Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτον πινω εδω και 5 χρονια.Τον αλεθω εγω,και ειναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ EVER καφες!

+1 να ξερεις,μονο που τον ανεφερες.Φανταστικος καφες.Τον απολαμβανω χειμωνα-καλοκαιρι freddo espresso.

 

http://avek.gr/el/contact-us

 

Για δες εδω.Δεν εχεις να χασεις κατι ρωτωντας.Εγω τον προμηθευομαι απο φιλο που εχει επιχειρηση.

Νομιζω δεν θα τον βρεις σιγουρα σε σουπερ μαρκετ.Σε καποιο μεγαλο καταστημα δεν ξερω προσωπικα.

Εαν τους παρεις τηλεφωνο στην επικοινωνια,λογικα θα σου πουνε καποιο σημειο που σε ενδιαφερει,και τροφοδοτουνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καταρχήν εντελώς άσχετο θέμα σε λάθος σημείο.

Κατά δεύτερο κανένας commercial καφές δεν αξίζει εκτός απο 2 που ψήνονται Ελλάδα και μπορείς να τους εχεις μαξ 3 μέρες μετα.

Ένας απο αυτους είναι ο Taf.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Πολυμηχάνημα με 70-80 και όσο το δυνατόν καλύτερη εκτύπωση.

 

2) Τον φθηνότερο (ή έστω μια καλή προσφορά) SSD στα 240-250GB.

 

2) Ούτε ο φθηνότερος είναι, ούτε «καλή προσφορά» το λέω, από τη στιγμή που στο περσινό black friday έβγαινε στις £100 (περίπου 120€ τότε, αν θυμάμαι καλά). Αλλά αν ήταν να πάρω ΤΩΡΑ 250άρη ssd, με βάση τιμή και αξιοπιστία, θα διάλεγα αυτόν:

Crucial M4 256GB στα 157€ περίπου με μεταφορικά και 23% ΦΠΑ μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουμε τίποτα για αυτό?

 

Αθήνα - Πειραιά ( για μένα ) 

O αναστασιαδης εχει μονιμως εκπτωση στα γυαλια ηλιου και ενιοτε πολυ καλες προσφορες στα ορασεως(πχ γυρω στο Πασχα πηρα σκελετο ορασεως van kleef με φακους 20 ευρω)>.Στα χανια ειδα τις προαλλες ενα καλουτσικο ηλιου lak aviator style στα 20 ευρω.Αθηνα εχει σιγουρα μοναστηρακι και σιγουρα αλλου ψαξτε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O αναστασιαδης εχει μονιμως εκπτωση στα γυαλια ηλιου και ενιοτε πολυ καλες προσφορες στα ορασεως(πχ γυρω στο Πασχα πηρα σκελετο ορασεως van kleef με φακους 20 ευρω)>.Στα χανια ειδα τις προαλλες ενα καλουτσικο ηλιου lak aviator style στα 20 ευρω.Αθηνα εχει σιγουρα μοναστηρακι και σιγουρα αλλου ψαξτε το.

Θα του ρίξω μια ματιά ευχαριστώ.

βλέπω έχει και ένα κάρο μαγαζιά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αυτά τα χρήματα, μέχρι 110 ευρώ max, τι εναλλακτικές έχουμε?

 

(το ερωτημα ειναι σχετικα με αυτην http://www.skroutz.gr/s/2485547/Panasonic-Lumix-DMC-LZ20.html?from=most-popular&keyphrase=lumix+lz20 )

 

Καλά, έχω φαγωθεί με την εν λόγω, να τη βρω σε χαμηλή τιμή. Η έρευνα λοιπόν, απέδωσε τρία μαγαζιά εκτός. Το wilkinson.uk, το castlecameras.uk και το coopelectricalshop.uk  με το πρώτο τιμή 80 λίρες και τα άλλα δύο στις 90. Το scamadviser.com το βγάζει και τα τρία έμπιστα, οπότε έστειλα mail και στα τρία για το αν στέλνουν Ελλάδα, πόσο είναι τα μεταφορικά και αν δέχονται paypal. Μόλις απαντήσουν, θα σας ενημερώσω...

Επεξ/σία από matrixxx
μεταφορά + προσθήκη quote
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να απαντήσω λοιπόν. Από τα τρία, μόνο το castlecameras στέλνει Ελλάδα, με κόστος 17.36 λίρες, σύνολο 106.36 λίρες, στα 125 ευρώ λοιπόν με τα μεταφορικά. Από Ελλάδα, η πιο φτηνή πλέον με τα μεταφορικά είναι στα 140 ευρώ. Δηλαδή απ' έξω είναι πάλι πιο οικονομικά, αλλά δεν συγκρίνεται επ΄ ουδενί με την προσφορά που έβγαινε στα 90 ευρώ.

 

Μέχρι τα 125 ευρώ, έχει κανείς καμιά άλλη πρόταση για φωτογραφική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω θηκες για το SAMSUNG GALAXY S4.

 

Μου αρεσαν αυτες http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-case-slim-armor.html

 

Ξερει κανεις απο που μπορω να τις αγορασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτον πινω εδω και 5 χρονια.Τον αλεθω εγω,και ειναι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ EVER καφες!

+1 να ξερεις,μονο που τον ανεφερες.Φανταστικος καφες.Τον απολαμβανω χειμωνα-καλοκαιρι freddo espresso.

...

Ευχαριτσω φιλε μου,εστειλα mail και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω θηκες για το SAMSUNG GALAXY S4.

 

Μου αρεσαν αυτες http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-case-slim-armor.html

 

Ξερει κανεις απο που μπορω να τις αγορασω?

Απο το site της spigen(στο παραπανω link) εχει αγορασει κανεις?

 

Τις εχει και το αμαζον και λογικα ειναι οι γνησιες.

http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_nr_p_4_0?me=A26JU9GFBVWLS3&rh=k%3ASPIGEN+SGP+Samsung+Galaxy+S4%2Cp_4%3ASPIGEN+SGP&keywords=SPIGEN+SGP+Samsung+Galaxy+S4&ie=UTF8&qid=1376627415

 

Για την προστασια οθονης εχει δοκιμασει κανεις το γυαλι της spigen?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...