρα τι κάνουμε ;

 

Δύο πράγματα μπορεί να συμβαίνουν : ή ( αγαθά σκεπτόμενος ) έκαναν λάθος και περιμένω να μου στείλουν άμεσα την φωτογραφική ή πρόκειται περί απάτης και απαιτώ από το GoldenDeals με το οποίο έχω κάνει την συναλλαγή την πλήρη αποζημίωση μου.

 

Υ.Γ

1. Δεν πίνω και αλκοόλ να χρησιμοποιούσα τουλάχιστον τα παγάκια !!!

2. Το τηλέφωνο του inthebox δεν απάντα σήμερα

3. Με πήραν μόλις τηλέφωνο από το τμήμα ασφαλείας της ACS και μου είπαν ότι το ψάχνουν και αυτοί.

 

Και το email που τους έστειλα

 

Καλημέρα ,

 

Ονομάζομαι ******** Βασίλειος και έχω αγοράσει την προσφορά «165€ για μια φωτογραφική μηχανή Panasonic Lumix FT3, με κάμερα 12.1MP, αδιάβροχη στα 12 μ., με ενσωματωμένο GPS και 3D Mode, freeze-proof μέχρι τους -10 βαθμούς C, από το ηλεκτρονικό κατάστημα InTheBox (τι άλλο να ζητήσει κανείς!),» από το GoldenDeals.gr με κωδικό συναλλαγής ******** και αριθμό παραγγελίας (email από το InTheBox την 23/1/2012): 00001090.

 

Η αποστολή είχε προγραμματισθεί για τις 17/02 με αρ αποστολής ACS: ********* και πηγαίνοντας σήμερα να παραλάβω από το κατάστημα ACS Τούμπας αντιλήφθηκα ότι το μέγεθος ήταν μικρό και στενό και δεν αναλογούσε σε κουτί φωτογραφικής μηχανής και το βάρος ενώ ήταν δηλωμένο 1,6 κιλά δεν ήταν ούτε 200 γρ. και παρουσία του υπαλλήλου της ACS ( το ονοματεπώνυμο του οποίου είναι στην διάθεσή σας ) το άνοιξα οπού και διαπίστωσα ότι αντί της φωτογραφικής μηχανής Panasonic Lumix FT3 μέσα υπήρχε το προιον " Whisky Stones - Παγάκια που δε λιώνουν " της εταιρίας σας link το οποίο ουδέποτε έχω παραγγείλει . Φωτογραφία του πακέτου την στιγμή της παραλαβής σας επισυνάπτω.

 

 

Απαιτώ την άμεση αποστολή της φωτογραφικής μηχανής την οποία έχω προπληρώσει διαφορετικά θα προβώ σε όλα τα απαιτούμενα νομικά μέσα . Το τηλέφωνο μου είναι ****** στο οποίο περιμένω τυχόν νεότερα από εσάς.

 

 

Με εκτίμηση,

 

Βασίλης *******

 

Υ.Γ

1. Για το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών του GoldenGroup στο οποίο κοινοποιείτε το παρών ο αρχικός αριθμός του αιτήματός μου είναι TDA-959-****

2. Η παρούσα επιστολή θα δημοσιοποιηθεί και στο forum του insomnia.gr για να λάβουν γνώση και άλλοι ενδιαφερόμενοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειναι προφανες το πως γινεται η δουλεια!

 

Μαζευουν τις παραγγελιες, μαζευουν τα χρηματα και τοτε κανουν την αγορα απο τον προμηθευτη.

 

Ο προμηθευτης προφανως ειναι εκτος ελλαδας , ωστε να εχει δυνατοτητα για μεγαλο ογκο παραγγελιας και αντιστοιχα χαμηλη τιμη.

 

 

Απο κει και περα οποιος εχει δουλεψει σε μαγαζι ηλεκτρονικων ξερει ποσο καιρο κανουν τα πραγαμτα να ερθουν απο ευρωπη και με τι κοστος στα μεταφορικα.

 

Αρα ειναι αναμενομενο να χρειαζεται σχεδον ενας μηνας για την πληρη διαδικασια:

 

Προσφορα golden deals-->αιτηση στα κεντρικα για την παραγγελια--> ληψη χρηματων απο golden deals--> πληρωμη του προμηθευτη--> διαδικασια αποστολης στην ελλαδα--> Τοπικη αποστολη προιοντων στον τελικο καταναλωτη.

 

τα τονισμένα δικά μου.

 

 

Μα καλά ...

Με τόση άγνοια για τη διαδικασία αγοράς ενός προϊόντος ή υπηρεσίας, μέσω deal site, παραπληροφορείς, γενικά, όλο τον κόσμο και, ειδικά, αυτούς που διαβάζουν αυτό το thread και, μάλιστα, όσους περιμένουν με αγωνία να παραλάβουν την τηλεόρασή τους.

 

Είναι γνωστό σε όλους, και προφανώς και σ' εσένα, ότι ο πωλητής εισπράττει χρήματα από το deal site, με την αφαίρεση του ποσοστού προμήθειας, αφού του παραδώσει τα κουπόνια που έχει παραλάβει από τους πελάτες. Δεν θα μπορούσε ΠΟΤΕ το deal site να δώσει χρήματα στον πωλητή, εάν αυτός δεν του επιστρέψει τα κουπόνια που έχει εκδώσει το deal site.

 

Ακόμη και ο μόνιμος αντιρρησίας στο θέμα αυτό, σε διορθώνει, έμμεσα, αν και δηλώνει ότι συμφωνεί με όσα γράφεις, δηλαδή και με την παραπληροφόρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησε μαζί η κυρία Πρεβεζάνου και μου είπε ότι είναι ανθρώπινο λάθος και ότι θα μου αποστείλουν άμεσα την φωτογραφική. Στο τηλέφωνο ακούστηκε ειλικρινής και ελπίζω όντως να είναι . Νεότερα από Δευτέρα λοιπόν ....

 

Υ.Γ

1.Όχι τίποτα άλλο θα μου μείνει αμανάτι και η 8GB class 10 SD που παρήγγειλα ταυτόχρονα με την φωτογραφική από το ebay και έχει έρθει εδώ και 1 εβδομάδα ....

2. Το τμήμα ασφαλείας της ACS πολύ εξυπηρετικό . Μπράβο τους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα τονισμένα δικά μου.

 

 

Μα καλά ...

Με τόση άγνοια για τη διαδικασία αγοράς ενός προϊόντος ή υπηρεσίας, μέσω deal site, παραπληροφορείς, γενικά, όλο τον κόσμο και, ειδικά, αυτούς που διαβάζουν αυτό το thread και, μάλιστα, όσους περιμένουν με αγωνία να παραλάβουν την τηλεόρασή τους.

 

Είναι γνωστό σε όλους, και προφανώς και σ' εσένα, ότι ο πωλητής εισπράττει χρήματα από το deal site, με την αφαίρεση του ποσοστού προμήθειας, αφού του παραδώσει τα κουπόνια που έχει παραλάβει από τους πελάτες. Δεν θα μπορούσε ΠΟΤΕ το deal site να δώσει χρήματα στον πωλητή, εάν αυτός δεν του επιστρέψει τα κουπόνια που έχει εκδώσει το deal site.

 

Ακόμη και ο μόνιμος αντιρρησίας στο θέμα αυτό, σε διορθώνει, έμμεσα, αν και δηλώνει ότι συμφωνεί με όσα γράφεις, δηλαδή και με την παραπληροφόρηση.

 

 

ΟΚ βαλε στη διαδικασια οπου "ληψη χρηματων απο deal site" τη φραση "συναλλαγη με deal site" . Πρακτικα δε νομιζω οτι αλλαζει κατι. Γνωριζω οτι τα deal sites εχουν προμηθεια (προφανως) αλλα αυτο που ηθελα να τονισω ειναι οτι ειναι αλλος ενας παραγοντας που μπορει να σημαινει εξτρα καθυστερηση για τον χ-ψ λογο.

 

Που παραπληροφορω ομως?

 

Το οτι οι παραγγελιες γινονται απο το εξωτερικο ειναι προφανες (αραγε εχουν ελληνικα manual?). Αν εχεις δουλεψει σε μαγαζι ηλεκτρονικων που δεν ειναι παραρτημα καποιας μεγαλης αλυσιδας τοτε σιγουρα θα εχεις κανει παραγγελια απο εξωτερικο. Ποσο καιρο κανουν να ερθουν τα πραγματα? Η μεταφορα -για να συμφερει η παραγγελια- θα γιενι οδικως απο καποια εταιρεια . Σκεψου τωρα να εχεις ενα καρο 32αρες να μεταφερεις. Θα παλεψεις να βρεις το φθηνοτερο μεταφορεα ωστε να εχεις κερδος με οτι κοστος σημαιενι αυτο σε χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...