Προς το περιεχόμενο

[external hdd] Intenso Memory Case 2,5" USB 3.0 1TB 50€@public.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλορίζικοι σε όλους!

ο λευκός δείχνει ακόμα διαθέσιμος

edit:πάλι εξαντλήθηκε

Πρόλαβα και τον πήρα εγώ :P

 

Είχα κοιτάξει χτες τον μαύρο αλλά δεν είχε διαθέσιμο. Σήμερα το πρωί κοίταξα πάλι μια φορά και λέω τελείωσαν. Τον άσπρο δεν τον είχα κοιτάξει καν. Πριν που διάβασα το μήνυμα του john, άνοιξα τον άσπρο αλλά τον έβγαλε και αυτόν χωρίς διαθεσιμότητα. Τώρα που ξανά-άνοιξα τον firefox, έκανε μαζί με τα άλλα tabs refresh και την σελίδα του public και κατά τύχη τον είχε "Απόκτησε το" οπότε τον τσίμπησα :)

 

Ήθελα να πάρω έναν εξωτερικό για δεύτερο backup εκτός από τον εσωτερικό μου αλλά περίμενα να δω κάποιον αξιοπρεπή σε crazy sundays. Προχτές μπήκε στο eshop ένας wd elements 750άρης στα 54 ευρώ και σκόπευα να τον πάρω αλλά το αμέλησα λόγω δουλειών. Τελικά καλά που δεν πρόλαβα να τον πάρω γιατί βγήκε αυτός.

 

Ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου τον OP.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι τώρα πάλι διαθέσιμος είναι.

 

Κάποιος μας βλέπει από το Public και μας παίζει τρελή μπάλα... :-D

Τα μοιράζει με το σταγονόμετρο για να έχει σασπένς! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαα, έχουν βάλει μυαλό εκεί στο Public και βασικό ρόλο έπαιξε το συγκεκριμένο τόπικ του insomnia που ""στρατολογεί"" σωστά τους καταναλωτές μαθαίνοντας τα δικαιώματά του σχετικά με τις αγορές από ίντερνετ! Που να τολμήσει να ρίξει άκυρα όταν ξέρει πως θα δεχτεί ένα κιλό αρνητικές στο reevoo αλλά και άλλα τόσα κιλά καταγγελίες στον καταναλωτή! :P
Στην τελική αν δεν έχει να στο δώσει, σίγουρα θα σε ....γλυκάνουν με κάποια έκπτωση για επόμενη αγορά ή άλλον ακριβότερο δίσκο στην ίδια τιμή με αυτόν της προσφοράς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εισαι σιγουρος ότι αν γραψεις κατι σαν αρνητικη κριτικη ή απλα σχολιο στο rv θα δημοσιευθεί;

 

Εισαι σιγουρος ότι δεν ριχνει ακυρα το παμπλικ και σε άλλη παραγγελια ακομα και πιο μετα να την εκτελεί κανονικα;

 

Εισαι σιγουρος ότι κανει αντιπροταση συμφερουσα για σενα τον καταναλωτή και όχι ένα στεγνο "ακυρο";

 

Καλο απόγευμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο Μάτριξ, αλλά εγώ μιλάω για προσωπική εμπειρία! Όσες φορές έχω κράξει στο reevoo και μάλιστα λίγο σκληρά έχει δημοσιευτεί κανονικότατα! Μετά μάλιστα από 2 μέρες με πήραν από τα κεντρικά του Public με πολύ ευγένεια και συζήτησαν μαζί μου το θέμα!

3-4 φορές κατά καιρούς μου έχουν δώσει 10% έκπτωση σε άκυρα και μια φορά μου έδωσαν ένα διαφορετικό ποντίκι που δεν το έβρισκαν! Δε γνωρίζω γενικά αν γίνονται αυτά που λες (αρκετά πιθανόν) , αλλά εγώ πάντα μιλάω με προσωπική εμπειρία χωρίς να θέλω να τους διαφημίσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξανά διαθέσιμο το μαύρο.

 

Αν το κάνουν αυτό για να εξασφαλίζουν διαθεσιμότητες, καλώς και μπράβο τους.

Αν όμως στο τέλος ρίξουν στον οποιονδήποτε άκυρο, τότε πολύ fail.

 

Θα δείξει.

 

edit: προτού αλέκτωρ, πάλι εξαντλημένο και το μαύρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Hasiotis, το τι εχει συμβει σε εξαιρέσεις πιθανον ή εστω καποιες λιγες φορες είναι εντελως διαφορετικο από το τι γινεται τις περισσοτερες. Το ποστ σου (#21) ηταν απολυτο και εδινε μια (τριπλη) εικονα ως de facto η οποια συνηθως είναι ακριβως αναποδη στους περισσοτερους. Αυτό επεσημανα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίσαμε :)

 

Μόλις πήρα sms "Γεια σας ..... Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το προιόν HDD INTENSO 1TB κτλ δεν θα μπορέσουμε να σας το παραδώσουμε άμεσα καθώς βρίσκεται σε διαδικασία αναζήτησης και θα χρειαστούμε επιπλέον χρόνο. Θα επικοινωνήσουμε εκ νέου μαζί σας τις επόμενες ημέρες"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα. Σήμερα μου ήρθε μήνυμα ότι η παραλαβή θα καθυστερήσει ενώ όταν μίλησα με τα κεντρικά το πρωί μου είπαν ότι θα είναι έτοιμο στο κατάστημα το απόγευμα. Πάλι τα γνωστά θα έχουμε μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...