Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Piston 3 - 16,92€ @geekbuying.com


Razor_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τα παρηγγειλα απο geekbuying. Τα έστειλαν 5/5 και την περασμένη Παρασκευή τα παρέλαβα. Δίνει και tracking number ακόμα και στην δωρεάν αποστολή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα παρηγγειλα απο geekbuying. Τα έστειλαν 5/5 και την περασμένη Παρασκευή τα παρέλαβα. Δίνει και tracking number ακόμα και στην δωρεάν αποστολή.

είχες εμπειρία από τα piston V2 ώστε να μας πεις τις διαφορές?

από ποιότητα κατασκευής πως τα πάνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχες εμπειρία από τα piston V2 ώστε να μας πεις τις διαφορές?

από ποιότητα κατασκευής πως τα πάνε?

Δυστυχώς όχι.

Τα βρίσκω πάντως όμορφα και είναι πολύ πιο διακριτικά στην εμφάνιση απο τα v2. Επίσης είναι από τα λιγα ακουστικά που καθονται τοσα καλά στα αυτιά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18 Μάη τα παράγγειλα στο Geekbuying και σήμερα 26 με ειδοποίησαν από ΕΛΤΑ να τα παραλάβω  happy277.gif.Οκτώ ημερολογιακές μόνο!!!!! (Είχα και free tracking number)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες χρειαζομαι τη βοηθεια σας. Απο το tracking number αναφερουν τα ελτα "παραδοθηκε, χωρις στοιχεια παραδοσης". Τι στο καλο ειναι αυτο και γιατι δεν εχω λαβει καμια ειδοποιηση? Ν ανοιξω κατευθειαν dispute στο paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες χρειαζομαι τη βοηθεια σας. Απο το tracking number αναφερουν τα ελτα "παραδοθηκε, χωρις στοιχεια παραδοσης". Τι στο καλο ειναι αυτο και γιατι δεν εχω λαβει καμια ειδοποιηση? Ν ανοιξω κατευθειαν dispute στο paypal?

Αν μπορείς στήσε καρτέρι στον ταχυδρόμο και ρώτα τον , αλλιώς στο ταχυδρομείο της περιοχής σου για παράπονα 

Κανονικά είναι συστημένο και χρειάζεται να δείξεις στοιχεία ταυτοποίησης(Ταυτότητα - διαβατήριο κτλ) για την παραλαβή 

Εμένα επειδή ο ταχυδρόμος έχει μάθει από τις πολλές παραγγελίες και είναι γνωστός αν δεν μας βρει σπίτι το αφήνει σε καμια γειτόνισσα :P , μόνο για ότι είναι εσωτερικού και συστημένο αφήνει ειδοποίηση για να πάω από το κεντρικό κατάστημα να παραλάβω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδες χρειαζομαι τη βοηθεια σας. Απο το tracking number αναφερουν τα ελτα "παραδοθηκε, χωρις στοιχεια παραδοσης". Τι στο καλο ειναι αυτο και γιατι δεν εχω λαβει καμια ειδοποιηση? Ν ανοιξω κατευθειαν dispute στο paypal?

Να μην κανεις ακομα τιποτα, μου εχει συμβει και μενα 2-3 φορες να δω αυτό που λες στο τρακιν των ΕΛΤΑ. Λογικα θα παραλαβεις σημερα/αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες χρειαζομαι τη βοηθεια σας. Απο το tracking number αναφερουν τα ελτα "παραδοθηκε, χωρις στοιχεια παραδοσης". Τι στο καλο ειναι αυτο και γιατι δεν εχω λαβει καμια ειδοποιηση? Ν ανοιξω κατευθειαν dispute στο paypal?

 

Τηλεφωνο γρηγορα!

 

Πριν 4 μηνες παρεδωσαν συστημενο με το ονομα μου διευθυνση κλπ σε εναν τυπο με μαγαζι 3 στενα απο την διευθυνση που δηλωσα.

 

Ο διαλογος με τα ΕΛΤΑ καπως ετσι με μπολικα @#%@#%#@ ενδιαμεσα...

-Που ειναι το δεμα μου;

-Το παραλαβατε 3 μερες πριν.

-Παιδια ελειπα Κρητη δεν παρελαβα τιποτα

-Μα εχουμε την υπογραφη σας

-Παιδια ημουν 400 χιλιομετρα μακρια

-Κυριε μου εχετε παραλαβει το δεμα τι δεν καταλαβενετε;

-Συστημενο για να παραλαβω με το ειδοποιητηριο μου ζητατε ταυτοτητα και δηλωση του νομου 105 και τωρα το δωσατε σε εναν αγνωστο χωρις κανενα αποδεικτικο;

-Ελατε απο το καταστημα να κανετε μια αιτηση και να ζητησουμε το γνησιο της υπογραφης.

 

Καταστημα αιτηση κλπ

 

Εστειλα κοσμο να ψαξει το δεμα μου και ευτυχως ο τυπος που το ειχε παραλαβει δεν το εφαγε και το εδωσε μολις μπηκαμε στο μαγαζι του.

 

Αλλιως αντε βγαλε ακρη με τα ΕΛΤΑ για αποζημιωσεις κλπ.

 

BTW το μονο που εγινε ηταν να μπει σε διαθεσιμοτητα ο αχρηστος διανομεας επειδη ειχε κανει παρομοιες βλακιες και ειχαν πολλα παραπονα. 

 

Δεν το βαζω σε Spoiler γιατι στην βραση κολλαει το σιδερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αλλιως αντε βγαλε ακρη με τα ΕΛΤΑ για αποζημιωσεις κλπ.

Εγω ευκολα σχετικα ειχα παρει αποζημιωση, αλλα 30€ δινουν για μη ασφαλισμενα πακετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παρελαβα τις προαλλες, για 17 ευρω δεν ειναι ασχημα. πολυ καλη εκταση στο μπασο, ουδετερες μεσαιες, συμπαθητικη στερεο εικονα, αλλα μουντα πριμα. ειδικα στα πριμα θελουν αντισταθμιση με equalizer. απο κει και περα σε αυτα τα χρηματα δε πιστευω οτι υπαρχουν καλυτερες επιλογες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...