Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οθόνη BenQ XL2411T, στο skroutz υπάρχει μόνο ένα site...

http://www.bestprice.gr/item/2153523498/benq-xl2411t/?fromq=BenQ+XL2411T

 

Το συγκεκριμένο μαγαζί δεν πολυφημίζεται πάντως απ οτι εχω ακούσει,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω για Laptop κυρίως για gaming ως 700 ευρώ, κατι σαν το lenovo y580 που είχε το eshop πριν κάμποσες μέρες και εξαντλήθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ψάχνω για μνήμες ram 1333mhz στα 8gb ή 2x4gb όσο καλύτερη τιμή ή κάποια προσφορά.Επίσης ψάχνω ssd στα 120-128gb όσο καλύτερη προσφορά γίνεται με 500+ write/read.Ευχαριστώ εκ τον προτέρων ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ποιο κουπονι ισχυει για κωτσοβολο τωρα?  Συγγνωμη που ξεθαβω τετοιο θεμα αλλα νομιζω σχετικος ο τιτλος. Τους ρωτησα και ειπαν να αγορασω ...ενα πλυντηριο και μετα μου ερχεται το κουπονι......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τελικα ποιο κουπονι ισχυει για κωτσοβολο τωρα?  Συγγνωμη που ξεθαβω τετοιο θεμα αλλα νομιζω σχετικος ο τιτλος. Τους ρωτησα και ειπαν να αγορασω ...ενα πλυντηριο και μετα μου ερχεται το κουπονι......

Ψάχνεις για κάτι, οπότε εδώ είναι η σωστή θέση για το μήνυμά σου και όχι σε ένα θέμα 12 μηνών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες. Ψάχνω για μια τηλεόραση-οθόνη υπολογιστή γύρω στις 24 ίντσες. Τα χαρακτηριστικά που με ενδιαφέρουν είναι να έχει FullHD, καλά χρώματα και βαθύ μαύρο και όσο γίνεται χαμηλό response time. Η χρήση θα είναι κυρίως gaming/εργασία στο pc αλλά θέλω να έχει και ψηφιακό δέκτη (δεν έχω και την καλύτερη εμπειρία με tv tuners). Με τα panel δεν έχω ιδέα τι παίζει, έχω σταμπάρει όμως Link.png Site: http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/periferiaka/monitor-othones/LG-M2452D-PZ-LED-TV-Monitor-24-M2452D-PZ.htm">αυτήν (LG M2452D-PZ) . Είναι καλή ή να ψάξω κάποια άλλη; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...