Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Piston 3 - 16,92€ @geekbuying.com


Razor_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως μπορεί κάποιος φίλος που να το αγόρασε με την προσφορά του GearBest να αναφέρει πόσο καιρό έκανε να τα παραλάβει;

Εγώ στις 15/6 είχα παραγγείλει τα ακουστικά  και 16/6 ενα powerbank απο Gearbest.Το powerbank το εχω παραλάβει εδω και μια εβδομάδα.Τα ακουστικά ακομα όχι.Επίσης εχουν αργήσει πολυ και αλλα πραγματα που ειχα παραγγείλει απο Allbuy. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Εγώ σε 2 μέρες θα κλείσω 1 μήνα απο την μέρα που το ταχυδρομήσανε.

 

Στο delivery time αναφέρει μέχρι και 20 εργάσιμες αν θυμάμαι καλά οπότε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν μεσω καπιταλ κοντρολ (ΑΚΑ, δεν μπορω να αγορασω αλλα) φαινεται οτι μου βγηκαν προβληματικα. Στην αρχη του κορδονιου (εκει που ενωνεται με το βισμα) εχει φθαρει. Θελεις να ηταν προβληματικα; Θελεις να χαλασαν απο το τσακισμα σε τσεπες ή απο τραβηγματα; Σημασια εχει οτι πολλες φορες ειτε δεν με ακουν καλα, ειτε δεν με ακουν καθολου. Βαζω-βγαζω το βισμα και λειτουργουν κανονικα. Κριμα, διοτι εχουν ωραιο ηχο αλλα και το 16ευρω ηταν καλυτερο :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ είχα παραγγείλει πέρσι δύο ζευγάρια από τα 2.1 και βγήκαν και μου βγήκαν και τα δύο ελαττωματικά, δηλαδή σταμάτησε να παίζει το ένα ακουστικό μετά από 20 μέρες στο ένα και μετά από ενα μήνα στο άλλο. Με απογοήτευσε η Xiaomi σε αυτό το θέμα, δύσκολα να την ξαναεμπιστευτώ για ακουστικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξερω μήπως ήταν fake? Τα δικά μου v2.1 κ v3 με την χειρότερη μεταχείριση που μπορείς να τα κανεις δουλεύουν άψογα..

 

Αν εξαιρέσεις το βισμα των 2.1 που όταν το βάζω στο pc κατά τ τράβηγμα βγαίνει το πλαστικό καλυμμα.

 

Πολύ πιο ακριβά ακουστικά με "καλύτερη" μεταχείριση μου χάλασαν πολύ πιο γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα παραγγείλει πέρσι δύο ζευγάρια από τα 2.1 και βγήκαν και μου βγήκαν και τα δύο ελαττωματικά, δηλαδή σταμάτησε να παίζει το ένα ακουστικό μετά από 20 μέρες στο ένα και μετά από ενα μήνα στο άλλο. Με απογοήτευσε η Xiaomi σε αυτό το θέμα, δύσκολα να την ξαναεμπιστευτώ για ακουστικά.

Και εγω παρηγγειλα το 14 δυο ζευγαρια ακουστικά v2.1 και το 1 το εδωσα στον συγκατοικο.

Το ζευγάρι του χαλασε μετα απο 2 μηνες χρήσης ενω ειναι αρκετα προσεκτικος και το δικο μου ζευγαρι μετα απο 3 μηνες χρησης.το τμημα του καλωδιου κοντα στο βυσμα για την ακριβεια ειχε θέμα.Κι εγω απογοητευτηκα τοτε πολυ.

Ξαναεδωσα λεφτα και αγορασα πριν τα cc 2 ζευγαρια,ενα youth και 1 v3.1 γιατι ειχα μεινει ικανοποιημενος ως προς την ηχητικη αποδοση.Προς το παρον κομπλε,ελπιζουμε για την μακροημερια των ακουστικων.

 

Δεν νομιζω να ταν fake ,ειχαν αγοραστει απο το αντιστοιχο τοπικ προσφορων εδω περυσι αυγ-σεπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μωρε, τι φεικ. Μια χαρα Χιαομι ειναι. Το προβλημα ειναι καθαρα στο βισμα. Σημερα παρατηρησα οτι αν δεν τα σπρωξω βαθια μεσα στην υποδοχη του κινητου, χανεται ο ηχος. Ισως δεν ειναι το προβλημα στην ενωση με το καλωδιο, αλλα στο ιδιο το βισματακι. Ο,τι κι αν συμβαινει παντως, αυτη η συμπεριφορα δεν ειναι η ενδεδειγμενη για καινουργιο προιον. Αν δεν ηταν αγορασμενα απο Κινα, θα ειχα ηδη ζητησει αντικατασταση. Τωρα ειναι πιθανως ασυμφορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...