Προς το περιεχόμενο

Τίτλοι τέλους για το BTJunkie


PCharon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και ακόμη μάλλον δεν έχουμε δει τίποτα, μιας και είμαστε στην αρχή. Πραγματικά έχω περιέργεια να δω πώς θα είναι το ίντερνετ σε ένα χρόνο από σήμερα. Θα έχει μείνει τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα συνεχίσουν έτσι, χλωμό το βλέπω.

Φαίνεται το έχουν βάλει σκοπό να τα κλείσουν όλα.

Για να δούμε τι θα γίνει. Και φανταστείτε ότι είχα χαρεί ότι τα νομοσχέδια τύπου SOPA και PIPA δεν πήγαν καν προς ψήφιση.

Τελικά υπάρχει και άλλος τρόπος φαίνεται. Οι εταιρείες δεν πρόκειται να το βάλουν κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν το καλυτερο τορενταδικο για μενα. Κριμα...

Και να φανταστεις οτι μεχρι και τις 3+ το πρωι κατεβαζα.

 

Δεν σε εμποδίζει κάτι να συνεχίσεις το downloading/seeding στα ήδη ενεργά σου torrents :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας τα κλείσουν όλα να δουν πόσο θα πέσουν οι πωλήσεις στους σκληρούς δίσκους.Boomerang θα γυρίσει ότι κάνουν όπως έγινε και με αυτά που κάνουν τα λαμογια οι πολιτικοί.1 κλείνει 10 θα ανοίγουν όπως και με τα site των υπότιτλων.Λες και όσοι κατεβάζουν θα τρέξουν να αγοράσουν ότι κατέβαζαν αν τα κλείσουν όλα.

 

Αποστολή από το Huawei X5 Pro με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε εμποδίζει κάτι να συνεχίσεις το downloading/seeding στα ήδη ενεργά σου torrents :-)

 

Το ξερω, απλα ηταν το τελευταιο torrent που κατεβασα απο btjunkie και μου φενεται καπως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που παραπονιέστε ότι είναι πολύ ακριβά τα CD για ένα μόνο καλό τραγούδι το οποίο έχουν αφήστε τα αυτά. Υπάρχει και το iTunes να αγοράζετε τραγούδια (όποια και όσα θέλετε) με 99 λεπτά, όπως και άλλα (και ελληνικά) sites.

 

Λέει ο καθένας τη μπούρδα του εδώ μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που παραπονιέστε ότι είναι πολύ ακριβά τα CD για ένα μόνο καλό τραγούδι το οποίο έχουν αφήστε τα αυτά. Υπάρχει και το iTunes να αγοράζετε τραγούδια (όποια και όσα θέλετε) με 99 λεπτά, όπως και άλλα (και ελληνικά) sites.

 

Λέει ο καθένας τη μπούρδα του εδώ μου φαίνεται...

επιπεδο στο να μιλας με ευγενεια και χωρις να προσβαλλεις...απο το itunes κατεβασες με 99λεπτα?

μπραβο σου εκανες καλη επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις φίλε μου που όλοι εδώ μέσα έμπαιναν στο τζάνκι για να μοιράσουν τις πτυχιακές τους και θίχτηκαν...Μα να θες να μοιράσεις τη γνώση σου, να σε εμποδίζουν και να έρχεται και ο άλλος να σε προσβάλλει κι από πάνω;Φευ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...