Προς το περιεχόμενο

Παραλία 2014: Οι Insomniacs αδειάζουν τη χολή τους.


mathsrule

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεχάσατε το πιο σιχαμερό που βλέπω στις παραλίες.Η παρέλαση που κάνουν οι μικροπωλητές.Ειδικά τώρα γεμάτες οι παραλίες με πακιστανούς,αφρικανούς,τσιγγάνους και Ασιάτες που πουλάνε ότι άχρηστο υπάρχει και γίνονται βδέλλες μπας και πουλήσουν.Αηδία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

\

 

 

και επιτελους ..

σταματηστε ρε κοριτσια να ξαπλωνετε μπρουμιτα με το μπραζιλ και να τον τουρλωνετε ,

τι σας φταιμε και μεις που εχουμε αδυναμια σε αυτην την σταση ,  τι σας εχουμε κανει και μας παιδευετε ετσι ? :-)

Ρε αμα εχουν  καλο (που ειναι σπανιο για Ελληνιδα ) ας τον δειχνουν .Το θεμα ειναι οτι τα φορανε και αυτες που ειναι χοντρες η' δεν εχουν καν εκει ειναι απλα κωμωδια .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχάσατε το πιο σιχαμερό που βλέπω στις παραλίες.Η παρέλαση που κάνουν οι μικροπωλητές.Ειδικά τώρα γεμάτες οι παραλίες με πακιστανούς,αφρικανούς,τσιγγάνους και Ασιάτες που πουλάνε ότι άχρηστο υπάρχει και γίνονται βδέλλες μπας και πουλήσουν.Αηδία.

εξαίρεση αποτελούν οι λουκουματζήδες , σορρυ κιολας .

 

Ο λουκουμάς παραλίας για κάποιο λόγο είναι ο πιο νόστιμος

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαίρεση αποτελούν οι λουκουματζήδες , σορρυ κιολας .

 

Ο λουκουμάς παραλίας για κάποιο λόγο είναι ο πιο νόστιμος

 

του δίνουν γευση οι μυγες που καθονται πανω του, η σκονη απο αυτούς που παιζουν τακα-τουκα και το αλατι της θάλασσας... :P

 

(όντως μαμαει αλλα μαλλον ειναι επειδή σου ανοιγει η θάλασσα την ορεξη)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αμα εχουν  καλο (που ειναι σπανιο για Ελληνιδα ) ας τον δειχνουν .Το θεμα ειναι οτι τα φορανε και αυτες που ειναι χοντρες η' δεν εχουν καν εκει ειναι απλα κωμωδια .

γι αυτες λεω  , τις σπανιες , τις καλες , με την παταρα που την στηνουυν μπρουμιτα κ την τουρλωνουν κι ολας ! 

οι αλλες οι χοντρες και οι κοψοκωλες   δεν τις βλεπω  , δεν υπαρχουν καν  ειτε ειναι εκει ειτε οχι ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω δει την άλλη "έξυπνη" τακτική με τις ξαπλώστρες:

 

  1. Οι ξαπλώστρες ανήκουν σε "άλλη" επιχείρηση, όπου είναι ένας τύπος που έρχεται και τον πληρώνεις. Οι ξαπλώστρες εννοείται μπροστά στο μαγαζί. Τον καφέ τον παραγγέλνεις απο τη σερβιτόρα που και καλά "κάνει χάρη στον ξαπλωστρά"  και εξυπηρετεί "εκτός" μαγαζιού. Καταλήγεις λοιπόν να πληρώσεις ξαπλώστρα+καφέ.
  2. Οι ξαπλώστρες είναι εντελώς δωρεάν...και δεν χρειάζεται να παραγγείλεις καφέ, παρ'όλα αυτά ο σερβιτόρος θα έρθει για παραγγελία χωρίς να τον καλέσεις, οπότε πρέπει να μπεις στη δύσκολη θέση να αρνηθείς. Δεν διαφωνώ, μια υπηρεσία πρέπει να την πληρώσεις, αλλά η ξαπλώστρα πιάνει τον χώρο εκεί και αν δεν τη θέλεις και απλά θέλεις να τοποθετήσεις τη πετσέτα σου δεν έχεις αυτή τη δυνατότητα! 

Άσε που σε κάποιες μικρές παραλίες όπου κάποτε πήγαινες με την ομπρελίτσα και την πετσέτα σου τώρα έχουν καταπατήσει κάθε τετραγωνικό χιλιοστό με ξαπλώστρες. Κάποιες φορές είναι τόσο κολλητά που μπορεί να μπερδέψεις τη γυναίκα σου με τη διπλανή :P.

 

Εντάξει το γνωστό, παραλία 4χλμ, προσοψη περιοχής ξαπλωστρών 300μ, ο ρακετίστας θα παίξει φυσικά ακριβώς στο κέντρο απο τις ξαπλώστρες και όχι στα υπόλοιπα 3.7 ελεύθερα χιλιόμετρα.


γι αυτες λεω  , τις σπανιες , τις καλες , με την παταρα που την στηνουυν μπρουμιτα κ την τουρλωνουν κι ολας ! 

οι αλλες οι χοντρες και οι κοψοκωλες   δεν τις βλεπω  , δεν υπαρχουν καν  ειτε ειναι εκει ειτε οχι ..

 

Αυτές με τη πατάρα πρέπει να τις έχω δει 4-5 φορές σε όλη μου τη ζωή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει το γνωστό, παραλία 4χλμ, προσοψη περιοχής ξαπλωστρών 300μ, ο ρακετίστας θα παίξει φυσικά ακριβώς στο κέντρο απο τις ξαπλώστρες και όχι στα υπόλοιπα 3.7 ελεύθερα χιλιόμετρα.

 

Μα κατι τετοιοι δεν εχουν σκοπο να παιξουν ρακετες. Να δειξουν την "σωματαρα" τους στα "γκομενακια" θελουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάχα πολυ θαψιμο στις γκόμενες με παραπάνω κιλά

Εγω παλι δε μπορω να βλεπω πλάτες και κοιλιές τιγκα στις ελιές

Δεν έχουμε πρόβλημα με τις γκόμενες με τα παραπάνω κιλά, αλλά με τις γκόμενες που έχουν παραπάνω κιλά και φοράνε κάτι μαγιό που φτιάχτηκαν για να αναδεικνύουν τα όμορφα μέρη του σώματος........

Οι ελιές είναι φάση "Από τη γέννα" ενώ τα κιλά όχι (με ελάχιστες εξαιρέσεις).

Μα κατι τετοιοι δεν εχουν σκοπο να παιξουν ρακετες. Να δειξουν την "σωματαρα" τους στα "γκομενακια" θελουν.

https://www.youtube.com/watch?v=Zmfd9etbXGE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αι ρακεται μου σπάνε το καμπαναριο, τακ τουκ όλη την ώρα, σε οοοοοοοοοοολη τη παραλία!!

Επίσης η χρέωση στις ξαπλώστρες. Οι απατεώνες οι σκατοκωλολευκαδιτες, φέτος μόνο διορθώθηκαν κάπως.

Που να του βγει η τάπα του κωλονησου και να πάει στο πάτο.

Ουφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάχα πολυ θαψιμο στις γκόμενες με παραπάνω κιλά

Εγω παλι δε μπορω να βλεπω πλάτες και κοιλιές τιγκα στις ελιές

Δεν νομίζω να εχει τίποτε κανεις με τις παχουλες....ok καλοκαίρι ειναι δεν θα στερήσουμε απο κανέναν το πλατσα πλούτσα αλλα ρε αγαπημένη μας φαλαινιτσα τι το θες το δείγμα μαγιού με τους τόνους παραπανήσιου λίπους και την κυτταρίτιδα στους γλουτούς που ειναι τόση όση υπάρχει σε ολόκληρη την Αφρική;

 

Να πλατσουρισουμε και μαζι άμα λαχει αλλα μην μου το παίζεις και γκομεναρα, με Victoria's Secret μαγιό που το φοράει η Αμπρόσιο και η Λίμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 50 χρονια το 90% απο εμας εδω ετσι θα ειναι. Εγω παντως δε παω σε παραλιες με ξαπλωστρες και μια χαρα ειμαι. Βεβαια κατανοω οτι τα κοινωνικα ατομα δε γινεται να πανε σε συχνα σε απλες παραλιες χωρις μπαρ κτλ. Αναβυσσο σαρωνιδα εχει παρα πολλες τετοιες και μερικες απομονωμενες που σκαρφαλωνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 50 χρονια το 90% απο εμας εδω ετσι θα ειναι. Εγω παντως δε παω σε παραλιες με ξαπλωστρες και μια χαρα ειμαι. Βεβαια κατανοω οτι τα κοινωνικα ατομα δε γινεται να πανε σε συχνα σε απλες παραλιες χωρις μπαρ κτλ. Αναβυσσο σαρωνιδα εχει παρα πολλες τετοιες και μερικες απομονωμενες που σκαρφαλωνεις

Ναι βρε καμάρι αλλά όταν όλες οι παραλίες έχουν από αυτά τα σατανικα αντικείμενα τι κάνεις;

Δε μιλάω για παραλίες που πας, αν έχεις περάσει κεαπ.

 

Κι όσο σκέφτομαι ότι επίκειται πώληση του Αιγιαλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε καμάρι αλλά όταν όλες οι παραλίες έχουν από αυτά τα σατανικα αντικείμενα τι κάνεις;

Δε μιλάω για παραλίες που πας, αν έχεις περάσει κεαπ.

 

Κι όσο σκέφτομαι ότι επίκειται πώληση του Αιγιαλου...

Τότε θα υπάρχει ανάπτυξη. Θα έχουμε όλοι ξαπλώστρα με στρωματάκι σαν της Μυκόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...