Προς το περιεχόμενο

H Sony θα παρουσιάσει και το Xperia Z3 Compact μαζί με το Z3 και θα είναι... "τερατάκι"!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαζί με το Xperia Z3, λίγο πριν ανοίξει τις πύλες της η έκθεση IFA 2014, που πραγματοποιείται κάθε χρόνο στο Βερολίνο, στη Γερμανία, η Sony αναμένεται να παρουσιάσει και το Xperia Z3 Compact.

Όπως έκανε και με τον προκάτοχο του, η Sony δεν πρόκειται να παρουσιάσει ένα σύνολο που βασίζεται σε μικρομεσαίων προδιαγραφών hardware με ωραίο περιτύλιγμα, αλλά θα παρουσιάσει μία πραγματική ναυαρχίδα σε μικρότερες διαστάσεις.

 

Επομένως, περιμένουμε το νέο Xperia Z3 Compact να διαθέτει οθόνη LCD IPS με διαγώνιο 4.6 ίντσες ανάλυσης 1080p, σε συνδυασμό με το τετραπύρηνο chipset της Qualcomm, Snapdragon 801 στα 2.3GHz (Krait 400, Adreno 330 GPU), 3GB RAM, 16GB αποθηκευτικού χώρου επεκτάσιμου έως και κατά 128GB και 20.7 Megapixel camera με G Lens σύστημα φακών.

Αυτό σημαίνει ότι το hardware στην ουσία -και σύμφωνα με όσα γνωρίζουμε- δεν θα διαφέρει και πολύ από αυτό του Xperia Z3. Για να δούμε...

 

gallery_286955_1190_19009.jpg

 

Link.png Site: Weibo


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Nikos5800 όταν θα φτάσει το Android Το smoothness των WP τότε τα ξαναλέμε.

 

Android έχω. LG G2... Αλλά δεν είναι WP σε ομαλότητα και ταχύτητα.. Και φυσικά σε κάμερα... Με 5mpixel τραβάς καλύτερες από 8 ενός Android και μη σου πω και παραπάνω... Αν πάρουμε σαν παράδειγμα το LG g που έχει 13 άρα αίσχος

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dimosthenis1984 γιατί τα wp τα έχουμε γραμμένα εκεί που δεν πιάνει μελάνι

εσυ αλλα σε ποιοτητα κυλισης πολυ ανωτερο... και διαβασε και το σχολιο του DjTony901 και θα καταλαβεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο έλειπε να μην είχαν smoothness τα dos με εικονίδια!μετά διαβάζω ότι τα android λαγκαρουν και γίνεται σύγκριση στην ποιότητα της κάμερας με βάση τα megapixels!τι να πιστεψω και τι συμπεράσματα να βγάλω. Lumia 920 έχω μην φανατίζεστε με τις εταιρίες.

Επι της ουσίας φαίνεται τούμπανο κινητό με μικρότερες διαστάσεις που θα προτιμήσουν αρκετοί.(ειμαι φαν των phablets)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός απο το smoothness σε τι άλλο υπερέχουν τα καταπληκτικά wp?

εγω που εχω lumia 1020 και galaxy s4 θα σου πω σε αρκετα.. ενδεικτικα το lumia δε μου εχει κλεισει ποτε , οπως κανει το αλλο οποτε γουσταρει , για φωτογραφιες δε το συζητω καν και επισης ποτε δε μου εχει φαει 70% μπαταρια σε 4 ωρες. αλλα αν εσενα σου αρεσουν τα android πασο. οπως και να χει ακομα και το z3 ειναι ευκολα κατανοητα κατωτερο του 930.. α, και ποιος ξερει ποιο γραμμα της αλφαβητου θα βγαλει μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πακετο με την τερας τιμη του...μαντευω απο τωρα 699€... Τα γνωστα...
να δούμε ποιος μακακας δίνει τόσα λεφτά για τηλέφωνο. Καραμακακας πρέπει να ειναι.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...