Προς το περιεχόμενο

Vodafone Home, το αποτέλεσμα απορρόφησης της Hellas On Line από τη Vodafone


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με δελτίο τύπου της Vodafone, η εταιρεία ενσωματώνει πλήρως όπως αναμενόταν την Hellas On Line, ένα χρόνο περίπου μετά την ολοκλήρωση της εξαγοράς του γνωστού παρόχου.

Με ενιαία εμπορική μάρκα και για τις δύο εταιρείες αυτή της Vodafone, πλέον όλα τα προγράμματα σταθερής τηλεφωνίας και Internet της Hellas On Line, μετονομάζονται σε Vodafone Home, ενώ η υπηρεσία διαδραστικής συνδρομητικής τηλεόρασης HOL My TV, μετονομάζεται με τη σειρά της σε Vodafone TV.

 

Σύμφωνα με τον πρόεδρο και διευθύνων σύμβουλο της Vodafone Ελλάδος, κ. Γλαύκο Περσιάνη, «Το Vodafone Home φέρνει μια καινούρια και μοναδική εμπειρία επικοινωνίας, με υπηρεσίες που είναι πρωτοποριακές για τα Ελληνικά αλλά και διεθνή δεδομένα, καθώς και την καλύτερη εμπειρία και εξυπηρέτηση στους πελάτες μας. Στόχος μας στη Vodafone Ελλάδας είναι να ανταποκρινόμαστε στις αυξανόμενες ανάγκες των πελατών μας για ολοκληρωμένη επικοινωνία, να εξελισσόμαστε συνεχώς και να καινοτομούμε, προσφέροντας στους πελάτες μας τα πιο σύγχρονα προϊόντα και υπηρεσίες και την κορυφαία εξυπηρέτηση της αγοράς».

 

Πλέον η Vodafone παρέχει συνολικές υπηρεσίες επικοινωνίας ενώ υπενθυμίζουμε ότι αντίστοιχη κίνηση έχει προαναγγείλει και ο όμιλος ΟΤΕ, ενώνοντας τις δυνάμεις των OTE και COSMOTE κάτω από μια ενιαία εμπορική μάρκα που θα έχει την ονομασία της COSMOTE και θα συνοδεύεται από νέο εμπορικό σήμα.

 

Link.png Site: http://www.insomnia.gr']Vodafone[/url]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα αυτό που μου την δίνει στα νεύρα είναι να βλέπω άτομα μισθωμένα από αυτές τις εταιρείες, εγκατεστημένα κυριολεκτικά έξω από τις δημόσιες υπηρεσίες προσπαθώντας  να προωθήσουν τα πακέτα τους, ''θέλετε ένα νουμεράκι;'' βρε ούστ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα αυτό που μου την δίνει στα νεύρα είναι να βλέπω άτομα μισθωμένα από αυτές τις εταιρείες, εγκατεστημένα κυριολεκτικά έξω από τις δημόσιες υπηρεσίες προσπαθώντας  να προωθήσουν τα πακέτα τους, ''θέλετε ένα νουμεράκι;'' βρε ούστ!!!

προτιμας να σε παιρνουν στο κινητο καθε λιγο και λιγακι?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να μειωθουν οι εταιριες κινητης και σταθερης , ειναι παρα πολλες για τα δεδομενα της ελληνικης αγορας και εχουν και τεραστια χρεοι ..... φυσικα αυτο συνεπαγεται και απωλησεις αλλα ετσι ειναι ο ιδιωτικος τομεας.... πρεπει να υπαρχει κερδος για να επιβιωση και να επενδησει.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο καλό και να μας γράφετε !

Για τα πανηγύρια είστε και σας δώσαμε και πάνω απο 1 ευκαιρία αυτά τα χρόνια και με την Vodafone-Vivodi και με με την HOL και δεν ξέρω και γω τι και τρέχαμε, για να κάνουμε αλλαγή σε πάροχο οπότε νο μόαρ παιδιά..  :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω κραξιμο. Ο άλλος λέει έπεσε ή ταχύτητα του γιατί μετονομάστηκε σε vodafone home. Τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα. Μια χαρά είναι ή Vodafone σαν πακέτο με σταθερό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...