Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη η αναβάθμιση των Windows Phone 7.8 στις συμβατές συσκευές


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως είμαι 100% σίγουρος ότι δε κλείνει το wifi, όταν είναι κλειστή η οθόνη!

Δε ξέρω, ίσως να είναι και η custom rom που έχω! Τι να πω!

 

Sent from my GT-I9300 using Insomnia

 

Οχι δεν ειναι η costom , ουτε και σε μενα κλείνει αλλα ουτε και έκλεινε το wifi που εχω official lumia 800 7.8.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε να μην σας κλείνει το wifi βάλτε το Viber. Νομίζω και με το whatsapp δουλεύει αν και επειδή δεν το χρησιμοποιώ δεν είμαι 100% σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα εγκαταστημενο το zune...παω να συνδεσω το κινητο το πρωι να δω αν εχει ερθει το update και το κινητο δεν συνδεόταν...το εκανα unistall,κατεβασα το προγραμμα,πήγα να το κάνω install και μου εβγαλε οτι το λογισμικο που θελω να εγκαταστησω ειναι πιο παλιο απο αυτο που εχω εγκατεστημενο στον υπολογιστη μου και δεν το εκανε εγκατασταση...εσβησα τα παντα ολα...αλλα τιποτα..ξερει κανεις κατι περισσοτερο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα έχουν μείνει κάποια "fragments" απο την απεγκατασταση.Κατεβασε το ccleaner και πηγαινε στον καθαριστη μητρωου.Δοκιμασε το..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω σας παρακαλω καποιον να με βοηθησει,

μετα απο λιγες προσπαθειες με το κολπο με την συνδεση μου εμφανιστηκε ενα update στο lumia 800. το εκανα αλλα δεν εγινε η αναβαθμιση σε 7.8. εχω αυτην εδω την εκδοση λεει: 7.10 (8779)
Μετα εκανα ακομα πολλες προσπαθειες μηπως μου εμφανιστει ξανα καποιο update αλλα τιποτα....δεν ξερω τι αλλο να κανω.

υπαρχει καποιος που να γνωριζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μετά από πολλες προσπάθειες και τρία update μπήκαν, αλλά εκτος από τα εικονίδια που αλλάζουν μεγεθος δεν παρατηρώ καμία αλλη διαφορά με πριν, τι άλλες αλλαγές έχουν γίνει και δεν τις βρισκω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μετά από πολλες προσπάθειες και τρία update μπήκαν, αλλά εκτος από τα εικονίδια που αλλάζουν μεγεθος δεν παρατηρώ καμία αλλη διαφορά με πριν, τι άλλες αλλαγές έχουν γίνει και δεν τις βρισκω?

 

1.Η νέα home screen, στην οποία αλλάζουν κάποια εικονίδια (πχ office) και έχεις δυνατότητα αλλαγής μεγέθους των tiles

 

2. Επιλογή μηχανής αναζήτησης στον ΙΕ, πλέων υπάρχει η δυνατότητα να επιλέξουμε το Google αντι του Bing

 

3. Δώδεκα (12) παραπάνω χρώματα επιλογής για τα tiles

 

4. Δυνατότητα επιλογής φόντου, την εικόνα ημέρας του Bing

 

4. Αποστολή / λήψη μέσω Bluetooth και δημιουργία ήχου κλήσης με την χρήση εφαρμογών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες το lumia 800 λεγανε οτι θα επερνε πρωτο το official update σε 7.8 , γιατι ψαχνουμε force update?

εγω που εχω lumia 800 δεν μου το εβγαλε μονο του,

τρια  update χρειαστηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...