Προς το περιεχόμενο

Ear Stretching Kit


seventeen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εάν δέσει η πληγή και γίνει κανονικό δέρμα δεν ξανακλείνει.

 

 

Εκτός και εάν με το "ξανακλείνει" εννοείς να το τραυματίσεις και να κολλήσει. Που σε αυτή την περίπτωση, το extra δέρμα που θα έχεις (φαντάσου το ως το extra δέρμα που παράγεται όταν κάποιος παχαίνει, πολύ) τι θα το κάνεις; 

 

Πως ακριβώς "ξανακλείνει"; Με βουντού; 

Ειναι αναλογα τον οργανισμο..εχω δοκιμασει με το 4αρι..το εβγαλα για κανα μηνα και εκλεισε σχεδον ολη η τρυπα

θελω να δω πως θα μου'ναι το 8αρι αμα δεν μ'αρεσει το βγαζω και παω παλι πισω στο 4αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχεδόν κανένα μήνα είναι λίγο. 

 

Εάν έχεις τρύπα μεγαλύτερη από αυτή ενός συνηθισμένου σκουλαρικιού και περάσουν 5 χρόνια πώς θα την κλείσεις; Είσαι underage οπότε τα 5 χρόνια θα είναι γύρω στα 23 σου. 

 

Υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να θες να κλείσεις τις τρύπες που άνοιξες. Οπότε τι θα κάνεις τότε; Ή έχεις την εντύπωση πως οι τρύπες αυτές και μετά από τόσο καιρό θα κλείσουν; Ή ότι θα σου αρέσει το ίδιο για πάντα; 

 

 

Και δεν είναι tattoo που μπορείς κάλλιστα να το κάνεις σε σημείο που να μην φαίνεται τόσο. Είναι στο αυτί σου. Θα φαίνεται παντού. Στο λεωφορείο, στην δουλειά σου, στο supermarket, στις φωτογραφίες που θα έχεις, παντού. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις τι είναι γαμάτο και σε κάνει να ξεχωρίζεις από το 99% των ανθρώπων στην ηλικία σου. Εξωσχολικό διάβασμα και ένα άθλημα. Παράλληλα. Σε 10 χρόνια θα μου φιλάς τα χέρια .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ποοο μια καραμπίνα γρηγορα...

 

Μόνο μη σημαδέψεις κεφάλι...σίγουρα μέσα από τρύπα θα περάσει και θα πάει χαμένη η τουφεκιά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...