Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy s4 mini 129€ vodafone [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ] [ΤΕΛΟΣ]


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος ενδιαφέρεται, υπάρχει σε κατάστημα στη Θεσσαλονίκη (Γρηγορίου Λαμπράκη-Τούμπα) ένα που δεν θα παραληφθεί
pm για περισσότερες λεπτομέρειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20725

Βασικα γραψε λαθος... εμενα μου βγαζει κανονικα 21750. ειχα ξεχασει το power saving ανοικτο και εκοβε τον επεξεργαστη :) οποτε σε καθημερινη χρηση ειναι οντως πιο δυνατο. και με s5 μινι φιλου μου που ειχαμε τρεξει το τεστ 5 φορες και εκεινου στο τετραπυρηνο του εβγαζε λιγοτερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποια εφαρμογή; Γιατί μέχρι στιγμής δε το έχω καταφέρει

asmart remote ir και ir universal mode(ειναι ποιο θα σου κατσει αναλογος το air-condition)εχει και διαφορα βιντεο στο youtube αν θελησεις :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω απεγκαταστήσει 4-5 άχρηστες εφαρμογές(Amazon,Ebay,etc) και απενεργοποίησα 35 οι οποίες δεν γίνονται απεγκατάσταση χωρίς root οπότε δεσμεύουν χώρο.Δεν τρέχουν όμως στο background καταναλώνοντας μνήμη.

 

Κάποιες εφαρμογές όμως συσχετίζόνται και με άλλες.Πχ το link platform διάβασα ότι συσχετίζεται με το back up.

 

Κατέβασα 1 εφαρμογή για led notification αλλα δεν λειτουργούσε και την έβγαλα,εκτός αν δεν έκανα κάποια ρύθμιση σωστά.Θα δοκιμάσω και άλλη.

 

Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος από το κινητό.Δεν είδα κάποιο κόλλημα,είναι γρηγορο και δεν ζεσταίνεται στο ίντερνετ.Πολύ ωραία οθονη και σχετικά καλή κάμερα.Χειρότερη όμως σε φωτογραφία από 1 πολύ παλιά compact της Nicon(8Mp).Σε βίντεο καλύτερο αποτέλεσμα το S4 mini λόγω πολύ υψηλότερης ανάλυσης(640×480 VS 1920×1080).

 

Τα screenshots γιατί βγαίνουν θολά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω απεγκαταστήσει 4-5 άχρηστες εφαρμογές(Amazon,Ebay,etc) και απενεργοποίησα 35 οι οποίες δεν γίνονται απεγκατάσταση χωρίς root οπότε δεσμεύουν χώρο.Δεν τρέχουν όμως στο background καταναλώνοντας μνήμη.

 

Κάποιες εφαρμογές όμως συσχετίζόνται και με άλλες.Πχ το link platform διάβασα ότι συσχετίζεται με το back up.

 

Κατέβασα 1 εφαρμογή για led notification αλλα δεν λειτουργούσε και την έβγαλα,εκτός αν δεν έκανα κάποια ρύθμιση σωστά.Θα δοκιμάσω και άλλη.

 

Προσωπικά είμαι ευχαριστημένος από το κινητό.Δεν είδα κάποιο κόλλημα,είναι γρηγορο και δεν ζεσταίνεται στο ίντερνετ.Πολύ ωραία οθονη και σχετικά καλή κάμερα.Χειρότερη όμως σε φωτογραφία από 1 πολύ παλιά compact της Nicon(8Mp).Σε βίντεο καλύτερο αποτέλεσμα το S4 mini λόγω πολύ υψηλότερης ανάλυσης(640×480 VS 1920×1080).

 

Τα screenshots γιατί βγαίνουν θολά?

 

παίζει να δώσεις λίστα υπηρεσιών και εφαρμογών που απενεργοποίησες και το κινητό δουλεύει κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω εντυπωσιαστεί με την αυτονομία. 5 ημέρες ανοικτό, 3 ώρες SOT (ανοικτή οθόνη) και η μπαταρία είναι ακόμα στο 35%.

Έχει πολύ καλό standby τελικά, πολύ καλύτερο από της έκδοσης με τον Krait.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...