Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα σε δυο καταστήματα, με σύνδεσαν με τα κεντρικά κ μου είπαν θα με καλέσουν αυτοί.

Με κάλεσαν λοιπόν πριν απο λίγο κ μου είπαν ότι έχει λήξει η προσφορά.

Εντάξει απ τον τόνο της φωνης του υπαλλήλου κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά με τη προσφορά Γερμανου αλλα δεν είπα κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παίδες σας στο είπα, όλο το πρωι εγώ τους έτρεξε για να δώσουν έστω τα λίγα που ειχαν. Εγώ πήρα και ηδη το μοιρασα. Golden hall είχε 4 το πρωι, στο καταστημα μου ειπαν 3 και ηταν ηδη κρατημένο το 1, εγώ πήρα το 2ο. Γιαυτό είπα παραπανω οτι πρεπει να ψαξευτε πριν αρχιζετε να μοιραζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες σας στο είπα, όλο το πρωι εγώ τους έτρεξε για να δώσουν έστω τα λίγα που ειχαν. Εγώ πήρα και ηδη το μοιρασα. Golden hall είχε 4 το πρωι, στο καταστημα μου ειπαν 3 και ηταν ηδη κρατημένο το 1, εγώ πήρα το 2ο. Γιαυτό είπα παραπανω οτι πρεπει να ψαξευτε πριν αρχιζετε να μοιραζετε.

 

μιας και ήσουν από τους τυχερούς και για καθαρά εγκυκλοπαιδικούς λόγους ρωτάω, ήταν του κουτιού κινητό + κονσόλα ή τίποτα εκθεσιακά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κατα τις 12 που πηγα ειχε να παρω, αλλα ειχε και κρατημενα.

αυτος ομως ειχε θεμα διοτι μου εδειξε ενα φυλλαδιο με την ιδια προσφορα που ειχε ημ.ληξης 10/1 και οχι 20τοσο/2 που λεει το σιτε.

αργησε λιγο γιατι μιλουσε με καποιους για το πως θα κοψει την αποδειξη αλλα τελικα το πηρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μα ετσι πρεπει να κανεις οταν προκειται για Γερμανο.Μεσα σε λιγα λεπτα που διαβασεις την προσφορα τρεχεις κατευθειαν στο καταστημα για να ελπιζεις μπας και την προλαβεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι για το Χ1.Όποιος θέλει το 930 περιμένω pm.Τάσος απο Κορυδαλλό

Μπηκες στον κοπο να διαβασεις τα υπολοιπα σχολια να δεις αν ισχυει ακομα η προσφορα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και ήσουν από τους τυχερούς και για καθαρά εγκυκλοπαιδικούς λόγους ρωτάω, ήταν του κουτιού κινητό + κονσόλα ή τίποτα εκθεσιακά;

οχι βρε ολα σφραγισμενα. οτι ειχε ξεμεινει απο την πρώτη τιμή, μπηκε λιγο λιγότερο να φύγουν και τα τελευταια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...