Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματο Ποντίκι]Omega Wireless Blue 41792- Μπλε 3,81€@public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ήρθε mail ότι εξαντλήθηκε το μπλε χρώμα και θα παραλάβω σε κόκκινο...

 

Για μένα, καλύτερα! Θα προτιμούσα το κόκκινο, οπότε δε θα με χαλούσε καθόλου ένα ανάλογο e-mail!

Τουλάχιστον έκαναν το αυτονόητο να πουν άλλο χρώμα κι όχι ακύρωση όπως κάνουν συνήθως - όχι στο public ειδικά, γενικά (τώρα στον από πάνω που του ακύρωσαν τι να πω, στην τύχη παίζουν?). Οι περιορισμοί βέβαια που αναφέρεις είναι αστείοι, δεν ξέρω αν οφείλεται σε "τεχνικό περιορισμό" με τα κουπόνια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ουσιαστικά σου ακυρώνουν την παραγγελία για το μπλε και σε ενημερώνουν στο email αν συμφωνεις, να τους ενημερώσεις να σου στείλουν νέα παραγγελία με το κόκκινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε εμαιλ και sms να πάω να το παραλάβω, αλλά άλλαξα γνώμη.

Αν είναι να μου τρώει τις μπαταρίες σαν καραμέλες να μου λείπει το βύσσινο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει παραγγελια για Πατρα αλλα εφαγα ακυρο για το μπλε και εχω προταση για το κοκκινο...αν καποιος το θελει ας μου στειλει pm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και γω σήμερα 2 μπλε! Βασικά τα πήρα για τους γονείς μου, αλλά δοκιμάζοντας το ένα στου πατέρα μου ... κράτησα το άλλο για μένα! :-D  Εργονομικό, έχει τέλεια αίσθηση στο χέρι, ελαφρύ, όμορφο, τα πλαστικά του είναι μια χαρά για τα λεφτά της προσφοράς, έχει καλή εμβέλεια και το βασικότερο έχει ομαλή κίνηση ο δείκτης ακόμα και αν το έχεις στο πόδι σου, στον καναπέ ή στην κοιλιά ( :P) αν την έχεις μεγάλη! Για το αν πίνει τις μπαταρίες δεν το γνωρίζω, θα δείξει η συνέχεια. Βέβαια υπάρχουν μπαταρίες και μπαταρίες! Αν πάρεις από το Jumbo δεν πρέπει να έχεις και πολλές απαιτήσεις!

Thanks και πάλι dobro!

Y.γ, Όσοι το έχετε παραγγείλει και έχετε ενδοιασμούς, προτείνω να το πάρετε ακόμα και κόκκινο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...