Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE48J6200 - 529€ Κωτσόβολος / Media Markt [ΤΕΛΟΣ]


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες οι εποχές είναι δύσκολες αλλά έψαχνα για μια τηλεόραση αξίζει? Γενικά την θέλω για all around χρήση, λίγο ταινίες λίγο gaming καταλαβαίνετε. Ή καλύτερα να περιμένω τα Χριστούγεννα μπας και βγει κάποια καλύτερη προσφορά? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες οι εποχές είναι δύσκολες αλλά έψαχνα για μια τηλεόραση αξίζει? Γενικά την θέλω για all around χρήση, λίγο ταινίες λίγο gaming καταλαβαίνετε. Ή καλύτερα να περιμένω τα Χριστούγεννα μπας και βγει κάποια καλύτερη προσφορά? Ευχαριστώ

Καλημέρα.Είναι αρκετά καλή τηλεόραση γι'αυτά που προσφέρει.

Αν δε σε πειράζει που δεν υποστηρίζει 3D την χτυπάς άνετα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Είναι αρκετά καλή τηλεόραση γι'αυτά που προσφέρει.

Αν δε σε πειράζει που δεν υποστηρίζει 3D την χτυπάς άνετα!!

Καλημέρα φίλε μου. Ωραία ευχαριστώ πολύ θα πάω το απόγευμα να την χτυπήσω...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δει πολλές τηλεοράσεις να έχουν στην τιμή βάση στήριξης τοίχου ? Η ερώτηση είναι ρητορική χωρίς διάθεση ειρωνιας.. Πολύ καλή τιμή και μπράβο στον ts αν και δεν ψάχνομαι αυτόν τον καιρό .. Άραγε η Samsung βελτίωσε επιτέλους την ποιότητα στα ψηφιακά κανάλια της digea ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τιμή δεν συμπεριλαμβάνεται βάση στήριξης. Στη mediamarkt είναι 24,99 ευρώ επιπλέον

 

What?

Εννοείται πως στην τιμή περιλαμβάνεται η βάση στήριξης.

Τα 24,99 είναι για "Επιτραπέζια Εγκατάσταση Τηλεόρασης", δηλαδή να έρθουν να στη βγάλουν απ'το κουτί, να βάλουν τη βάση στο σώμα, να την συνδέσουν με την κεραία και να ρυθμίσουν τα κανάλια (το τελευταίο μάλλον το κάνουν "χαριστικά" :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δει πολλές τηλεοράσεις να έχουν στην τιμή βάση στήριξης τοίχου ? Η ερώτηση είναι ρητορική χωρίς διάθεση ειρωνιας.. Πολύ καλή τιμή και μπράβο στον ts αν και δεν ψάχνομαι αυτόν τον καιρό .. Άραγε η Samsung βελτίωσε επιτέλους την ποιότητα στα ψηφιακά κανάλια της digea ?

Διαβασε καλύτερα την περιγραφή της τηλεόρασης πριν απαντήσεις και μην γίνεσαι ειρωνικός...

Επιτραπέζια βαση στήριξης δεν περιλαμβάνεται!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασε καλύτερα την περιγραφή της τηλεόρασης πριν απαντήσεις και μην γίνεσαι ειρωνικός...

Επιτραπέζια βαση στήριξης δεν περιλαμβάνεται!!!

 

Διάβασε κι εσύ το δικό μου ποστ λίγο πιο πάνω.

Ειρήνη. Πρωί είναι, ας πιούμε ένα καφεδάκι να ανοίξει το μάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τιμή δεν συμπεριλαμβάνεται βάση στήριξης. Στη mediamarkt είναι 24,99 ευρώ επιπλέον

 

 

Έχεις δει πολλές τηλεοράσεις να έχουν στην τιμή βάση στήριξης τοίχου ? Η ερώτηση είναι ρητορική χωρίς διάθεση ειρωνιας.. Πολύ καλή τιμή και μπράβο στον ts αν και δεν ψάχνομαι αυτόν τον καιρό .. Άραγε η Samsung βελτίωσε επιτέλους την ποιότητα στα ψηφιακά κανάλια της digea ?

 

 

What?

Εννοείται πως στην τιμή περιλαμβάνεται η βάση στήριξης.

Τα 24,99 είναι για "Επιτραπέζια Εγκατάσταση Τηλεόρασης", δηλαδή να έρθουν να στη βγάλουν απ'το κουτί, να βάλουν τη βάση στο σώμα, να την συνδέσουν με την κεραία και να ρυθμίσουν τα κανάλια (το τελευταίο μάλλον το κάνουν "χαριστικά" :P )

 

 

Διαβασε καλύτερα την περιγραφή της τηλεόρασης πριν απαντήσεις και μην γίνεσαι ειρωνικός...

Επιτραπέζια βαση στήριξης δεν περιλαμβάνεται!!!

 

 

Διάβασε κι εσύ το δικό μου ποστ λίγο πιο πάνω.

Ειρήνη. Πρωί είναι, ας πιούμε ένα καφεδάκι να ανοίξει το μάτι

 

Η αληθεια ειναι οτι και ο κωτσοβολος αναφερει οτι επιτραπεζια βαση δε περιλαμβανεται. 

Περιεργο γιατι οσες τηλεορασεις εχω αγορασει (lg/samsung) εχουν παντα τη βαση μεσα.

 

Και σιγουρα αλλο επιτραπεζια εγκατασταση και αλλο επιτραπεζια βαση

post-42276-0-11674200-1447059656_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...