Προς το περιεχόμενο

προσωπικό μήνυμα


tsopiss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει γεμίσει το inbox σου; Αν ναι, άδειασέ το σβήνοντας παλιά προσωπικά μηνύματα που δε θες να κρατήσεις...

δύστυχος το πρόβλημα παραμένει

υπάρχει κάποια άλλη πιθανή λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δύστυχος το πρόβλημα παραμένει

υπάρχει κάποια άλλη πιθανή λύση?

 

Το πρόβλημα παραμένει επειδή, πιθανότατα, δεν άδειασες το inbox σου.

Σβήσε μερικά παλαιότερα μηνύματα γιατί αλλιώς το πρόβλημα θα συνεχίσει να παραμένει και δεν θα μπορεί να γίνει τίποτα γι'αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως καταφερες να γεμισεις τα προσωπικα σου μυνηματα σαν νεο μελος? :blink:

Αν θες να τα κρατησεις φτιαξε ενα καινουριο λογαριασμο και πες στους υπευθυνους να σου κλειδωσουν τον παλιο(ωστε να μην μπορεις να συμμετεχεις στο φορουμ αλλα να μπορεις να βλεπεις να.. νοσταλγικα σου προσωπικα μυνηματα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι νέο μέλος ο φίλος και τον βλέπω πολύ δραστήριο στις αγγελίες. Από εκεί θα γέμισε το inbox, φαντάζομαι.

 

Επίσης, καλό είναι να μη δίνεις συμβουλές σε θέματα που δε γνωρίζεις:

1ον, προτροπή "φτιάξε καινούργιο λογαριασμό" είναι φάουλ από μόνη της. Αυτά γίνονται κατόπιν επικοινωνίας με και έγκριση από συντονιστή, πριν από οποιαδήποτε άλλη ενέργεια/

2ον, λογαριασμοί που έχουν αποκλειστεί δεν έχουν πρόσβαση στα προσωπικά μηνύματα (γι΄αυτό και όσοι λαμβάνουν προσωρινά ή μόνιμα bans και έχουν δραστηριότητα στις αγγελίες, μας μουτζοκλαίγονται συχνά-πυκνά).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έσβησα μια σελίδα από μηνύματα.

μέχρι στιγμής δεν έχω λάβει κάποιο νέο μήνυμα, άλλα ούτε έχω ένδειξη πως κάποιος μου έχει στείλει και δεν μπορώ να το λάβω.

αν έχω νεότερα θα σας ενημερώσω

σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και παλι.δυστιχως το προβλημα συνεχιζεται.μηπως εχεται καμια αλλη ιδεα για το τι μπορει να επιρεαζει την ληψη των μηνυματων.να επισημανω πως εαν στειλω εγω μηνυμα ,μπορω να παρω κανονικα απαντιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα , είμαι καινούργιος στο site και πιθανον δεν είναι και το σωστο μέρος για την ερώτησή μου αλλά αν ξέρει κάποιος να μου απαντήσει ,  πως κάνουμε upload φωτογραφίες μέσω pm για να μπορέσω να τις στείλω σε κάποιον ??

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...