Προς το περιεχόμενο

Vodafone Home, το αποτέλεσμα απορρόφησης της Hellas On Line από τη Vodafone


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγω είμαι ευχαριστημένη 3 χρόνια με την hol αν συνεχίσει έτσι, τι με νοιάζει αν θα αλλάξει όνομα ή όχι; Έτσι και αλλιώς ήταν γνωστό εδώ και καιρό vodafone+hol.

Αν θέλει ας κάνει την hol tv πιο ανταγωνιστική σε σχέση με τα άλλα... αν και δεν μου κακοπέφτει που πάντα μου έχουν προσφορά 4€ το μήνα την hol tv. Και πιάνω και 18αρα ιντερνετ (700μ απ το σταθμό) τι άλλο να ζητήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άσχετο με την συγχώνευση , αλλά όπως αναφέρουν κάποιοι όντως εδώ και μία εβδομάδα κάτι παίζει με τα δίκτυα της HOL

 

δεν εχω καποιο προβλημα προς το παρων  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 χρόνος έμεινε ακόμα για μένα για να απαλλαχτώ από την καρκινιάρα γραμμή που δίνει η HOL στην περιοχή μου.

 

Για 3 ψωροευρώ το μήνα καταδικάστηκα να χάσω 10mbps περίπου, μιας και με την Forthnet έπιανα 17-18mbps, και τώρα πιάνω την ασύλληπτη ταχύτητα των 8-9mbps.

Μη σχολιάσω το ping σε online gaming...

Και σίγουρα δεν είμαι ο μόνος, έχω ακούσει ότι συμβαίνει το ίδιο και σε πολλούς άλλους σε πολλές περιοχές. Εκτός κι αν μετακομίσω δίπλα απ το κέντρο το οποίο είναι 1.5χλμ μακριά από το σπίτι μου (ενώ του ΟΤΕ - και forthnet - είναι από πίσω απ το σπίτι ξέρω γω)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την κίνηση την έκανε πρώτος ο ΟΤΕ Cosmote. Είναι η νέα μόδα. δεν αλλάζει κάτι για εμάς, απλά κάνουν συγχωνεύσεις οι εταιρείες. 

το θέμα είναι να κάνουν τα προιόντα τους ΠΙΟ ΦΘΗΝΑ!!! Οι μόστρες αυτές με λογότυπα και κάτι τέτοια είναι απλώς οδοντόκρεμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατάκια εμείς με wind συνεχίζουμε όπως ήμασταν απαρχαιωμένοι, όχι σε πολλές πόλεις, με χάλια σήμα και ένα 4g που μόνο στην διαφήμιση βλέπουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι' αυτο επεσα απο τα 9500 kb στα 7 ???????

και υποτιθεται εχω 24Μb γραμμη!

Upload:  848 Kbps.

Download:  7065 Kbps.

κλαψ κλαψ

 

Μπορεί να επεσες για αυτό ή για 1002 αλλους λόγους.

Και βασικά δεν εχει 24αρα αλλα πληρωνεις για 24αρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VODAFONE: 430 ευρώ κάτω των 25

                    : 530 ευρώ άνω  των 25

 

Μια ρουκέτα στα κεντρικά της!

 

Έτσι από περιέργεια, έχεις κάποιο τρόπο να αποδείξεις αυτά που γράφεις ή απλά θέλεις να δημιουργήσεις εντυπώσεις ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "κραξιμο" κ το "θαψιμο" ηταν ανεκαθεν χαρακτηριστικο του καθε ελληναρα....η εξαγορα καλως εγινε...ας κρινουμε το ο τι καλο η κακο αργοτερα,οχι απο την πρωτη μερα της συγκεκριμενης επισημης ανακοινωσης!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "κραξιμο" κ το "θαψιμο" ηταν ανεκαθεν χαρακτηριστικο του καθε ελληναρα....η εξαγορα καλως εγινε...ας κρινουμε το ο τι καλο η κακο αργοτερα,οχι απο την πρωτη μερα της συγκεκριμενης επισημης ανακοινωσης!

+1 για το μόνο σωστό άτομο σε αυτό το thread. Οι Νασιοναλιστικές απόψεις έχουν μέρος σε γκοθάδικα φόρουμ, όχι εδώ:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει πλεον καποιος ελληνικος παροχος;

Η forthnet ειναι ελληνικος παροχος;

Όλες αυτές οι εταιρείες ελληνικές είναι. Οι μέτοχοι τους μπορεί να είναι ότι θέλεις. Καπιταλισμός λέγεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...