Προς το περιεχόμενο

Free AVG Internet Security 2015 4 Year License


funeros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε σεις το κλειδί είναι πειρατικό, κάντε ενα search στο google με το serial number και δείτε τι λένε...

 

Σχεδόν το ίδιο ισχύει και για το "δωρεάν" CS2.

Αυτο το κλειδί που κυκλοφορεί το δίνει η Adobe για τους νόμιμους χρήστες παλαιότερων εκδόσεων

που έχουν πρόβλημα με τον server ενεργοποίησης.

 

Ναι μεν δουλεύει αλλά δεν σημαίνει οτι έχετε νόμιμη άδεια χρήσης :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχουν το ιδιο serial οπως ειπωθηκε...Αυτο που δινουν ειναι το κλειδι για τη προσφορα, μετα ο καθενας παιρνει ξεχωριστο licence key...Τουλαχιστον εμενα δειχνει αλλο απο αυτο που δινει το site, το οποιο στο ss μου πιο πισω το εχω σβησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχουν το ιδιο serial οπως ειπωθηκε...Αυτο που δινουν ειναι το κλειδι για τη προσφορα, μετα ο καθενας παιρνει ξεχωριστο licence key...Τουλαχιστον εμενα δειχνει αλλο απο αυτο που δινει το site, το οποιο στο ss μου πιο πισω το εχω σβησει.

 

Μόλις πρόσεξα και εγώ ότι το serial που δείχνει είναι άλλο από αυτό που έβαλα(λήγει 2018).

Είναι καλύτερο το AVG από το Free Avast ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αλήθεια είναι πως το AVG έχει πέσει πολύ τα τελευταία χρόνια, ειδικά έναντι του AVAST. Οπότε και με καλή πιθανότητα αυτά τα κλειδιά μου θυμίζουν γνωστές περιπτώσεις "πειρατικών κλειδιών" άλλων AV (πχ Panta, ESET) που τα βάζεις ενώ και καλά κυκλοφορούν στο internet, λένε 4 χρόνια, χαίρεσαι, και σε 3 (άντε 6) μήνες κλειδώνουν και τέλος!

 

Εσύ έν τω μεταξύ έχει κατεβάσει και "δοκιμάσει" το προϊόν και ίσως σου έχει αρέσει, οπότε που να τρέχεις το αγοράζεις κανονικά.  ;)

 

Βασικά για Trial δεχθείτε το, που πλασάρεται με πιο πονηρό τρόπο...  <_<

 

Οι παλαιοί θυμούνται πολλές τέτοιες περιπτώσεις!  B)

Επεξ/σία από keysmith
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι προφανες οτι το κλειδι ειναι μαιμου.Οταν παω να κανω registration μου βγαζει το ακολουθο.

 

25p4ht5.jpg

 

Ειναι θεμα χρονου να σκασει.Με βλεπω να το απεγκαθιστω και να βαζω παλι το bitdefender

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το licence δουλεύει για την ώρα, το registration στο site της AVG αποτυγχάνει.

και εγω αυτο ειπα μου εβγαλε registration για  4 χρονια απλα στο site της εταιρειας δεν δεχεται το κλειδι για registration.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κανει αρκετα No-Legal.

 

1)Και θα πω το γιατι. Παντα η AVG εδινε κάποια accs για 3-6-9 μηνες (συνήθως 6) στην αρχη του software ωστε μετα ο χρήστης να εκανε το update για άλλους 6! Εδω ειναι για 4 χρονια.

2)Παντα περνάνε καποιο μαιλ για να στείλει το serial. Εδω ειναι χύμα

3)Και το βασικότερο...

Ο καθένας ειχε ενα SERIAL. Εδώ ολοι εχουν το ιδιο serial! (πρώτη φορά το βλέπω αυτό)

 

Γεια σου newtech :-)

Ειναι γενικα σωστα αυτα που αναφερεις αλλά ειδικοτερα για το avg δεν ισχυουν, σχεδον 2 χρονια τωρα υπαρχει προσφορα για τους χρηστες huawei (και καλα) που δινει trial για 1 χρονο, ειτε για av ειτε για is.

Η προσφορα ειναι επισημη, ισχυει ακομη και τωρα και επιβεβαιωνω οτι παιζει μια χαρα σε πολλους Η/Υ που ειχα βαλει. Την ειχαμε κοινοποιησει κατα καιρους στο θεμα δωρεαν λογισμικου. Το serial ειναι το ιδιο για ολους.

 

Δεν ειναι επισης τυχαιο το αντιστοιχο καθεστως για την android εκδοση που ξεκινησε περισυ και παρολα αυτα, ισχυει ακομη. Μολις βρω χρονο θα ανοιξω σχετικο θεμα.

Edit!  Ειχα ανοιξει θεμα περισυ τον Γεναρη!

http://www.insomnia.gr/topic/472971-avg-antivirus-pro-2013-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-android-%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%B1%CE%BD-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CE%BD%CE%B1-%CE%AD%CF%84%CE%BF%CF%82-anti-theft/?hl=%2Bavg&do=findComment&comment=5205389

 

Μολις δημοσιευσα εκει και νεα προσφορα για lifetime licence που ξεκινησε περισυ τον Σεπτεμβριο και επισης παιζει ακομη. Φαινεται οτι ειναι η πολιτικη της avg γενικοτερα λοιπον.

 

--

 

Αυτη η νεα προσφορα, ειναι μια γερη αντεπιθεση στο κατεστημενο των antivirus, καθως αν συνεχισει να λειτουργει (προσωπικα πιστευω οτι ειναι οκ), θα καταστησει συντομα το avg σε νο.1 παγκοσμιως σε αριθμο εγκαταστασεων/χρηστων.

 

Σε καθε περιπτωση, δεν χρειαζεται να το κανουμε σηριαλ, αφου σημερα 'παιζει' μια χαρα.

Οπως ειπε και ενας φιλος παραπανω, ακομη και αν κατι παει στραβα στο μελλον, μπορειτε να το ξηλωσετε και να βαλετε οποιοδηποτε αλλο της επιλογης σας ή το αντιστοιχο trial ενος ετους.

 

Σημειωση για οσους το εγκαταστησουν. Προτιμηστε custom εγκατασταση και αφαιρεστε το διαφημιστικο pc analyser. Μετα την εγκατασταση ή αργοτερα σε update, μπορει να σας βγαλει μηνυμα για αποδοχη αλλαγων τυπου search engine κλπ, επιλεξτε αφοβα decline.

(Ισως αυτοι ειναι οι λογοι που επιτρεπουν να το προσφερει δωρεαν, ενδεχεται στο μελλον να βαλει νεα διαφημιστικα modules).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...