Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy s4 mini 129€ vodafone [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ] [ΤΕΛΟΣ]


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το tempered glass μια χαρα τιμη εχει.Απ εξω θα γλιτωνες 3 Ευρω αλλα θα περιμενες 1 μηνα περιπου.Παιδια βαλτε tempered glass στα κινητα.Προστατευουν την οθονη αψογα.

Τωρα για οσους επιμενουν στις μεμβρανες,δειτε απο ebay τα savvies [τα 6 τεμαχια 2 Ευρω,τα 12 3 Ευρω] απο Γερμανια.Πολυ καλη ποιοτητα και ερχονται με απλο ταχυδρομειο σε φακελο σε 4-5 μερες μαξ.Δευτερα παραγγελνω,μεχρι την Παρασκευη εχουν ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα για οσους επιμενουν στις μεμβρανες,δειτε απο ebay τα savvies [τα 6 τεμαχια 2 Ευρω,τα 12 3 Ευρω] απο Γερμανια.Πολυ καλη ποιοτητα και ερχονται με απλο ταχυδρομειο σε φακελο σε 4-5 μερες μαξ.Δευτερα παραγγελνω,μεχρι την Παρασκευη εχουν ερθει.

 

6€ εχουν τα 6. Εχουν και μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμαστε κατι στο κινητο:

 

Χτυπηστε με το δαχτυλο ελαφρως αριστερα,δεξια,πανω και κατω  απο την καμερα.Στο δικο μου κανει 1 θορυβο σαν κατι να υπαρχει μεσα που εχει ξυλωθει.Χθες το καταλαβα.Το κινητο δεν εχει πεσει κατω.

 

Καπου ειχα διαβασει οτι το κανουν και τα nexus και οτι ειναι καποιο εξαρτημα της καμερας,δεν θυμαμαι.

 

Ειναι ετσι στο δικο σας κινητο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 2 θεματακια αν μπορει να βοηθήσει καποιος .1ο πως στελνουμε 160 χαρακτήρες στα μηνυματα?οταν αρχισω να γραφω γινονται 60. 2ο οταν εχω το απλο ρολόι χωρις τον καιρο καθε μερα μου γινονται μαυρα τα γραμματα και το σβήνω και το ξαναπερναω.ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 2 θεματακια αν μπορει να βοηθήσει καποιος .1ο πως στελνουμε 160 χαρακτήρες στα μηνυματα?οταν αρχισω να γραφω γινονται 60. 2ο οταν εχω το απλο ρολόι χωρις τον καιρο καθε μερα μου γινονται μαυρα τα γραμματα και το σβήνω και το ξαναπερναω.ευχαριστώ

 

Ρυθμισεις-Ρυθμισεις εφαρμογων-Μυνηματα-Sms-Εισαγωγη λειτουργιας-Αλβαβητο GSM.Αλλα θα γραφει μονο κεφαλαια.

 

Για το 2ο δεν εχω ασχοληθει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας βγαζει κανονικα 4G? Εγω που αγορασα απο το Mediamarkt εχει θεμα. Δεν το εμφανιζει καν στην επιλογη δικτυου... 

 

Eχουν και αλλοι θεμα στο νετ μαλλον προβλημα με την αναβαθμιση ειναι...

http://galaxys4ltefix.blogspot.gr/2014/02/fix-for-4g-lte-option-missing-in.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας βγαζει κανονικα 4G? Εγω που αγορασα απο το Mediamarkt εχει θεμα. Δεν το εμφανιζει καν στην επιλογη δικτυου... 

 

Eχουν και αλλοι θεμα στο νετ μαλλον προβλημα με την αναβαθμιση ειναι...

http://galaxys4ltefix.blogspot.gr/2014/02/fix-for-4g-lte-option-missing-in.html

 

Αυτο βλεπω μιλαει για το S4, οχι για το mini. Δεν ξερω αν εχει κανενα γενικο προβλημα αναλογα με τον παροχο αλλα τσεκαρε καλου κακου απο τον παροχο σου αν η καρτα σου ειναι 4G και αν ειναι ενεργοποιημενο. Σε καρτοκινητο cosmote για παραδειγμα πρεπει να στειλεις μηνυμα για να το ενεργοποιησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άλλαξα την sim σε κατάστημα Wind πληρώνοντας 5€ και συνδέεται κανονικά σε 4G. Λογικά το δικό σου δεν είναι η έκδοση της προσφοράς του νήματος γι αυτό έχει την έκδοση 4.4.2 του Android. Σε αρκετές συσκευές της Samsung με 4.4.2 δεν δουλεύει το 4G της Wind μέχρι να γίνει κάποια αναβάθμιση του λογισμικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...