Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δικιο εχεις.

Ωραια αν ειναι ετσι να κοιταξω για παραπανω.

Σε περιπτωση που μπορεσεις και κανεις καμια μετρηση στειλε ενα p.m. η γραψε εδω τιποτα για να ξερουμε.

 

Σ'ευχαριστω πολυ παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Alfas για ποιον ορθοστατη απο αυτους που ανεφερα μου λες?

 

Captain σκεφτομουνα να μην ξεπερνανε τα 60watt βαρια αν ειναι στα 70-80 γιατι θα δουλευουνε σχεδον ολη μερα.

 

Στο φυλλάδιο που παρέθεσε ο φίλος πιο πάνω απο λεροι (http://www.leroymerlin.gr/images/stories/pdf-files/lm_klimatismos_july2013gr.pdf)

αυτός που έχει 36,99

Επεξ/σία από alfas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

captain αυτος εδω λεει τιποτα που ειχα ποσταρει αρχικα?

http://www.skroutz.gr/s/83603/Primo-WS-16SDB.html

 

Από τιμή καλός φαίνεται και είναι και μεταλλικός και έχει και ρύθμιση ύψους και περιστροφής όπως και ο δικός μου.Η βλακεία είναι ότι κανείς δεν αναφέρει πόσα κυβικά αέρα εκτοπίζει ώστε να υπάρχει ένα μέτρο σύγκρισης οπότε μόνο με τα watt και την διάμετρο ξεχωρίζουν.Μία λύση είναι να τον δεις σε λειτουργία σε κάποιο κατάστημα για να πάρεις μια ιδέα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα... δυστυχως η λαμπα του προτζεκτορα μου απο την ζεστη, εσκασε... και δεν ειχε φτασει και κοντα στις ωρες λειτουργιας τις . Μεχρι 3000 εδιναν οι κατασκευαστες αλλα στις 2000 και κατι παρεδωσε πνευμα. Η ποιοτητα του με ικανοποιουσε και δεν θελω να αλλαξω μηχανημα. Η λαμπα στην Ελλαδα ομως κανει οσο ο... νεος βασικος μισθος! (280ευρω) μηπως εχει δοκιμασει κανεις αυτες τις κινεζικες που πουλανε στο ebay και αν καποιος γνωριζει ελληνικο μαγαζι που φερνει λαμπες τετοιου τυπου. Το μοντελο του προτζεκτορα ειναι epson tw700 και φυσικα αν εχει καποιος καμια τετοια λαμπα ως ανταλλακτικη, ας επικοινωνισει μαζι μου με inbox. Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αυτά τα χρήματα, μέχρι 110 ευρώ max, τι εναλλακτικές έχουμε?

 

(το ερωτημα ειναι σχετικα με αυτην http://www.skroutz.gr/s/2485547/Panasonic-Lumix-DMC-LZ20.html?from=most-popular&keyphrase=lumix+lz20 )

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε αυτά τα χρήματα, μέχρι 110 ευρώ max, τι εναλλακτικές έχουμε?

 

Μεταφερθηκε το μηνυμα στη σωστη θεση και προσθεσα το προιον του οποιου θελει ο φιλος εναλλακτικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,μήπως ξερει κανείς που μπορω να αγορασω καφε Hausbrandt αλεσμένο από κάποιο επωνυμο σούπερ μάρκετ η' κατάστημα στην κεντρικη Μακεδονία.Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...