Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Piston 3 - 16,92€ @geekbuying.com


Razor_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει να μου επιβεβαιωσει καποιος οτι αν πατησει το μεσαιο κουμπι των ακουστικων, τρεχει το ραδιοφωνο; Μου εχει σπασει λιγο τα νευρα, ενα "κλικ" κατα λαθος και παιζει ραδιο, δεν με βολευει B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορει να μου επιβεβαιωσει καποιος οτι αν πατησει το μεσαιο κουμπι των ακουστικων, τρεχει το ραδιοφωνο; Μου εχει σπασει λιγο τα νευρα, ενα "κλικ" κατα λαθος και παιζει ραδιο, δεν με βολευει B)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shengande.degausslabs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο μου βγάζει μονο επιλογή για expedited shipping με κόστος 21$. Τι παιζει;

Εμένα μου βγάζει κανονικά

  • Flat Rate Shipping 10 - 25 business day  $1.99 (18% OFF)

Μήπως φταίει το μέρος που μένεις; Αν και δύσκολο μου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε βρει κάποια σελίδα που να λέει με ποιες συσκευές είναι συμβατό;

 

Έψαξα τώρα και έχω ξαναψάξει και παλιότερα και δεν βρίσκω εύκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ,help, ψαχνω ψειρες για ps4, βολευουν αυτα; αν και νομιζω πως τα κλασικα με σφουγγαρακι βολευουν καλυτερα για πολυωρο παιχνιδι, καμια προταση με ποιοτικο με σφουγγαρι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια τελικα τα κανονικα με τα youth διαφορες στον ηχο?

Γιατι συμφωνα με οσα διαβασα εδω

 

http://www.head-fi.org/t/760847/xiaomi-pistons-3-0-impressions-thread/285#post_11616333

 

σαν αποδοση ειναι σχεδον τα ιδια(εχουν παρολα αυτα οπτικες διαφορες) αλλα σχεδον στη μιση τιμη.

Τα εχει καποιος και τα δυο να μας πει εντυπωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως τα v2.1 μου ακουγονται καλυτερα για μουσικη και μαλιστα με μεγαλη διαφορα.. Ισως φταει το μαξιλαρακι, ισως το ακουστικο, δεν ξερω,..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Λεπον τα παρελαβα, και παιζουν αψογα σε lumia 930. Δουλευει και η αυξομοιωση φωνης (οπου δεν ξερω αν φταιει το τελευταιο update για αυτο). Ποιοτητα ηχου ειναι πολυ καλη για τα λεφτα τους αλλα δεν εχω δοκιμασει τα ω2.1 που αναφερει ο φιλος παραπανω. Παρολα αυτα το παρακεντρο σχεδιο με το in ear κομματι να ειναι στην μια μερια δυσκολευει α το βαλεις γρηγορα στο αυτι με οτι μεγεθος μαξιλαρακι και αν χρησιμοποιησεις. Αυτααααα....  Νομιζω θα πω "Παρτε τα αφοβα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...