Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει δει/ακούσει κανεις καμια προσφορά για triple play (24αρι νετ, απεριοριστα αστικα υπεραστικά και τηλεοραση);

 

με επαιρναν καιρο για προσφορές και τους το εκλεινα αλλα τωρα που εληξε το πακέτο μου στη χολ και βλεπω οτι δε μου κανουν καμια τρελη προσφορά σκέφτομαι να την κανω κι ας ειμαι ευχαριστημένος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δει/ακούσει κανεις καμια προσφορά για triple play (24αρι νετ, απεριοριστα αστικα υπεραστικά και τηλεοραση);

 

με επαιρναν καιρο για προσφορές και τους το εκλεινα αλλα τωρα που εληξε το πακέτο μου στη χολ και βλεπω οτι δε μου κανουν καμια τρελη προσφορά σκέφτομαι να την κανω κι ας ειμαι ευχαριστημένος...

αφου τωρα εισαι αοριστου :P  Γιωργο παρτους κανα τηλεφωνο, θα σου δωσουν οτι ειχες +κατι παραπανω ευκολα για να σε ξαναδεσμευσουν.

παντως εμενα με εχουν παρει πολλες φορες απο wind (δεν εχει τηλεοραση που θες ομως) τις τελευταιες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου τωρα εισαι αοριστου :P  Γιωργο παρτους κανα τηλεφωνο, θα σου δωσουν οτι ειχες +κατι παραπανω ευκολα για να σε ξαναδεσμευσουν.

παντως εμενα με εχουν παρει πολλες φορες απο wind (δεν εχει τηλεοραση που θες ομως) τις τελευταιες μερες.

 

τους πηρα, απλα μου κάνουν το ιδιο και δεν ειναι και διαιίτερα τρελη προσφορά βλεποντας τι ειχε παίξει προ καινού απο ote/nova...

επισης μου βάζουν ρήτρα 72€ αν για τον οποιοδήποτε λόγο διακόψω πραγμα το οποίο δεν ειχα τα τελευταια 3 (απο τα 4 συνολικά) χρόνια και δε το δεχομαι (και ας μη σκοπευω να διακοψω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους πηρα, απλα μου κάνουν το ιδιο και δεν ειναι και διαιίτερα τρελη προσφορά βλεποντας τι ειχε παίξει προ καινού απο ote/nova...

Αν δουν αίτηση φορητότητας σε άλλο πάροχο, θα σου κάνουν καλύτερη προσφορά.

επισης μου βάζουν ρήτρα 72€ αν για τον οποιοδήποτε λόγο διακόψω πραγμα το οποίο δεν ειχα τα τελευταια 3 (απο τα 4 συνολικά) χρόνια και δε το δεχομαι (και ας μη σκοπευω να διακοψω)

Δυστυχώς αυτή είναι η νέα "μόδα" στους ISPs. Όλοι πλέον βάζουν παρόμοιες ρήτρες στα συμβόλαια τους. :(
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... ασύρματο τηλέφωνο με δυνατή ένταση στον ήχο κλήσης και καθαρη συνομιλία ( είναι για ηλικιωμένο) στα 35€;

Ευχαριστώ

http://www.skroutz.gr/s/349811/Panasonic-KX-TG8051.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δουν αίτηση φορητότητας σε άλλο πάροχο, θα σου κάνουν καλύτερη προσφορά.

Δυστυχώς αυτή είναι η νέα "μόδα" στους ISPs. Όλοι πλέον βάζουν παρόμοιες ρήτρες στα συμβόλαια τους. :(

 

να βαλουν μια πιο λογική ρητρα σε ενα παλιο πελάτη ναι

να βαλουν την ιδια ρήτρα σε μια φοβερη προσφορά ναι (αν μου εκαναν καλυτερη προταση ισως και να τη δεχόμουν)

 

κατα τα αλλα αν εχει καποιος κατα νου καποια καλη προσφορά ας μου την προτείνει για να επικοινωνήσω με την εκαστοτε εταιρεία να δώ αν αξίζει! :)

Αίτηση φορητότητας δε θελω να μπω στη διαδικασία να κανω εαν δεν υπαρχει καποια αλλη προσφορά που να αξίζει γιατι 1% να περάσει χωρίς προσφορά απο τη Hol θα "παντρευτω" για ενα χρόνο χειρότερο πιθανως πακετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi piston 2 απο Ευρωπη σε νορμαλ τιμες και ΓΝΗΣΙΑ που μπορω να βρω?

http://www.xiaomishop.com/103-original-xiaomi-piston-earphone-headphone-headset-2nd.html (from EU Warehouse)

 

http://www.amazon.de/gp/product/B00O9UTBAC/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A2KH08OO7B7PED

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω για λεντοταινιες και λεντ σποτάκια gu10. Όχι από media markt και τέτοιου τύπου μαγαζιά γιατί τις τιμές τις έχουν πάει στο Θεό. Ακου εκεί 8€... όχι Κίνα γιατί κάνει και 20 μέρες να έρθει και βιάζομαι.

Υ.Γ. Έχει κανένας κωδικό για leditnow?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποχυμωτή εως 55-60 ευρώ >700W

 

Βάση κριτικών στο skoutz βλέπω τον Bomman (τον φοβάμαι λίγο) στα 45 ευρώ

 

Της Rohnson θα μου βγεί στα 60 ευρώ 

και εναν της First Austria που δεν την έχω ξαναακουσει την εταιρεία αλλά μου φαίνεται ποιοτικός  πάλι 60 ευρώ.

 

Εχετε δοκιμάσει κάποιον απο αυτούς; 

 

Απαραίτητη προυπόθεση να είναι απο αξιόπιστο κατάστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

 

ψάχνω για ασύρματο controller για pc.. θέλω να παιζω κανα pro από λίγο μακρια μιας κ θα το συνδέω σε 32 αρα.. 

 

μεχρι 30 ευρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...