Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] Xiaomi Piston V.2.0, 13,25€ @ pandawill


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αποφάσισε: 2 σουβλάκια ή να κρατάς πατημένο το κουμπί μέχρι να σου μπει  μέσα στο δάχτυλο? :P Το κινητό σου είναι OMTP ενώ τα ακουστικά που πήρες είναι CTIA. Αν είχες ένα iphone θα έπαιζαν τζάμι!  :devil: 

 

omtpvsctia.jpg

θα βαλω μονωτικη ταινια να το κραταει πατημενο :P

ποιος κεφτες σκεφτηκε να φτιαξει 2 διαφορετικα ειδη?

 

αν ειχα iphone δε θα επαιρνα καν ακουστικα,γιατι δε θα χωραγανε τα τραγουδια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η άποψη σας για το mod που κανουν? Δλδ που βγάζουν την σιτα και το γέμισμα απο μέσα. Λένε οτι αποκτανε πιο σφικτά μπάσα και καλυτερα πρίμα. Θα το κάνατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η άποψη σας για το mod που κανουν? Δλδ που βγάζουν την σιτα και το γέμισμα απο μέσα. Λένε οτι αποκτανε πιο σφικτά μπάσα και καλυτερα πρίμα. Θα το κάνατε?

If it ain't broken don't fix it... Γενικά δεν συνηθίζω να κάνω Mods σε κάτι που δεν τα σηκώνει, με την έννοια ότι είναι πολύ μεγάλο το ρίσκο να χαλάσουν... Προσωπική άποψη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η άποψη σας για το mod που κανουν? Δλδ που βγάζουν την σιτα και το γέμισμα απο μέσα. Λένε οτι αποκτανε πιο σφικτά μπάσα και καλυτερα πρίμα. Θα το κάνατε?

 

Υπάρχει κάποιο link να δούμε πως γίνεται αυτό που λές ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα τα πήρα και γω το πρωί

Στα γρήγορα λίγο που τα τσέκαρα από ήχο γαμάνε

Το μόνο που με χάλασε λίγο είναι το καλώδιο μετά το volume rocker, λίγο εύθραυστο μου φαίνεται

photoz

 

20140918_120921.jpg

 

20140918_121008.jpg

 

20140918_121051.jpg

 

20140918_121146.jpg

 

20140918_121424.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ψηλές είναι πολύ καλές, τα μπάσα οκ (το γράφουν και στα review). Δεν έχω δει κάτι ακόμα με το καλώδιο. Για τα λεφτά τους, κάτι Sony - Philips τρώνε σκόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις ειναι καλυτερα τα xiaomi?

Τα χεις δοκιμασει και τα 2?

εγώ έχω και τα 2 και είναι αρκετά καλύτερα το xiaomi.

δεν υπάρχει σύγκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις ειναι καλυτερα τα xiaomi?

Τα χεις δοκιμασει και τα 2?

 

Εννοεί πως τα Samsung είναι απλά, φτηνιάρικα ακουστικά του κιλού, ενώ τα Xiaomi είναι ακουστικά με έμφαση στην ποιότητα και την απόδοση του ήχο. Άρα τα μεν τα έχεις γιατί ήρθαν μαζί με το κινητό και τα δε επειδή θέλεις ένα ζευγάρι ακουστικά να απολαμβάνεις τη μουσική σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok με πεισατε,τα παραγγελνω κι εγω τωρα :P

Αυτό που είπε ο από πάνω εννοούσα! Ο τομέας με τις προσφορές πρέπει να κλείσει, όλο λεφτά δεν έχουμε και όλο κάπου βρίσκουμε για να πάρουμε κάτι, και μένουμε και νηστικοι για κανένα 3ημερο ανάλογα την προσφορά :P

 

Πάντως όπως είπε και ο ntinaras ποιος κεφτές σκέφτηκε να κάνει 2 πρότυπα σύνδεσης για τα ακουστικά... Ακόμα και να μην το ήθελαν, το πρώτο δεν υπήρχε περίπτωση να μην λειτουργούσε σωστά, οπότε δεν υπήρχε λόγος να κάνουν και δεύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...