Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Για 10 ευρώ θα τα βρείτε με το πρωτο πμ. Αν όχι πας στον επομενο και διαγράφεται το εδώ ποστ του προηγουμενου για να μην σας καθυστερεί μαλιστα. Μισά-μισα η μέχρι 240-260 προϋποθέτει η εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ, τιμές στα ποστς ΟΧΙ.

 

Αν ήμουν στη θέση σου και με ενδιέφερε θα ειχα μιλήσει ήδη με φίλους που εκδήλωσαν ενδιαφέρον και θα ήμασταν ΤΩΡΑ σε κατάστημα με διαθεσιμοτητα να παραλάβουμε. Μην χάνεις χρόνο με απλά λόγια, δεν θα στηριζομουν σε παραγγελία νετ.

Συμφωνώ απόλυτα. Παρά ταύτα είναι υγιές να γράφεις από πριν τι περιμενεις, εστω και ως θεμα συζητητσεις. Δηλαδή αν κάποιος πει το lumia 200 ευρω, τότε δεν θα βρει κάποιον και καλύτερα να το δηλωνει εξαρχής παρα να το λεει στα πμ.

Γενικά πάντως θα ανυσηχούσα πρώτα για τη διαθεσιμότητα και μετά για το να βρω ταίρι. Μίλησα με κεντρικα και δεν ξεραν τιποτα... μολις με ειδοποιησαν οτι οντως ισχύει αλλα δεν ξερουμε αν θα κανουν νεα παραγγελεια ή μιλαμε για τα υπολείματα της προηγούμενης προσφοράς... (κοινώς και ως παρτάλλια ή 1-2 τεμάχια...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Konstantin77, υπάρχει και με 2 παιχνίδια βλέπω στο σκρουτζ με 369. Επομένως το όριο της τιμιότητας ειναι πολυ κοντά στη μέση, άντε με το ζόρι 235-265. Το να βλέπω πόστς που ζητούσαν με 200 το λουμια η με 200 το xbox1 είναι απαραδεκτο και ως προσπάθεια "εκμετάλλευσης" των μελών δεν εχει θέση και μέρος της ανοχής / φιλοξενίας στο τοπικ. Αυτο είπα. Οποιος ζητάει με τα πμ περίεργες τιμές, με ενημερώνετε ωστε να φεύγει εντελως η εκδήλωση ενδιαφέροντος (ποστ). Ούτε μπαν φυσικα που λέει το υπερβολικό spoiler του dobro, αλλα ούτε ανοχη.

Αψογος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήμουν στη θέση σου και με ενδιέφερε θα ειχα μιλήσει ήδη με φίλους που εκδήλωσαν ενδιαφέρον και θα ήμασταν ΤΩΡΑ σε κατάστημα με διαθεσιμοτητα να παραλάβουμε. Μην χάνεις χρόνο με απλά λόγια, δεν θα στηριζομουν σε παραγγελία νετ.

έχω φροντήσει για μενα, εγω απο ενδιαφερον το ειπα για τους αλλους... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν συσκευή αξίζει ? Δεν ακούγονται τα καλύτερα ούτε για τις συσκευές Nokia ούτε για το windows λειτουργικό.

Δεν ακουγονται τα καλυτερα απο ποιον???Απο ολα τα forum που μονο τρωγονται μεταξυ τους μεταξυ των απειρων εφαρμογων Android vs Apple?? Ναι προφανως αν θες τις 10000 εφαρμογες πας σε Android.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vasilis 07, on 23 Jan 2015 - 12:59 PM, said:

Σαν συσκευή αξίζει ? Δεν ακούγονται τα καλύτερα ούτε για τις συσκευές Nokia ούτε για το windows λειτουργικό.

 

Έχει την καλύτερη κάμερα και το λειτουργικό είναι άψογο. Γρήγορο και όμορφο στον σχεδιασμό. Όπως είχε πει και ένα φίλος, αν ψάχνεις εφαρμογές του στυλ, ήχοι κλανιάς κτλ, δεν θα τις βρεις μέσα στο store.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι κι εγώ για το one για 50-50 εννοείται.

Είμαι απο Πειραιά.

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει 1 μήνυμα να πάμε το απόγευμα να τα πάρουμε, αν υπάρχουν φυσικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι για το 930. Όποιος θέλει το Xbox ας στείλει.

Δυνατότητα αγοράς - συνάντησης από Ηράκλειο(Κρήτης) ή Αθήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ενδιαφερομαι για xbox1 απο Χανιά.αν κάποιος θέλει το κινητό pm me!!

 

Πήγα σήμερα τυχαία σε ένα κατάστημα των Χανίων και ρώτησα για την προσφορά!

Χωρίς καν να μπουν στο κομπιούτερ μου είπαν ότι ΔΕΝ υπάρχει πλέον τίποτα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aias, on 23 Jan 2015 - 3:22 PM, said:

Αν μου βρειτε που το εχουν διαθεσιμο πληρωνω ολο το ποσο και σας δινω και μπουρμπουαρ... :)

 

Χαχαχαχα. Την έχεις πατήσει και εσύ ε; Πότε ήταν με τα παιχνίδια του 360, το 2010;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...