Προς το περιεχόμενο

δημοσιο ιεκ


anna99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως περιμένεις από ένα δημόσιο ΙΕΚ να σου εξασφαλίζει επαγγελματικά το μέλλον σου,εδώ άνθρωποι με πτυχία από ΤΕΙ/ΑΕΙ και δουλεύουν σερβιτόροι και εσύ με ένα ΙΕΚ θα πιάσεις τον γάιδαρο από την ουρά ?

Ανέφερε πουθενά ότι θέλει να πιάσει τον γάιδαρο από την ουρά

Μπορεί να μην έχει τη δυνατότητα να σπουδάσει, που όπως λες και συ δώρον άδωρον στην Ελλάδα, να μείνει με το απολυτήριο λυκείου και να περιμένει να έρθει η ανάπτυξη;

Μαγειρική, κομμωτική, αισθητική πάντως μια χαρά επαγγελματικό μέλλον έχουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για φέτος έχουν ολοκληρωθεί οι αιτήσεις, έχουν γίνει και οι εγγραφές και περιμένουμε να αρχίσουν τα μαθήματα. :-)

Εσυ εισαι φοιτητης στα διεκ;;

Η σχολη αυτη είναι και απόγευμα;για ποια ειδικότητα ενδιαφέρεσαι;

Ακομα δεν εχω βρει ειδικοτητα αλλα ενδιαφερομαι ν βρω ενα ιεκ στη αθηνα κοντα στην περιοχη που εχω συγγενεις (για να μεινω στο σπιτι τους γιατι δν εχουν οι γονεις μου την οικονομικη ανεση να μου νοικιασουν και σπιτι )

Για αυτο θελω να μαθω για τα διεκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ εισαι φοιτητης στα διεκ;;

 

Ακομα δεν εχω βρει ειδικοτητα αλλα ενδιαφερομαι ν βρω ενα ιεκ στη αθηνα κοντα στην περιοχη που εχω συγγενεις (για να μεινω στο σπιτι τους γιατι δν εχουν οι γονεις μου την οικονομικη ανεση να μου νοικιασουν και σπιτι )

Για αυτο θελω να μαθω για τα διεκ

Ναι γιατι? είμαι στο Α εξάμηνο, έχω γραφτεί και περιμένω ανακοίνωση στη σελίδα του ΔΙΕΚ για την έναρξη.

 

Για περισσότερες πληροφορίες γκούγκλαρε "γενική γραμματεία δια βίου μάθησης" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι? είμαι στο Α εξάμηνο, έχω γραφτεί και περιμένω ανακοίνωση στη σελίδα του ΔΙΕΚ για την έναρξη.

 

Για περισσότερες πληροφορίες γκούγκλαρε "γενική γραμματεία δια βίου μάθησης"

Σε ρωτησα για να μαθω καποιες περισσοτερες πληροφοριες αν θελεις και μπορεις να μου τις δωσεις....αν μπορεις στειλε μου πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέφερε πουθενά ότι θέλει να πιάσει τον γάιδαρο από την ουρά

Μπορεί να μην έχει τη δυνατότητα να σπουδάσει, που όπως λες και συ δώρον άδωρον στην Ελλάδα, να μείνει με το απολυτήριο λυκείου και να περιμένει να έρθει η ανάπτυξη;

Μαγειρική, κομμωτική, αισθητική πάντως μια χαρά επαγγελματικό μέλλον έχουν

amen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως περιμενω να ξεκινησουν τα τμηματα,με πηραν στον κορυδαλλο για ναυτιλιακα

Αληθεια...γιατι και εγω για ναυτιλιακα ενδιαφερομαι....μηπως ξερεις αν φετος δηλωσαν πολλοι αυτη τη ειδικοτητα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια...γιατι και εγω για ναυτιλιακα ενδιαφερομαι....μηπως ξερεις αν φετος δηλωσαν πολλοι αυτη τη ειδικοτητα;;;

μπορω να σου πως πως στο ιεκ κορυδαλλου ειναι πληρες..

ερωτηση!

Αν δηλωσεις ΜΟΝΟ πτυχιο επας (αφου οι προκυρηξη ελεγε οτι ειτε απολυτηριο λυκειου ειτε πτυχιο επαλ/επας)

υπαρχει περιπτωση να σου πουν ξερεις κατι δεν μας κανεις γτ δν εχεις δηλωσει απολυτηριο λυκειου και ετσι πρεπει να γινει ξανα μοριοδοτηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω να σου πως πως στο ιεκ κορυδαλλου ειναι πληρες..

ερωτηση!

Αν δηλωσεις ΜΟΝΟ πτυχιο επας (αφου οι προκυρηξη ελεγε οτι ειτε απολυτηριο λυκειου ειτε πτυχιο επαλ/επας)

υπαρχει περιπτωση να σου πουν ξερεις κατι δεν μας κανεις γτ δν εχεις δηλωσει απολυτηριο λυκειου και ετσι πρεπει να γινει ξανα μοριοδοτηση;

Αμα ομως δηλωσω απολυτηριο λυκειου δν υπαρχει κανενα προβλημα ...σωστα ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παιδες δυστηχως επειδη δηλωσα πτυχιο επας μου λενε οτι θελουν απολυτηριο λυκειου και ετσι θαμαι σαν επιλαχων αντι επιτυχων που ειμαι ...:/ και μ παν να περιμενω να βγουν τα νεα αποτελεσματα μπας και γινει τπτ..που μπορω να απευθυνθω εγω για αυτο το πραγμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...