Προς το περιεχόμενο

PANASONIC TX-42AS600E 349 Ευρώ Media Markt [ΤΕΛΟΣ]


MikeJ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την πηρα και εγω. Πραγματικα πολυ ωραια τηλεοραση. Στην τιμη αυτη ειναι ευκαιρια, τα μενου και οι δυνατοτητες εντυπωσιακα. Γενικα η ολη ποιοτητα ανηκει στην κατηγορια 500 - 600 ευρω. Κοινως μια επιλογη που δεν τη μετανοιωνεις σε οποιαδηποτε τιμη, ποσο μαλλον στην τιμη αυτη σκοτωμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hdmi δεν γράφει ότι έχει

Πολλα αμαξια δεν γραφουν πλεον πως εχουν δισκοφρενα αλλα ολα εχουν (απο οσο γνωριζω εστω)..

 

Εχει 3 HDMI.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 παιδια δεν παιζεται αυτη η προσφορα πουθενα στην ευρωπη οχι μονο ελλαδα για νεο μοντελο 2014 σμαρτ τβ 42 αρα με ολες τις νεες τεχνολογιες της πανασονικ που ειχε τρομερη ποιοτητα και εικονα και στα πιο απλα μοντελα.μου αρεσει που το σκεφτομαστε κιολας.΄νταξει να σαι ασχετος αλλα οσοι ξερουν την εχουν ηδη παραγειλει οπως και εγω.βγαζει απιστευτες προσφορες η μιντια μαρκτ για κορυφαια προιοντα και της αξιζει ενα μπραβο.οπως και το πολυ καλο λαπ τοπ 15,6 της ντελ με τα τελευταια ελληνικα γουιντοους διπυρηνο τουρμπο επεξεργαστη 2,16 και την ποιοτητα της ντελ που πριν ενα χρονο κοστιζε στο 450αρι σε προσφορα και τωρα 269.και αλλα προιοντα κορυφαια βγαζει απαιχτες προσφορες ημιντια που δεν φαινονται στα σκρουτζ κλπ.να χουμε το νου μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλία...συμφωνώ αλλά ρίξε και καμιά παράγραφο.

Η εικόνα από τις Panasonic ειδικά στα χρώματα είναι από τα πιο ρεαλιστικά της αγοράς.

Προσωπική άποψη πάντα (καλές οι μετρήσεις αλλά...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 παιδια δεν παιζεται αυτη η προσφορα πουθενα στην ευρωπη οχι μονο ελλαδα για νεο μοντελο 2014 σμαρτ τβ 42 αρα με ολες τις νεες τεχνολογιες της πανασονικ που ειχε τρομερη ποιοτητα και εικονα και στα πιο απλα μοντελα.μου αρεσει που το σκεφτομαστε κιολας.΄νταξει να σαι ασχετος αλλα οσοι ξερουν την εχουν ηδη παραγειλει οπως και εγω.βγαζει απιστευτες προσφορες η μιντια μαρκτ για κορυφαια προιοντα και της αξιζει ενα μπραβο.οπως και το πολυ καλο λαπ τοπ 15,6 της ντελ με τα τελευταια ελληνικα γουιντοους διπυρηνο τουρμπο επεξεργαστη 2,16 και την ποιοτητα της ντελ που πριν ενα χρονο κοστιζε στο 450αρι σε προσφορα και τωρα 269.και αλλα προιοντα κορυφαια βγαζει απαιχτες προσφορες ημιντια που δεν φαινονται στα σκρουτζ κλπ.να χουμε το νου μας

 

Εγω παλι διαφωνω (η εικονα των Panasonic ειναι πολυ καλη παντως)...

Το Media γενικα ειναι ακριβο σαν καταστημα, το οτι βαζουν καποιους κραχτες ανα καιρους ειναι ωραιο αλλα γενικα ειναι ακριβοι (καποιες φορες βλεπω προσφορες και κοιταω στο Skroutz μονο για να δω πως αλλοι εχουν την ιδια τιμη εδω και μηνες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχομαι να την πρόλαβα γιατί πριν μισή ώρα εγραφε οτι είναι διαθέσιμη και μόλις τελείωσα την παραγγελιά γράφει τώρα "Το προιόν δεν είναι διαθέσιμο"


οκ την πρόλαβα στο τσακ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 παιδια δεν παιζεται αυτη η προσφορα πουθενα στην ευρωπη οχι μονο ελλαδα για νεο μοντελο 2014 σμαρτ τβ 42 αρα με ολες τις νεες τεχνολογιες της πανασονικ που ειχε τρομερη ποιοτητα και εικονα και στα πιο απλα μοντελα.μου αρεσει που το σκεφτομαστε κιολας.΄νταξει να σαι ασχετος αλλα οσοι ξερουν την εχουν ηδη παραγειλει οπως και εγω.βγαζει απιστευτες προσφορες η μιντια μαρκτ για κορυφαια προιοντα και της αξιζει ενα μπραβο.οπως και το πολυ καλο λαπ τοπ 15,6 της ντελ με τα τελευταια ελληνικα γουιντοους διπυρηνο τουρμπο επεξεργαστη 2,16 και την ποιοτητα της ντελ που πριν ενα χρονο κοστιζε στο 450αρι σε προσφορα και τωρα 269.και αλλα προιοντα κορυφαια βγαζει απαιχτες προσφορες ημιντια που δεν φαινονται στα σκρουτζ κλπ.να χουμε το νου μας

Εσυ τωρα εκανες εγγραφη σημερα το πρωι ας πουμε για να γραψεις για το Αγιο MM γιατι κατι σ ετρωγε ολο το βραδυ και δε μπορουσες να κοιμηθεις ε? Το καταστημα λοιπον κατα την γνωμη μου ειναι απο τα χειροτερα που υπαρχουν στην Ελλαδα. Καλο ειναι κανεις να μη ψωνιζει απο εκει οτιδηποτε αλλο εκτος απο τους κραχτες ... ουτε μολυβι ρε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρηγγειλα και εγω χθες, μου εστειλαν εμαιλ σημερα οτι ετοιμη για αποστολη, thanks στον topic starter.

Υ.Γ. τι θα πει καλα και καλα μαγαζια??? ουτε παραγουν, ουτε συναρμολογουν, ουτε σερβις κανουν.

αν το μοντελο ειναι καλο όλα καλα, αν ειναι μαπα το καρπουζι σε ολα τα μαγαζια  μαπα θα ειναι.

σε οποιο βρεις καλη τιμη αγοραζεις δεν παντρευεσαι το μαγαζι.

στο μονο σημειο που θα ξεχωριζαν καποια μαγαζια ειναι το να μην εχουν ψευτικους (ή με ελαχιστο αποθεμα) κραχτες.

στα υπολοιπα πρωτα κοιταμε την τιμη και μετα το μαγαζι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες την τσιμπησα και εγω την τηλεορασουλα το απογευμα κατα τις 7 και αναφερω απλα οτι στο καταστημα στο Ελληνικο ειχε τουλαχιστον 10κουτια για πουλημα...επειδη καπου ειδα οτι εξανληθηκε στα mm και τετοια!αντε και καλες προβολες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...επειδη καπου ειδα οτι εξανληθηκε στα mm και τετοια!..

 

Όταν λες "καπου, και τετοια" εννοεις την επισημη ιστοσελιδα του μαγαζιου;

 

post-83099-0-66677400-1411798439_thumb.png

 

 

 

Λιγη αναγνωση και προσοχη παντα βοηθουν. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...