Προς το περιεχόμενο

Intel Core i3-3220 79.90€


milos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσες εταιρίες ακολουθούσαν αυτή την πρακτική η συγχωνεύτηκαν η πουλήθηκαν..(τουλάχιστον μέχρι τώρα..)  Έτσι ανεβαίνουν οι μετοχές το καλοκαίρι.. :rolleyes:

 

Παρολα αυτά θα γράψω ακόμα μια φορά ότι δεν φταίει κανείς άλλος εκτός από εμάς τους ίδιους για ότι συμβαίνει γύρω μας..

 

(εγώ περιμένω το U να βγάλει 4790κ στα 200 :P :lol: )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ερώτηση μου γιατί το link είναι ακόμη ενεργό μου είπε οτι υπάρχει διαθέσιμος σε κάποια καταστήματα γι'αυτό μένει ενεργό..Τώρα που είναι αυτά τα καταστήματα ένας θεός ξέρει.

 

Μπορείς να με λες frap :D

 

Κατάστημα Πειραιά

Εθν. Αντιστάσεως 21

210-4138700

 

Υπάρχει link κάτω από την τιμή, "Δείτε σε ποιά καταστήματα είναι διαθέσιμο" ..

Μπορείς να δοκιμάσεις, αλλά η συνήθης δικαιολογία του καταστήματος είναι "το έχουμε τοποθετημένο σε μηχάνημα επίδειξης" ή παραπλήσια και "δεν είναι προς πώληση σκέτος".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχει link κάτω από την τιμή, "Δείτε σε ποιά καταστήματα είναι διαθέσιμο" ..

 

 

Δεν είναι ετσι, εχεις "χασει" κατι. Τωρα δεν το αναφερει ως διαθεσιμο. Όταν και οσο ηταν με την σημανση "διαθεσιμο" δεν σου εδειχνε καταστήματα. Αν μενουν μονο εκθεσιακα ισως κομματια και δεν εχει πλεον δυνατοτητα να κανεις ηλεκτρονικη παραγγελια όπως τωρα, μονο τοτε εχει την επιλογή να βλέπεις  που "υπαρχει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εννοει ο συμφορουμιτης, ωρες μετα τις ακυρωσεις. (είμαι σιγουρος ότι δεν ηταν μονο ωρες, αλλα πρεπει να ηταν μερα ίσως και μερες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σας είμαι βρε παιδιά.

Αλλά μιας και είδα πως άλλαξε η κατάσταση και έβγαζε ένα κατάστημα, είπα να του το πω του johnbond να του φύγει η απορία που το 'χαν κρυμμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...