Προς το περιεχόμενο

Rollei 500 sunrise - 89e


agisilaosko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 και 40 το μεσημερι μ πηραν τηλ

Δεν σε πηραν ακομα; παντως μ ειπαν αυριο θα τις παραδοσουν στους περισσότερους γτ μ ειπε οτι επεσαν πολλες παραγγελιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 και 40 το μεσημερι μ πηραν τηλ

Δεν σε πηραν ακομα; παντως μ ειπαν αυριο θα τις παραδοσουν στους περισσότερους γτ μ ειπε οτι επεσαν πολλες παραγγελιες

Μολις μου ήρθε μήνυμα απο τη μεταφορική, αλλα δεν λέει για ώρα παραλαβής. Περιμένουμε μέχρι αύριο λοιπόν :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τον ρωτησα στο τηλ ποτε θα την φερει γιατι μ σπαει τ νευρα ν ερχονται οποτε να ναι ;)

Αντε να δουμε αυριο τις δυνατοτητες της αν και ειμαι αισιοδοξος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη που θα παραλλαβουμε αυριο σε σχεση με την xiaomi Υi sports cam που πηραν τα παιδια με 63 ευρω απο διπλανο topic ειναι καλυτερη;εκεινη εχει και φθηνα εχτραδακια και φθηνες μπαταριες εχτρα με 3.5 ευρω...ποια ειναι ομως καλυτερη σε Χαρακτηριστικά;;;;αξιζει η διαφορα χρηματων που θα πληρωσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη που θα παραλλαβουμε αυριο σε σχεση με την xiaomi Υi sports cam που πηραν τα παιδια με 63 ευρω απο διπλανο topic ειναι καλυτερη;εκεινη εχει και φθηνα εχτραδακια και φθηνες μπαταριες εχτρα με 3.5 ευρω...ποια ειναι ομως καλυτερη σε Χαρακτηριστικά;;;;αξιζει η διαφορα χρηματων που θα πληρωσουμε;

Αν θες πολλες βασεις και extradakia πας σε xiaomi ή ψαξε το μηπως παιζει κανενας ανταπτορας για gopro. Αν δεν την θες για καταδισεις ειναι μια χαρα..παντως κατακαιρους το media σκοτωνει τις rollei οποτε ισως το ξαναβαλει αν και πιστευω θα παιξουν πολλες προσφορες σε action cam οσο παει το καλοκαιρι προς το τελος του για να μην τους μεινουν στα ραφια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις παρελλαβα!!!

Λοιπον καλη ποιοτητα κατασκευης και πολυ καλη αναλυση στο full hd

4k δεν εγραψα γτ δεν μπορω ουτως η αλλως να το παιξω σε φουλ αναλυση καπου να το χαρω

Μια χαρα τελικα για τα χρηματα της.αξιολογη.σημερα π φευγω διακοπες θα την βουτηξω με την θηκη στο νερο να δουμε τι κανει και πως δειχνει

 

Τα λεμεεεεε καλο καλοκαιρι !!!

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και απο μένα,
στο ίδιο μοτίβο και το δικό μου post:

αν δεν την θέλει κάποιος την αγοράζω. Την θέλω για ενα racer quadcopter και την είδα και απο κοντά, είναι "μούρλια" για τη δουλειά που τη θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα τελικα για τα χρηματα της.αξιολογη.σημερα π φευγω διακοπες θα την βουτηξω με την θηκη στο νερο να δουμε τι κανει και πως δειχνει

 

 

 

Κάνε και ένα τέστ πρώτα με σκέτη τη θήκη με χαρτί μέσα μην παίρνει νερά από πουθενά.. ξέρεις, για τη σιγουριά..

 

Ανέβασε κανένα βιντεάκι όταν γυρίσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...