Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματο Ποντίκι]Omega Wireless Blue 41792- Μπλε 3,81€@public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορείς να μας γράψεις, τι μάρκα είναι οι επαναφορτιζόμενες που χρησιμοποιείς;

Έχω ποκιλία...δεν είναι μόνο μία μάρκας

Έχω από sanyo (ψιλοπαλιές βέβαια) μεχρι από ebay ,lidl ,makro

 

Σίγουμα με καινούργιες enelloop θα βγάζει παραπάνω ,αλλά δεν νομίζω να αξίζει καν για τέτοιο ποντίκι.

 

Χαρακτηριστικό είναι ότι οι χρησιμοποιημένες και εξαντλημένες από άλλη συσκευή μπαταρίες του Lidl αν τις βάλω στο πληκτρολόγιο logitech χωρίς να τις έχω φορτίσει μου βγάζουν χαλαρά 3-4 μήνες (χωρίς να το βάλω ποτέ στο off)..φορτισμένες δεν ξέρω μπορώ να υπολογίσω καν ,αλλά πιστευω πως βγάζουν χρόνο+

Οι ίδιες μπαταρίες στα φθηνιαρικά wireless που έχω δοκιμάσει βγαίνουν off πριν σκεφτείς πότε τις ξανάλλαξες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι εξαντλημένο! Μόλις τώρα πρόσεξα ότι έχει και 3 χρόνια εγγύηση!

Μεγάλη ιδέα για τα προϊόντα της έχει η εταιρεία μου φαίνεται. :P :p

Τουλάχιστον το καλό είναι πως αν φάμε κάνα άκυρο στην παραγγελία μπορεί να πάρουμε κουπονάκι 10% από το κατάστημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προφανως οσα ακυρώνονται (από τους πελατες) ξαναμπαινουν στο συστημα.

 

 

Το μαγαζι γιατι να ακυρωσει ρε παιδια; 4 και 5 ευρω ειχε (και από αλλα μαγαζια) σχεδόν μονιμα αν δειτε ιστορικο τιμων σκρουτζ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω, για την εξέλιξη παραγγελίας που γράφει : '' Μερικώς έτοιμη για παραλαβή από το κατάστημα '' και δίπλα έχει ένα θαυμαστικό που αν βάλεις το ποντίκι πάνω λέει '' 1 τεμάχιο από την αρχική παραγγελία εκκρεμεί και θα ειδοποιηθείς για την αποστολή του μέσω email ή sms ''. Επειδή έχω βάλει δύο ποντίκια, πως το βλέπετε παίζει να με πάρουν και να μου πουν ότι θα μου δώσουν 1 ποντίκι και το άλλο θα το ακυρώσουν ή απλά υπάρχει μόνο το 1 διαθέσιμο στο κατάστημα και το άλλο θα έρθει μέσα στη βδομάδα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...