Προς το περιεχόμενο

Seagate Barracuda 7200.12 750GB 48,14 € παραληφθηκε απο GETITNOW


healler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα,

 

Ανοιξα το θέμα προκειμένου να ενημερώσω οτι σήμερα μου παραδόθηκε (πριν απο λίγο) ο παραπάνω σκληρός δισκος απο την πασχαλινή προσφορά του GETITNOW.

 

Ηταν με αντικαταβολή και πλήρωσα συνολικά 53 ευρώ

 

Η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα να παραλάβω καθώς ειδα οτι ειδοποιήθηκαν καποιοι για "τεχνικό λάθος" και τον είχα ξεχάσει.

Eγώ δεν έλαβα τετοιο mail, ωστόσο την Παρασκευή μου εστειλαν e-mail οτι την Δευτέρα (σήμερα) θα παραλάβω και σημερα είναι εδώ

 

Πιστεύω οτι εκανα μια καλή αγορά και θα ήθελα να ευχαριστήσω το GETITNOW δημοσίως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημερα,

 

Ανοιξα το θέμα προκειμένου να ενημερώσω οτι σήμερα μου παραδόθηκε (πριν απο λίγο) ο παραπάνω σκληρός δισκος απο την πασχαλινή προσφορά του GETITNOW.

 

Ηταν με αντικαταβολή και πλήρωσα συνολικά 53 ευρώ

 

Η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα να παραλάβω καθώς ειδα οτι ειδοποιήθηκαν καποιοι για "τεχνικό λάθος" και τον είχα ξεχάσει.

Eγώ δεν έλαβα τετοιο mail, ωστόσο την Παρασκευή μου εστειλαν e-mail οτι την Δευτέρα (σήμερα) θα παραλάβω και σημερα είναι εδώ

 

Πιστεύω οτι εκανα μια καλή αγορά και θα ήθελα να ευχαριστήσω το GETITNOW δημοσίως

 

Πιστεύω ότι είναι ώρα να βομβαρδιστεί το getitnow με mails που θα παραθέτουν το post σου.

 

Υ.Γ. βασικά το έθαψες το getitnow δημοσίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,

 

Ανοιξα το θέμα προκειμένου να ενημερώσω οτι σήμερα μου παραδόθηκε (πριν απο λίγο) ο παραπάνω σκληρός δισκος απο την πασχαλινή προσφορά του GETITNOW.

 

Ηταν με αντικαταβολή και πλήρωσα συνολικά 53 ευρώ

 

Η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα να παραλάβω καθώς ειδα οτι ειδοποιήθηκαν καποιοι για "τεχνικό λάθος" και τον είχα ξεχάσει.

Eγώ δεν έλαβα τετοιο mail, ωστόσο την Παρασκευή μου εστειλαν e-mail οτι την Δευτέρα (σήμερα) θα παραλάβω και σημερα είναι εδώ

 

Πιστεύω οτι εκανα μια καλή αγορά και θα ήθελα να ευχαριστήσω το GETITNOW δημοσίως

shock.png....pics or it didn't happen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα αν ειναι δυνατον.... εμας γιατι μας ακυρωσαν δλδ; με ποιο σκεπτικο; Για δωσε κανενα κωδικο παραγγελιας ή αποδειξης να παρουμε να κραξουμε λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο το κραξιμο που τους εριξα οταν ακυρωσαν την παραγγελια αυτη ηταν η απαντηση τους ....φυσικα το στατους της παραγγελιας μου γραφει "ακυρη παραγγελια"...

 

Αγαπητέ πελάτη

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μας εκφράσετε το θέμα που σας απασχολεί.

 

Έχουμε ήδη ενημερώσει το αρμόδιο τμήμα σχετικά με τα σχόλια σας και σας διαβεβαιώνουμε ότι λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη τα σχόλια των πελατών μας καθώς έτσι μας βοηθάτε να γίνουμε καλύτεροι.

 

Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για οτιδήποτε χρειαστείτε.

 

 

Οτι να ναι ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι κατι ακομα..... εχουμε φτασει σε σημειο να ευχαριστουμε δημοσια οταν μας παραδιδουν το προιον που αγορασαμε!! :fear: :fear:

 

Μπραβο σου παντως, ησουν τυχερος!! μακαρι να γινει και σε αλλους η παραδωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ανθρωποι δεν παιζονται. Ετσι οπως το παει η διοικηση του GETITNOW θα το κλεισει το μαγαζι. Λυπαμαι μονο για τις θεσεις εργασιας που θα χαθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πιστεύω οτι εκανα μια καλή αγορά και θα ήθελα να ευχαριστήσω το GETITNOW δημοσίως

 

Συγνωμη αλλα η δημοσια ευχαριστια στο getitnow δεν του αξιζει αν σεβεσαι τους συμφορουμιτες σου και ολους τους καταναλωτες.

Μεθάυριο που δε θα παραλάβεις κατι και θα ακουσεις οτι σε καποιον αλλο το εστειλαν τι θα πεις?

Θα το κράζεις τότε?

Μονο δημόσια ευχαριστία δε του αξιζει.

Εαν ειχε 5 κομματια και τα εστειλε ,θα μπορουσε να μην αναφερθει σε τεχνικο λάθος.

Ας ελεγε είχα 5 κομματια και παρελαβαν οι 5 πρωτοι που παρηγγειλαν..

Αλλα διαχωρισμος σε αλλους να υπαρχει τεχνικο λαθος και σε αλλους οχι....

Απλώς απαραδεκτο. Και οχι δε παρηγγειλα δισκο,τιμονιερα ποντικι και ότι αλλο γιατι ηξερα τι θα επαιζε.

 

Κατά πασα πιθανοτητα παντως είναι τοσο ανοργανωτοι έκαναν λάθος στο τεχνικο λαθος , και κατα λαθος στο στειλαν..Χαχαχα πολλά λάθη μαζεμένα και μπορει να παρεις ενα δισκο σε καλη τιμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή πλακα κανει ο healler ή δουλευει για το/στο getitnow :-)

 

θα το εκοβα για πλακα, αλλα με προβληματισαν τα 5 μονο μηνυματα συμμετοχης στο φορουμ απο το το 2005!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή πλακα κανει ο healler ή δουλευει για το/στο getitnow :-)

 

θα το εκοβα για πλακα, αλλα με προβληματισαν τα 5 μονο μηνυματα συμμετοχης στο φορουμ απο το το 2005!

 

Εκανε εγγραφη το 2005!Το ξεχασε το account επιασε δουλεια στο get it now

και ξαναμπηκε το παιδί να μας τα πει για ηρεμησουν τα πνευματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...