Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy s4 mini 129€ vodafone [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ] [ΤΕΛΟΣ]


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες ςος πηγα να παραλαβω χωρια οτι μου ειπαν 199 μετα απο 20λεπτα βρηκαμε ακρη αλλα μου λενε παρηγγειλα λευκο ειμαι σχεδον 100% οτι εβαλα μαυρο. κατι μου πε για το ιμει αυτος οτι το -0008 ειναι το λευκο το μαυρο ειναι -0007 εσεις με τα μαυρα εχει κατι τετοιο η αποδειξη;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Μήπως μπορεις να μου πεις τι εκανες και σου το έδωσαν στην τιμή των 129? γιατί πήγα να παραλάβω και μου είπαν οτι άλλαξε η τιμή! Μα τους λεω το εχω παραγγείλει στην τιμή την προσφοράς και μου λένε δν εχει σημασία... Μετράει η ημέρα που κόβεται η αποδείξη... Πήρα τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών και τους εξήγησα, ζήτησαν τον αριθμό παραγγελίας, όνομ/μο και τηλεφωνο και μου είπαν θα επικοινωνήσουν αυτοί μαζι μου. Εχω καμία ελπίδα να το τσιμπήσω?? :/</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ηταν κομπλε λεει ο ανθρωπος και ημουν σιγουρος πως κατι τετοιο θα γινοταν οταν θα ερχοσουν. ουσιαστικα αλλαξε η τιμη και στο συστημα περαστηκε η παλια τιμη 199 δλδ. μιλαγαν στο τηλ 2 υπαλληλοι κανενα 20λεπτο με το λογστηριο απ οτι ακουσα και τα κεντρικα και τελικα το πηρα 129. ειχα σκοπο αν δεν εβγαζα ακρη να τους πω να μου δωσουν να μιλησω να τους θυμησω την καταγγελια που ειχαμε κανει με τα optimus g και μας μοιρασαν μετα 200ευρω δωροεπιταγες.

τελικα και το ασπρο ομορφουλη ειναι το ειδα εκει εξω που το ειχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποτε αλλαξε η τιμη ρε παιδια; Καντε μια αναφορα ή στειλτε ένα πμ όταν αλλαζει κατι ώστε να μπαινει στον τιτλο.

 

Εβαλα εστω και τωρα το [ΤΕΛΟΣ] στον τιτλο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παίζει να δώσεις λίστα υπηρεσιών και εφαρμογών που απενεργοποίησες και το κινητό δουλεύει κανονικά;

 

1)Βιβλια Google Play 2)Γλυκο 3)Διπλο ρολοι(ψηφιακο) 4)Καιρος 5)Κλασσικη 6)Λογισμικο ουρας εκτυπωσης 7)Μεταδοση φασης 8)Μουσικη Google Play 9)Περιπτερο Google Play 10)Προσθηκη υπηρεσιας εκτυπωσης 11)Προστασια οθονης με φωτογραφια 12)Ρολοι(ψηφιακο) 13)Συγχρονισμος επαφων Google 14)Συγχρονισμος Ημερολογιου 15)Ταινιες Google Play 16)Υπηρεσια χρεωσης Samsung 17)Φουσκες 18)Φυσικο 19)ChocoEUKor 20)com.ebay.carrier 21)CoolEUKor 22)Discover 23)Drive 24)Drobox 25)EpsonPrintServer 26)Flipboard 27)Hangouts 28)MobilePrintSvc_CUPS 29)MobilePrintSvc_CUPS_Backend 30)PageBuddyNotiSvc 31)RoseEUKor 32)Ρολοι ψηφιακο(εχει 2,αυτο και το 12) 33)Samsung Link PlatformConnect 34)Samsung Print Service Plugin 35)Talkback.

 

Οταν απενεργοποιησα το G+ δεν εμπαινε στο Play Store γιατι το εχουν κανει ετσι αναγκαστικα.Οποτε το ενεργοποιησα παλι.

 

Ισως απενεργοποιησω και αλλες οπως το Sfinder,Galaxy Essentials,Galaxy Apps.Η το Quick Connect Interaction που τρεχει συνεχεια και ας το κλεινω.Η συγκεκριμενη εφαρμογη μαλλον συνδεεται με την γρηγορη συνδεση που εμφανιζεται κατεβαζοντας την μπαρα ειδοποιησεων.

 

 

Εκει που ετρεχαν στο backround 1 καρο εφαρμογες τωρα ειναι μονο 6

Για καποιες εφαρμογες εψαχνα στο Google πριν τις απενεργοποιησω.

 

 

Υ.Γ.:Τα screenshots ειναι 2(1 αριστερα και 1 δεξια) γιατι δεν εφτανε 1 ss να καλυψει ολη την οθονη.Απο 100% μπαταρια στο 20%,οποτε αν το αφηνα μεχρι να αδειασει η μπαταρια θα ειχε περισσοτερη αυτονομια.Ειναι με την 2η φορτιση.Η μπαταρια χρειαζεται καπου 4 ΠΛΗΡΗΣ κυκλους φορτισης για να αποδωσει στο μεγιστο.Απο το 100% στο 20% ειναι 80% ο κυκλος,οχι πληρης.

 

 

Υ.Γ.2:Τα screenshots στο κινητο μου τα δειχνει θολα ενω εδω 1 χαρα.Σε ολους ετσι ειναι?Στο παλιο κινητο τα εδειχνε καθαρα.Ειναι καποια ρυθμιση?Αλλαξα γραμματοσειρα αλλα τιποτα.

post-213996-0-17781900-1435585714_thumb.png

post-213996-0-78691700-1435585743_thumb.png

Επεξ/σία από AntiCambeR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε αλλαξε η τιμη ρε παιδια; Καντε μια αναφορα ή στειλτε ένα πμ όταν αλλαζει κατι ώστε να μπαινει στον τιτλο.

 

Εβαλα εστω και τωρα το [ΤΕΛΟΣ] στον τιτλο.

σημερα αλλαξε, μεσα στο σκ επεσε απο το σαιτ και οσοι πηγαν να παραλαβουν σημερα τους ειπαν 199.

οσοι παραγγειλατε και τωρα σας λενε για 199 να παρετε τηλ στα κεντρικα, εσεις το παραγγειλατε με 129 δε φταιτε που πετανε χαρταετο και δε τους κοβει μη το αφησετε ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ςος πηγα να παραλαβω χωρια οτι μου ειπαν 199 μετα απο 20λεπτα βρηκαμε ακρη αλλα μου λενε παρηγγειλα λευκο ειμαι σχεδον 100% οτι εβαλα μαυρο. κατι μου πε για το ιμει αυτος οτι το -0008 ειναι το λευκο το μαυρο ειναι -0007 εσεις με τα μαυρα εχει κατι τετοιο η αποδειξη;;;

Εγώ ενώ είμαι κατά 99% σίγουρος ότι πρόσθεσα το λευκό στο καλάθι, στο τέλος της παραγγελίας εκεί που εμφανίζεται τι παρήγγειλες, μου έβγαλε το μαύρο και έφεραν το μαύρο και δυστυχώς στο κατάστημα δεν είχε κανένα λευκό. Τελικά το πήρα από αλλού.

 

Παρεμπιπτόντως πλέον εκτός το ότι το έχουν στα 199€, έχουν διορθώσει και τα χαρακτηριστικά που το εμφάνιζαν για διπύρηνο αντί για 4πυρηνο. Μήπως τελικά ήταν από λάθος και νόμιζαν ότι ήταν διπύρηνο και για αυτό το έβγαλαν σε προσφορά και τώρα που το πήραν χαμπάρι το επανέφεραν;

 

Να ευχαριστήσω και τον Chrisl7!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά να ευχαριστήσω των harisman για την παραχώρηση της αγοράς του.

Πήγα σήμερα και το πήρα (Δήμος Αγ Παρασκευή).

Ήταν το τελευταίο και σε λευκό χρώμα. Αυτό που μου είπαν όταν πήγαν να το φέρουν ήταν ότι έχει αλλάξει ήδη η τιμή στα 199€ και ότι το είχε κλείσει εδώ και μια βδομάδα ο φίλος, αλλά μετά από λίγο μου είπαν ότι θα μου το δώσουν στην αρχική 129€.

Σφραγισμένο και η έκδοση Quad.

Αύριο πάω για θήκη και μια πρώτη μεμβράνη.

 

Επόμενο ενδιαφέρον είναι που θα βρω αναλυτικές οδηγίες για Rooting του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά να ευχαριστήσω των harisman για την παραχώρηση της αγοράς του.

Πήγα σήμερα και το πήρα (Δήμος Αγ Παρασκευή).

Ήταν το τελευταίο και σε λευκό χρώμα. Αυτό που μου είπαν όταν πήγαν να το φέρουν ήταν ότι έχει αλλάξει ήδη η τιμή στα 199€ και ότι το είχε κλείσει εδώ και μια βδομάδα ο φίλος, αλλά μετά από λίγο μου είπαν ότι θα μου το δώσουν στην αρχική 129€.

Σφραγισμένο και η έκδοση Quad.

Αύριο πάω για θήκη και μια πρώτη μεμβράνη.

 

Επόμενο ενδιαφέρον είναι που θα βρω αναλυτικές οδηγίες για Rooting του.

μολις βρεις στειλε να μαθουμε και εμεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφφτοπικ: καμια καλη θηκουλα φθηνη παιδια;

Ρίξε μια ματιά στην θήκη που έχει στο crazysundays, του eshop.

Είναι οτι να 'ναι το χρώμα, αλλά είναι αυθεντική!

Ίσως σε καλύψει!!!

Να ευχαριστήσω με την σειρά μου τον Chrisl7 για την προσφορά που ανέβασε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματιά στην θήκη που έχει στο crazysundays, του eshop.

Είναι οτι να 'ναι το χρώμα, αλλά είναι αυθεντική!

Ίσως σε καλύψει!!!

Να ευχαριστήσω με την σειρά μου τον Chrisl7 για την προσφορά που ανέβασε!!!

Είναι για τον αδερφό μου, θα φρικαρει αν δει κίτρινο χρώμα, αν ήταν σε κάτι πιο σοβαρό θα ταν καλή επιλογη. ειδα στο ebay σα τη γνησια στα 3κατι ευρω θα δω..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...